Skip to content

Jak udostępnić link mojej grupy w Telegramie znajomym w sieciach społecznościowych?

30 de listopad de 2021

Telegram stał się tak dobrze znany dzięki temu, że nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o przesyłanie plików bez względu na ich format. Na telegramie ludzie zazwyczaj tworzą grupy wysyłać sobie nawzajem rzeczy, takie jak naklejki, muzykę, filmy, obrazy i tym podobne.

Aby zaprosić inne osoby do dołączenia do tej grupy, możesz utworzyć link, aby udostępnić dostęp tym osobom. Wkrótce pokażemy, jak uzyskać link do grupy na Telegramie, jak udostępnić ten link innym osobom a nawet jak dołączyć do dowolnej grupy Telegrama bez linku.

Gdzie możesz znaleźć link do grupy Telegrama, aby go udostępnić?

Linki do grup telegramów można łatwo znaleźć, o ile jesteś osobą, która utworzyła grupę lub jesteś w tej samej grupie. To będą jedyne dwa sposoby, na które możesz usunąć link z grupy Telegram. Teraz zwróć uwagę, w jaki sposób link jest pobierany z grupy Telegram:

 1. Wyszukaj aplikację Telegram
 2. Po jego zlokalizowaniu otwiera aplikację
 3. Teraz w linku poszukaj czatu grupy, którą chcesz usunąć
 4. Kiedy go znajdziesz, otwórz go
 5. Następnie naciśnij tam, gdzie jest nazwa grupy
 6. Idź i znajdź link z zaproszeniem, który ma znak at

Musisz wiedzieć, że linki Telegrama nie przypominają linków znalezionych w przeglądarce internetowej. Tego typu linki na początku zawierają znak „at”, a następnie takie rzeczy jak liczby lub nazwa grupy. Ponadto tylko ten typ linku może być używany w Telegramie aby zlokalizować grupę.

Jeśli umieścisz ten link w przeglądarce, nie będziesz mieć dostępu do grupy, ponieważ tylko służy w aplikacji Telegram. Należy zauważyć, że w aplikacji Telegram istnieje sposób na ukrycie czasu ostatniego połączenia, dzięki czemu inni nie mogą wiedzieć, czy ostatnio byłeś połączony z Telegramem.

To samo dzieje się z linkiem do czyjegoś konta w Telegramie. Ten link jest tylko dla znajdź profil w Telegramie. Jeśli wpiszesz go w przeglądarce internetowej, nie otrzymasz odpowiednich wyników.

Jakie są kroki, aby łatwo wysłać link do grupy w Telegramie?

Ponieważ wiesz, jak znaleźć link do grupy Telegram, ważne i bardzo konieczne jest, aby nauczyć się wysyłać ten link do innych osób. Następnie wyjaśnimy jak udostępnić link do grupy Telegram innej osobie będącej członkiem grupy lub nawet będącej administratorem grupy.

Jeśli jesteś administratorem grupy

chłopiec używający komputera

Jeśli jesteś administratorem grupy w Telegramie, nie będziesz musiał wiele robić, aby udostępnij link tej grupy. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby nauczyć się udostępniać link do swojej grupy:

 1. Włącz telefon komórkowy
 2. Wyszukaj aplikację Telegram
 3. Otwórz aplikację
 4. Znajdź czat grupowy
 5. Otwórz czat grupowy
 6. Naciśnij nazwę grupy
 7. Znajdź sekcję o nazwie „Zaproszenie do grupy”, a skopiujesz link z na początku, który tam jest
 8. Teraz wejdź na czat, który masz z osobą, którą chcesz zaprosić do tej grupy i wyślij ten sam link, który zrobiłeś

Jeśli chcesz zaprosić osobę, której nie dodałeś w Telegramie do grupy Telegram, możesz wysłać jej link przez komunikatory internetowe. Z takich miejsc jak Messenger, DM, a nawet przez WhatsApp, możesz wysyłać te linki.

Gdy ta osoba ma link, musi tylko wprowadzić swoje konto Telegram i umieścić je, szukając kontaktu. Natychmiast pojawi się grupa i uprawnienia aby do niego dołączyć. Jeśli nie wiesz, w Telegramie istnieje sposób na tworzenie własnych naklejek.

Bycie kolejnym członkiem grupy

aplikacja telegramu

Jeśli nie jesteś administratorem grupy w Telegramie, proces do przeprowadzenia jest praktycznie taki sam, jak zostałby wykonany, gdybyś był tym, który zorganizował grupę. Zwróć uwagę na instrukcje, które otrzymasz wkrótce, abyś nauczył się usuń link z grupy Telegram i wyślij do innych osób:

 1. Włącz twój telefon
 2. Znajdź aplikację Telegram
 3. W aplikacji Telegram poszukaj czatu grupy, do której chcesz uzyskać link
 4. Będąc w grupie, naciśnij nazwę tego
 5. Poszukaj linku z zaproszeniem i przytrzymaj go, aby uzyskać opcję „Kopiuj”
 6. Naciśnij opcję „Kopiuj”
 7. Następnie w Telegramie znajdź osobę, do której chcesz wysłać ten link
 8. Wklej go w pasek zapisu i wyślij

Jeśli nadal nie dodałeś w Telegramie Do osoby, do której chcesz wysłać link do grupy, musisz tylko dodać nowy kontakt z Telegramu.

Czy można dołączyć do grupy Telegram bez linku?

Nawet jeśli nie masz link do grupy Telegram, wciąż istnieje sposób, aby dołączyć do tej samej grupy. W ten sposób poprosisz jednego z członków, aby powiedział ci, jaka jest nazwa grupy.

Ponieważ masz nazwę grupy, wystarczy umieścić @ w pasku wyszukiwania wraz z nazwą grupy i domyślnie powinna się ona pojawić. Jeśli wpadniesz w kłopoty dołącz do grupy Telegram, musisz poszukać rozwiązania problemu na stronie pomocy technicznej Telegrama.

dołącz do naszego kanału telegram