Skip to content

Szybki i łatwy przewodnik instalacji CyanogenMod 13 dla Galaxy S2

26 de listopad de 2022

The Samsung Galaxy S2 Był to jeden z najlepszych telefonów, jakie Samsung mógł wypuścić, więc twórcy CyanogenMod starają się utrzymać ten telefon komórkowy przy życiu. Do Zainstaluj CyanogenMod 13 dla Galaxy S2 telefon komórkowy będzie działał bardzo dobrze, ponieważ jest to bardzo lekki ROM, ponieważ nie ma takich aplikacji aplikacje Google ani inne niż wielokrotnie nieużywane, więc wybór należy do Ciebie zainstalować Sklep Play lub inne usługi Google.

Jeśli nadal masz Samsung Galaxy S2 i chcesz nadal korzystać z tego telefonu komórkowego, nie martw się, ponieważ tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić Zainstaluj CyanogenMod 13 dla Galaxy S2. Ale przedtem musisz upewnić się, że Twój telefon komórkowy to T-Mobile Galaxy S2 T989, ponieważ ten ROM jest przygotowany dla tego modelu. Aby się upewnić, wystarczy przejść do menu Ustawienia –> Informacje o urządzeniu.

Zainstaluj CyanogenMod 13 dla Galaxy S2

Przed rozpoczęciem należy wziąć pod uwagę kilka punktów, ponieważ tego typu procedury są nieco ryzykowne i powinieneś wiedzieć, jak uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego. Zobaczmy:

1.- Upewnij się, że Twój telefon komórkowy ma co najmniej 50% baterii. więc unikniesz że telefon się wyłącza i uszkadza najważniejsze pliki w systemie.

2.- Musisz wykonać kopię zapasową wszystkich plikówponieważ tego typu procedura może spowodować całkowitą lub częściową utratę plików.

3.- Ta procedura spowoduje utratę gwarancji telefonu komórkowegowięc musisz być pewien, że chcesz kontynuować.

4.- Jest to również zalecane wykonaj kopię zapasową EFIaby zapobiec uszkodzeniu plików EFS.

5.- Pobierz pliki CM z tego łącza i Pliki Gapps 6.0 MarshMallow z tego innego łącza dla Twojej komórki.

6.- I oczywiście Pobierz TWRP Recovery dla swojego Galaxy S2 z tego linku.

Kroki, aby zainstalować CyanogenMod 13 dla Galaxy S2

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć i zgadzasz się ze wszystkimi powyższymi informacjami, kontynuujmy. Przeprowadzenie tej procedury jest bardzo szybkie i łatwe, po prostu trzeba postępuj zgodnie z instrukcjami, które podamy krok po kroku, a nie będziesz mieć problemów:

1.- po upewnieniu się zainstaluj najnowszą wersję TWRP na telefonie komórkowymmusimy przejść do uruchom telefon w TWRP Recovery.

2.- Musisz wybierz opcje Wyczyść –> Dane –> System –> Pamięć podręczna –> Devlik.

3.- Następnie musisz wrócić do menu głównego i wybierz opcję Instaluj i zainstaluj pliki gapps.zip i cm-13.0-20160327-UNOFFICIAL-celox.zip.

4.- Kiedy skończysz, musisz wrócić do Recovery i uruchom ponownie telefon komórkowy.

To wszystko, czego potrzebujesz Zainstaluj CyanogenMod 13 dla Galaxy S2jeśli masz jakiś problem, możesz zostawić komentarz, a my chętnie Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram