Skip to content

Skonfiguruj wykrywanie ruchu za pomocą kamery monitoringu D-Link DCS-2670LL

17 de lipiec de 2021

Urządzenie D-Link DCS-2670L to kamera do stosowania w środowisku zewnętrznymPonieważ dzięki oprogramowaniu, które posiada, można nagrywać wideo z monitoringu z wykrywaniem ruchu, oferując wysoki poziom bezpieczeństwa.

Jest to wszechstronna kamera, która łączy się z bezprzewodowym Internetem lub kablem sieciowym i jest kompatybilny z aplikacją midlink. Jest również mały i waży zaledwie trzysta sześćdziesiąt gramów. Dzięki temu nie trzeba już zmieniać kamery internetowej na komputerze w kamerę monitorującą.

Jego konfiguracja IP jest bardzo prosta, w porównaniu z konfiguracją statycznego adresu IP na przełączniku D-Link. Co sprawia, że ​​jest to świetna opcja, jeśli chodzi o kamery bezpieczeństwa.

Opis niektórych funkcji kamery bezpieczeństwa D-Link DCS-2670L?

  • Posiada rozdzielczość „Full HD 1920 x 1080p” przy 30 FPS; mianowicie, rozdzielczość używana w telewizji wysokiej rozdzielczości i w przeciwieństwie do obrazów, które przedstawiają migotanie. Nagrywa również z kątem widzenia 180 stopni, bez zniekształceń i szerokoekranowym.
  • Obrazy można oglądać w ciemności, dzięki temu, że ma podczerwień, w maksymalnej odległości dziesięciu metrów. Ma dwa megapiksele, dla obrazów czarno-białych lub kolorowych, o jasności odpowiednio 0,1 i 0,5 luksa.

  • Posiada zoom cyfrowy, nagrywa dźwięk i ma szeroki zakres dynamiczny lub szeroki zakres dynamiczny, aby poprawić jakość obrazu i jego rozmiar; Wskazuje również godzinę i datę nagrania.
  • Inną cechą jest to, że kamera jest hermetycznie zabezpieczone przed niepogodą, takich jak kurz, deszcz lub strumienie wody o małej mocy, ponieważ posiada certyfikat IP65.
  • Posiada również slot do włożenia karty micro SD o pojemności stu dwudziestu ośmiu Gigabajtów, aby móc dokonywać ciągłych nagrań; a także przechowywać obrazy lokalnie.

Jak pobrać i zainstalować aplikację Mydlink na telefonie z systemem Android?

Ten aparat jest dostarczany z kompletnym oprogramowaniem, ale ważne jest, aby pobrać aplikację na telefon komórkowy z systemem iOS lub Android, aby, instaluj i zarządzaj niektórymi funkcjami kamery i móc oglądać je ze swojego smartfona.

Jedną z tych funkcji jest zdalny podgląd i dostęp do kamery bezpieczeństwa z Internetu. Dając ci, a większa wygoda monitorowania do użytkownika.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby pobrać aplikację Mydlink jest pobranie go z oficjalnych sklepów Android lub iOS. Jeśli masz już zainstalowany Mydlink Home, zalecamy zaktualizowanie go do najnowszej wersji, czyli Mydlink 2.0.


Kroki konfiguracji wykrywania ruchu za pomocą kamery do monitoringu D-Link DCS-2670L

Wpisujemy jego firmware lub programowanie bazowe, wpisując adres Prywatny adres IP dostarczony przez router, w adresie URL; następnie wprowadzany jest użytkownik, którym musi być „admin”, a następnie hasło, które podała nam aplikacja mydlink.

W oknie „Ustawienia” u góry „Parametry połączenia internetowego” i poniżej and „Parametry wykrywania ruchu kamery IP”, który jest naszym tematem.

Tutaj zalecają, aby jeśli urządzenie jest konfigurowane po raz pierwszy, kliknij przycisk „Kreator konfiguracji wykrywania ruchu” i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami.

ustawienia wykrywania ruchu w d link dcs 2670l

Teraz, jeśli chcesz ręcznie skonfigurować lub zmodyfikować wykrywanie ruchu, kliknij przycisk „Ręczna konfiguracja wykrywania ruchu”.

Po wejściu do „Wykrywania ruchu” należy najpierw aktywować pola wyboru, a następnie narysować obszary ruchu; następnie w „Direct Video” i w kierunku lewa strona jest wybrana jako aktywny obszar.

Oznacza to wykrycie ruchu, którego chcemy, bo przykład „Zaznacz wszystko” lub wybierz wszystko. Pojawiają się również przyciski „Wyczyść wszystko” wyczyść wszystko i „Przywróć wszystko” przywróć wszystko.

Czułość ruchu musi być regulowana po prawej stronie jest to oznaczone procentem od zera do stu. Aby aktywować ustalone przez nas parametry, klikamy przycisk „Zapisz parametry”.

Dochodzimy do wniosku, że ta komora ma: wszystkie ważne i niezbędne funkcje, aby sprostać oczekiwaniom nadzoru i kontroli. Dlatego unikniesz pracy polegającej na używaniu Skype’a do posiadania domowego systemu nadzoru wideo.