Skip to content

Jak zmienić nazwę w telegramie

22 de styczeń de 2022

Telegram to jedna z najczęściej używanych aplikacji do wysyłania i odbierania wiadomości po WhatsApp. Ta aplikacja ma wiele narzędzi i funkcji, które sprawiają, że jest to bardzo interesująca opcja, ale niektórzy użytkownicy nie wiedzą, jak to zrobić zmień nazwę w telegramie, więc tutaj wyjaśnimy, jak to osiągnąć.

Funkcje telegramu

Telegram Jest to aplikacja o wielu zaletach, między innymi jest to całkowicie darmowa aplikacja, którą można pobrać z google play bez konieczności znoszenia irytujących reklam, które przynoszą inne aplikacje. Ponadto jest bardzo bezpieczny, ponieważ jego wiadomości mają szyfrowanie, które działa również za pomocą klucza. możesz prowadzić kilka rozmów jednocześnie i w nieograniczony sposób, odbieraj i wysyłaj pliki, takie jak audio, zdjęcia, filmy itp. i jest to aplikacja, którą możesz zainstalować na swoim telefonie, tablecie lub komputerze z systemem Windows.

Kolejną zaletą jest to, że jest to aplikacja typu open source, to znaczy, jeśli znasz się na programowaniu i czujesz, że możesz ulepszyć tę aplikację, możesz to zrobić sam.

Przemianować na Telegramie

Jeśli chcesz zmień nazwę w telegramie Jest to coś naprawdę prostego i nie zajmie Ci to dużo czasu, ponieważ jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to możliwe między funkcjonalnościami aplikacji. Musisz tylko wykonać następujące czynności:

1.- Musisz otworzyć Telegram z katalogu aplikacji.

2.- Teraz musisz przejdź do opcji Ustawienia.

3.- Na tym ekranie musisz kliknąć trzy pionowe kropki, które pojawiają się w prawym górnym rogu i kliknąć Edytuj nazwę, napisz swoje nowe imię i voila.

Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł zmień nazwę w telegramieTo coś naprawdę prostego. Z drugiej strony, jeśli to, czego chcesz, to zmień alias w Telegramie Powiemy Ci również, jak to zrobić, a wygląda to następująco:

1.- Musisz otworzyć Telegram z katalogu aplikacji.

2.- Teraz musisz przejdź do opcji Ustawienia.

3.- Na tym ekranie musisz kliknąć Aliasy i napisz swój nowy alias, wtedy po prostu musisz kliknij przycisk w prawym górnym rogu ekranu akceptować.

Dzięki tym prostym krokom możesz zmień nazwę w telegramie lub też alias, jeśli wolisz. Widzisz jakie to proste?Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić nam komentarz, a my Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram