Skip to content

Dlaczego nie otrzymuję kodu weryfikacyjnego Telegramu i jak go otrzymać? – Jak to zrobić

5 de wrzesień de 2023

W Sklepie Play na swoim smartfonie dostępnych jest coraz więcej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Telegram, bez większego marketinguudało się przeciwstawić innym aplikacjom, takim jak WhatsApp.

Poprzez funkcje takie jak możliwość słuchania plików audio podczas sprawdzania innych czatów. Jak w przypadku każdej innej aplikacji, mogą pojawić się wady. Najbardziej typowym przykładem jest to, że podczas aktywacji konta kod Telegramu nie dociera na telefon komórkowy ani e-mail.

To jest wada występuje często, nie tylko w tej, ale we wszystkich aplikacjach do przesyłania wiadomości, zarówno na Androida, jak i iOS. I choć wielu może sądzić, że jest to spowodowane błędem w aplikacji, rzeczywistość jest zupełnie inna i tutaj wyjaśniamy, dlaczego wiadomość nie dociera.

Do czego służy kod weryfikacyjny w Telegramie?

Przede wszystkim należy wyjaśnić, że wspomniany kod jest podzielony na dwa typy lub funkcje: pierwszym jest aktywacja konta lub wejdź do niego, a drugim jest aktywacja dwustopniowego zabezpieczenia.

W każdym razie obaj używają wiadomości lub e-maila (e-maila), aby wysłać cyfry na telefon komórkowy lub przez Internet. To jedyna funkcja jaką spełniają, z resztą nic więcej nie zrobisz.

Dlaczego nie otrzymuję kodu weryfikacyjnego Telegramu?

Nie musisz wierzyć, że spotyka Cię pech! Jeśli ci się to przydarzy Kod telegramu nie dociera, jest to typowe dla wielu użytkowników. Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, znajduje się w takiej sytuacji, wkrótce przedstawimy Ci kilka wskazówek dotyczących sytuacji, w których powiedziałeś „Nie otrzymuję SMS-ów na telefonie”, aby aktywować Telegram.

Problemy z sygnałem telefonicznym

Główny powód, dla którego kod Telegramu nie dociera, odbywa się to za pośrednictwem tego samego połączenia internetowego. Wiele osób uważa, że ​​jest to spowodowane błędami platformy, ale rzeczywistość jest taka, że ​​jest to mało prawdopodobne. W rzeczywistości dzieje się tak w większości zastosowań w tych samych okolicznościach.

Oczywiście, jeśli jesteś podłączony do sieci Wi-Fi, powinieneś sprawdzić, czy jest ona stabilna. Może się zdarzyć, że z powodu braku Internetu prośba nie została złożona i dlatego wiadomość lub SMS z kodem nie dotarła do Ciebie.

Z drugiej strony powinieneś sprawdzić, czy sygnał Twojego operatora działa tak, jak powinien. Być może operator ma problemy lub jesteś na miejscu mały zasięg i usługi telefonii komórkowej.

Nieprawidłowy numer telefonu

Innym częstym powodem może być kilka błąd wprowadzonego numeru telefonu. Możliwe, że popełniłeś błąd podczas wpisywania numeru telefonu. Musisz więc szybko sprawdzić na swoim telefonie lub komputerze.

Warto też wiedzieć, że jeśli Twoje urządzenie nie ma zasięgu lub tryb samolotowy jest aktywny. Jeśli tak, otrzymanie kodu weryfikacyjnego jest mało prawdopodobne.

Wielokrotnie proszony był o ponowne przesłanie kodu

W obliczu tego problemu możemy spotkać się z następującym pytaniem: czy po raz pierwszy rejestrujemy się w aplikacjach takich jak Telegram?

Zdarza się, że przez nieuwagę nie pamiętamy, czy się zalogowaliśmy. Powoduje to, że użytkownik wysyła wiele żądań. Kiedy tak się dzieje, serwer w pewien sposób ulega awarii i żadna wiadomość SMS nie dociera do Twojego telefonu z Androidem.

Poproś o telefon

Teraz wiedząc, jakie awarie mogły mieć wpływ na wysłanie kodu, możemy kontynuować z jedną z funkcji, która najbardziej wyróżnia się w Telegramie, a mianowicie opcja dzwonienia.

poproś o kod telefonicznie

Poczekaj chwilę, zanim poprosisz o ponowne przesłanie kodu

Rozsądne jest odczekanie krótkiego czasu przed zażądaniem ponownego przesłania kodu. Zaleca się odczekać około 5–10 minut przed przesłaniem kolejnej prośby za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS-a. Jeśli nie otrzymam żadnej odpowiedzi, zadzwoń lub poczekaj jeszcze kilka godzin.

Jak otrzymać mój kod Telegramu przez Gmaila?

Często najszybszą opcją jest SMS, ale e-mail staje się innym środkiem przekazu zapomnieliśmy hasła rozpoczynając sekcję na Telegramie.

Następnie będziemy wymagać zastosowania naszego hasła. Jeśli go nie pamiętasz, wybierz opcję „Zapomniałem hasła”. W ten sposób kod zostanie wysłany na nasz adres e-mail. Być może będziesz musiał sprawdzić „spam”, jeśli nie możesz go znaleźć.

Zatem, Mając już kod, możemy go zastosować i w ten sposób w końcu pomyślnie wejdź na nasze konto. Oczywiście będziesz musiał mieć dostęp do swojej poczty e-mail.

Czy można odzyskać dostęp do mojego konta Telegram bez kodu weryfikacyjnego?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie otrzymałem jeszcze kodu Telegramu, musisz próbować dalej. Ponieważ jest mało prawdopodobne, aby powiązać Twój numer telefonu bez wspomnianego kodu.

jak zweryfikować telegram

Kolejną dostępną opcją Telegramu jest kod weryfikacyjny poprzez rozmowę telefoniczną. Czasami dotarcie SMS-ów zajmuje trochę czasu. Bardziej skuteczne może być wybranie połączenia telefonicznego.

Jak to zrobić?

Ta metoda rozwiązania weryfikacji odbywa się w prosty sposób, kierując się następującymi wskazówkami: Chwilę później poproś o kod SMS-em Zostanie wyświetlona alternatywa „Nie otrzymałem kodu”. Gdy to zrobisz, widoczny będzie link i to właśnie tam musisz nacisnąć, aby odebrać oczekiwaną rozmowę telefoniczną, w której otrzymasz kod.

Jak otrzymać kod Telegramu przez połączenie?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że te połączenia są dostępne od wersji 3.18 Aplikacji. Jeśli wiadomość lub e-mail z kodem aktywującym Telegram nie dotrze, możesz przejść do prawej górnej części czatu osoby, do której chcesz zadzwonić. Będąc tam, naciśnij trzy wyświetlone punkty, aby wybrać „Zadzwoń” i poczekaj, aż operator odpowie.

Od tego czasu połączenia w Telegramie mają swoje zalety zużywaj mniej danych i stale się uczy dzięki sztucznej inteligencji. To znacznie ogranicza sytuacje, w których e-mail lub wiadomość nie dotrze. Chociaż jeśli masz otwartą sesję na komputerze, pojawi się czat z informacjami potrzebnymi do telefonu.

Jeśli nadal znajdujesz się w sytuacji „Nie otrzymuję kodu”, spróbuj użyć innego numeru telefonu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powinna to być linia, którą masz na swoim urządzeniu.

jak poprosić o kod weryfikacyjny

Kroki, aby odzyskać konto Telegram za pomocą wiadomości tekstowych

Zanim dowiedzieliśmy się, jak odzyskać nasze konto za pośrednictwem poczty e-mail za pomocą komputera, cóż, jeśli ta metoda nie zadziałała zgodnie z oczekiwaniami, z pewnością poprzez wiadomość tekstowa Będzie ci łatwiej.

Pierwszym krokiem jest włączenie wstaw numer z którym się zarejestrowaliśmy. Następnie czekamy na wiadomość SMS kod składający się z co najmniej pięciu cyfr Wpisując je we wskazanym miejscu, aplikacja natychmiast przeniesie nas na nasze konto po wykryciu wiadomości e-mail.

Zobaczysz kilka sposobów odzyskania konta, a nawet rozwiązania pozwalające na zmianę naszego kodu weryfikacyjnego Telegramu, dzięki czemu kod Telegramu nie dotrze, nie powtórzy się. Zawsze ma to na celu uwzględnienie tego, że aplikacja robi to w najbezpieczniejszy sposób, dbając przede wszystkim o nasze dane i prywatność.

Rozwój Telegramu

Platformę tę opracowali dwaj rosyjscy bracia. Odpowiedzialni są Nikolai i Pável Dúrov, byli pracownicy platformy VK, wraz z byłymi współpracownikami. Dzięki wszystkim zaangażowanym osobom uruchomienie tej aplikacji było możliwe w 2013 roku.

Funkcje i cechy

W ostatnim czasie po kontrowersyjna nowa polityka prywatności WhatsAppTelegram wykorzystał tę okazję i pochwalił się korzyściami, jakie niesie ze sobą. Jego główna cecha ma związek z prywatnością.

Wiadomości wysyłane za pośrednictwem tej platformy są chronione. Mają także spersonalizowane narzędzia konfiguracyjne zapewniające prywatność użytkowników. Na przykład możliwe jest korzystanie z Telegramu i nikt nie może zobaczyć Twojego numeru telefonu.

Telegram to niezwykła aplikacja do podziel się z przyjaciółmi i rodziną. Jego dynamika pozwala grać na czacie lub w grupie znajomych z najlepszymi grami i innymi fantastycznymi funkcjami.

uzyskaj kod weryfikacyjny

Dostępność do pobrania

Telegram jest dostępny na wszystkich istniejących platformach. Na telefonie można pobrać Telegram na urządzenia zarówno z Androidem, jak i iOS. Natomiast na komputerach możliwe jest pobranie aplikacji lub skorzystanie z jej wersji internetowej.

Korzystanie z Telegramu na komputerze wymaga posiadania aktywnego konta w tej aplikacji. Ponieważ aby się zalogować, musisz zeskanować kod QR. Po zeskanowaniu nie zostaniesz wylogowany.

Jak założyć konto na Telegramie?

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji nadszedł czas, aby nauczyć się z niej korzystać. Utwórz konto na Telegramie Jest to dość prosta procedura. Jeśli korzystałeś już z WhatsApp, zauważysz, że proces ten nie różni się zbytnio od innych aplikacji. Oczywiście czaty będą nieco inne.

Wystarczy podać informacje o swoim numerze telefonu i wprowadzić kod weryfikacyjny. Po zatwierdzeniu konta skonfigurujesz swój profil i wszystko będzie gotowe do korzystania z Telegramu.

Czy masz już swój kod weryfikacyjny?

Niezależnie od sposobu, w jaki otrzymujesz kod zweryfikujepozostało Ci już mniej, aby móc cieszyć się Telegramem i prowadzić wspaniałe i zabawne rozmowy.

Telegram przekroczył już 500 milionów użytkowników! Przyczynia się to do ciągłego wzrostu tej liczby. Możesz zaprosić kogoś do grupy na Telegramie i w pełni korzystać z jej funkcji.

dołącz do naszego kanału telegram