Skip to content

Jak korzystać z weryfikacji telegramu, aby zabezpieczyć moje konto? – Brak intruzów

6 de luty de 2022

Obecnie aplikacje społecznościowe stały się w narzędziach codziennego użytku u ludzi. Dzieje się tak, ponieważ za ich pośrednictwem komunikujemy się z każdym na całym świecie. Telegram to jedna z najczęściej używanych sieci społecznościowych, umożliwiająca oprócz udostępniania wiadomości, dystrybucję dokumentów, tworzenie kanałów, grup i innych zupełnie interesujących funkcji, a także możemy pobrać go na komputer.

Tak jest wtedy, że weryfikacje, które można przeprowadzić w tej aplikacji, są alternatywą, aby do niego wejść. Jest powiązany jako podwójne hasło do ochrony zawartej tam zawartości. W tym artykule poznamy niezbędne sposoby uwzględniania weryfikacji.

Jaka jest funkcja weryfikacji dwuetapowej w Telegramie?

W zasadzie należy zauważyć, że weryfikacja liczy się jako podwójne hasło które mogą mieć w sobie zastosowanie. Będzie on używany za każdym razem, gdy go wprowadzisz. Pamiętając, że z aplikacji Telegram można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na PC bez konieczności podłączania tego pierwszego.

Z drugiej strony należy wspomnieć, że dzięki temu wyszukiwanie grup i kanałów Telegram zostanie również znalezione pod tym szyfrowaniem hasła. Jest więc tak, że dwuetapowa weryfikacja bardzo pomoże w bezpieczeństwo i ochrona danych które przechowujesz w aplikacji. Wiadomości weryfikacyjne dwuetapowe mogą docierać zgodnie z ustawionym miejscem docelowym za pomocą wiadomości tekstowej lub wiadomości w Telegramie.

Jak aktywować weryfikację w dwóch krokach Telegrama?

Istnieją dwa całkowicie proste kroki, aby móc bez problemu zweryfikować swoje konto Telegrama i bez konieczności pobierania zewnętrznych aplikacji, które pomogą Ci wykonać tę pracę. Kroki są czym zostaną wymienione poniżej:

telegram bezpiecznie łączący ludzi

Z telefonu

Z telefonu komórkowego lub komórkowego. Ta opcja jest jedną z najczęściej używanych przez ludzi, ponieważ większość użytkowników korzystających z Telegrama, Załatwiają to przez telefon. Teraz sposoby weryfikacji konta aplikacji zostaną wykonane za pomocą następujących kroków:

 1. Przede wszystkim powinieneś znajdować się w lewej górnej części aplikacji. Dokładnie tam, gdzie znajdują się trzy poziome linie.
 2. Kliknięcie go spowoduje wyświetlenie listy z kilkoma opcjami do użycia.
 3. Zlokalizujemy i Wejdziemy w opcję „ustawienia”
 4. Następnie musisz wpisać „Prywatność i bezpieczeństwo”
 5. Kliknij „Weryfikacja dwuetapowa”
 6. Pojawi się ekran z napisem „Ustaw hasło”
 7. Należy ustawić hasło uwierzytelniania dwuskładnikowego.
 8. Ustanowione hasło należy wprowadzić ponownie, aby zweryfikować równość. Następnie kliknij „Kontynuuj”
 9. Telegram daje możliwość ustaw podpowiedź, aby zapamiętać hasło przyjęty.
 10. Zostaniesz poproszony o osobisty adres e-mail, ponieważ dzięki temu hasło można odzyskać na wypadek, gdyby zostało zapomniane w przyszłości.
 11. Klikając „kontynuuj”, Twój adres e-mail zostanie skonfigurowany do otrzymywania kodów weryfikacyjnych telegramu.

Korzystanie z komputera PC

W ten sam sposób aplikacja Telegram pozwala swoim użytkownikom cieszyć się nią za pośrednictwem komputera, bez większych problemów, jak w przypadku innych aplikacji. Należy jednak zauważyć, że aby korzystać z aplikacji Telegram na komputerze, konieczne jest, aby konto było już wcześniej tworzone za pomocą urządzenia mobilnego, utwórz istniejące konto.

Podobnie musi mieć już ustaloną wcześniej weryfikację. Wynika to z faktu, że w momencie dostępu komputera do konta, poprosi użytkownika o kod, które mogą dotrzeć pocztą elektroniczną, SMS-em lub wiadomością za pośrednictwem tej samej platformy Telegram. Wszystko będzie zależało od ustalonego miejsca nadejścia kodu.

Co zrobić, jeśli kod weryfikacyjny Telegrama nie dotrze?

Przy wielu okazjach i jest to bardziej powszechne niż się wydaje, zwykle zdarza się, że Kod weryfikacyjny nie pojawia się gdy zostanie przydzielony administrator grupy Telegram lub gdy dostęp do konta będzie możliwy za pośrednictwem komputera lub innego urządzenia mobilnego. W takim przypadku może to nastąpić z następujących powodów:

weryfikacja w dwóch krokach oraz komunikowanie się i oglądanie filmów

 1. W zasadzie może się to zdarzyć z powodu Twoje połączenie internetowe lub sygnałi być może z tego powodu wiadomość z kodem nie dotrze.
 2. Innym powodem jest to, że wprowadzony adres e-mail był niepoprawny, dlatego kod nie pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej.
 3. Wreszcie, może być błąd w numerze telefonu ustalonym na nadejście kodu. powinieneś poprawnie wybierz numer
 4. W takim przypadku możesz chwilę poczekać, aby ponownie skorzystać z opcji ponownego wysłania kodu.

dołącz do naszego kanału telegram