Skip to content

Telegram vs Telegram X Co jest lepsze? Różnice, zalety i wady

15 de kwiecień de 2021

Aplikacje do komunikacji błyskawicznej miały znaczący wzrost Stanowią one na przestrzeni lat ciągłą i owocną ewolucję w świecie technologii. Jego sukces był taki, że miliony ludzi na całym świecie komunikują się codziennie za pomocą tych różnorodnych i interesujących aplikacji i programów dla wszystkich typów platform i systemów operacyjnych.

W ramach tej szerokiej listy aplikacji i programów skupionych na komunikatorach internetowych możemy wymienić te, które zyskały globalne uznanie, dzięki czemu są obecne w różnych krajach w różnych częściach planety. Niektóre z tych udanych aplikacji, które osiągnęły to niezwykłe wyróżnienie, to Whatsapp, Facebook Messenger, Line i wiele więcej.

Ale z pewnością musimy porozmawiać o aplikacji, która w ciągu zaledwie kilku lat wywarła ogromny wpływ na użytkowników na rynku aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Nie mówimy o niczym więcej i nie mniej niż o Telegramie. Poniżej powiemy Ci wszystko o tej ważnej i innowacyjnej aplikacji, oprócz pewne szczegóły, dane i informacje związane z tym.

Co to jest Telegram i co może nam zaoferować?

Jest to aplikacja lub platforma do obsługi wiadomości błyskawicznych wprowadzony na rynek w połowie 2013 roku. Telegram został stworzony i zaprojektowany w celu przedstawienia wysokiej jakości usługi opartej na całkowicie innowacyjnych i interesujących narzędziach i narzędziach, oferując tym samym możliwość pełnego wykorzystania tej interesującej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Ta aplikacja wywarła ogromny wpływ na rynek, szybko pozycjonując się na tym samym poziomie, co inne ważne aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych, takie jak WhatsApp czy Facebook Messenger. Telegram zaprezentował gigantyczny wzrost liczby użytkowników na swojej platformie w miarę upływu lat. Na przykład do 2016 roku Telegram już miał 100 milionów użytkowników majątek.

Obecnie ta imponująca firma ogłosiła niewiarygodne liczby, które zebrała do tego roku, 2021 roku. Telegram niedawno skomentował, a dokładnie na początku stycznia, że ​​jej platforma komunikacyjna ma już nic więcej i nie mniej niż 500 milionów aktywnych użytkowników, osiągając w ten sposób najważniejsze aplikacje w tej chwili.

Ale ważne jest, aby to wyjaśnić ten niesamowity sukces ma niezwykły powód i pokazuje, że Telegram spełnia wymagania, aby obecnie znaleźć się w czołówce najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie, a nawet dla milionów użytkowników Telegram jest uważany za najlepszą aplikację na rynku, zdetronizując swojego bezpośredniego rywala, WhatsApp Messenger.

Telegram ma szeroką gamę narzędzi, implementacje i usługi, które nie tylko są porównywane z WhatsApp, ale także przewyższają je w kilku ważnych aspektach. Dzięki Telegramowi możemy włączyć się w określone grupy o różnej tematyce, możemy dołączyć do tego, który najbardziej nam się podoba, stamtąd znajdziesz wszelkiego rodzaju zupełnie interesujące treści.

Istnieją własne kanały, które mogą Ci pomóc za pomocą niezwykle przydatnych narzędzi. Przykładem tego jest kanał konwertera YouTube. Dzięki temu możesz konwertować swoje ulubione filmy na pliki MP3, aby móc je pobierać i cieszyć się nimi bez konieczności łączenia się z siecią. Ta i wiele innych usług jest dostępnych dla Użytkownicy telegramów.

Co to jest Telegram X?

To projekt równoległy od tej samej marki Telegram. Telegram X ma wszystkie cechy i cechy zwykłej aplikacji Telegram, ale dużą różnicą jest to, że ma znacznie bardziej wydajne, szybsze i szybsze działanie niż oryginalna aplikacja. Pomimo tych aspektów oryginalna aplikacja jest nadal najczęściej używana.

Telegram X jest w pełni dostępny na większości platform i można go pobrać ze sklepu Android Play lub iOS App Store. Możesz go również kupić w sklepie alternatywnym lub zewnętrznym.

aplikacja telegramu

Która jest najlepsza?

Pomimo doskonałej ulepszonej wydajności w Telegramie X ma trochę ograniczenia w porównaniu do normalnej aplikacji. Niektóre z nich mogą być reprezentowane podczas udostępniania plików lub udostępniania zdjęć, dlatego w niektórych przypadkach jest to nieskuteczne. Dlatego zalecamy, abyś poszedł przez popularną aplikację Telegram, który jest znacznie bardziej kompletny.