Skip to content

Jak udostępnić profile na Facebooku za pomocą adresu URL? – Wyślij link

19 de grudzień de 2021

Aby ułatwić innym znalezienie Twojego profilu, twórcy aplikacji Facebook wprowadzili linki do każdego profilu na Facebooku. Linki te są wprowadzane w aplikacji lub jeśli nie w przeglądarkach internetowych i można je zobaczyć dokładny adres tego profilu na Facebooku.

Każdy profil na Facebooku można udostępnić innym osobom za pośrednictwem linku, który jest wysyłany z WhatsApp lub Telegram i wszystko będzie gotowe. Następnie wyjaśnimy jak udostępnić swój profil na Facebooku poprzez linki, jak skopiować link do swojego konta na Facebooku i inne rzeczy.

Gdzie łatwo znaleźć link do swojego profilu na Facebooku?

Link do profili na Facebooku jest łatwy do znalezienia. To jest przez większość czasu, w pełny widok Twojego konta. Oznacza to, że jeśli wejdziesz na swój profil na Facebooku, możesz łatwo uzyskać link, a następnie wysłać go do kogo chcesz.

To, co zostało powiedziane wcześniej, dotyczy wszystkich urządzeń. Dlatego, jeśli wchodzisz na swoje konto na Facebooku, z telefonu komórkowego, komputera, tabletu itp. dostaniesz link do konta. W zależności od urządzenia, którego używasz, jedyną rzeczą, która się zmienia, jest sposób usunięcia łącza. Niektóre z nich zostaną wyjaśnione później.

Przy okazji, jeśli twoje konto na Facebooku jest aktywne i masz konto na Instagramie, dobrze byłoby połączyć oba konta. Robiąc to, będziesz cieszyć się innymi dodatkowymi funkcjami które zawierają obie sieci społecznościowe.

W jaki sposób możesz udostępnić link do swojego profilu na Facebooku z Messengera?

Udostępnij link do Facebooka od Messengera jest to bardzo proste, jest to coś, co można zrobić bez konieczności brania pod uwagę procesu. Wyjaśnimy jednak, jak to zrobić:

 1. Otwórz aplikację Facebook
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Naciśnij ikonę z Twoim zdjęciem profilowym
 4. Będąc w profilu, naciśniesz ikonę trzech kropek
 5. W różnych opcjach, które zostaną wyświetlone, wybierz opcję „Kopiuj link do profilu”
 6. Teraz otwórz aplikację Messenger
 7. Znajdź osobę, do której chcesz wysłać ten link
 8. Wejdź na czat, wyślij link i wszystko będzie gotowe

Możesz również uzyskać ten link z Facebook Messenger. To samo uzyskuje się przechodzenie do ustawień Messengera i zlokalizowanie opcji, która daje link. Jednak dla pewności o wiele lepiej jest poszukać linku do swojego konta z oryginalnego Facebooka lub z edycji Lite.

Jak poprawnie skopiowany jest link do Twojego profilu na Facebooku?

osoba umieszczająca link na komputerze

Pokazano już, jak link z profilu na Facebooku z Messengera, ale nie wyjaśniono jeszcze szczegółowo, w jaki sposób ten link jest pobierany. Wkrótce zobaczysz, jak uzyskać ten link z telefonów komórkowych i komputerów:

Z komputerem PC i myszą Windows lub Mac

Z komputerów można uzyskać link do dowolnego konta na Facebooku. Co więcej, można nawet powiedzieć, że to dużo łatwiej wyciągnąć taki link z komputera niż z telefonu komórkowego. Zobacz, jak to się robi:

 1. Uruchom komputer
 2. Otwórz przeglądarkę internetową
 3. Wejdź na stronę Facebooka
 4. Zaloguj się na swoje konto
 5. Kliknij ikonę ze swoim zdjęciem profilowym
 6. Gdy jesteś w swoim profilu, skorzystasz z linku, który przeglądarka daje ci na górze

Ten link, który zobaczysz u góry przeglądarki internetowej, jest tym, który odpowiada Twojemu profilowi ​​na Facebooku. Ponieważ przeglądarka wyświetla link od razu, witryna Facebook zapewnia opcja w profilu wyciągnąć link.

Z telefonu komórkowego z systemem Android lub iOS

W przypadku telefonów używana jest aplikacja Facebook zamiast korzystania z sieci Facebook, ponieważ dzięki aplikacji lubisz znacznie więcej. Teraz spójrz, jak uzyskać ten link z aplikacji:

 1. Otwórz aplikację
 2. Zaloguj się na swoje konto

telefon komórkowy

 1. Wpisz swój profil
 2. Naciśnij ikonę trzech kropek
 3. Wybierz opcję, aby uzyskać link i wszystko będzie gotowe

Jeśli aplikacja nie poda Ci linku do konta, musisz zacząć zaloguj się do Facebooka z przeglądarki internetowej aby móc uzyskać link z Twojego profilu.

Jak naprawić link swojego profilu w profilach innych aplikacji?

Aby naprawić link do swojego profilu na Facebooku w innych aplikacjach, nie ma procesu, który można przeprowadzić. Jednak z innych aplikacji możesz wyślij link do profilu na Facebooku . Jest to bardzo proste, wystarczy pobrać link z profilu na Facebooku, a następnie wysłać go na czacie przez inną aplikację.

Należy zauważyć, że z Facebookiem istnieje sposób na ograniczenie całego czasu, który tam spędzisz. Jest to wskazane, gdy jesteś osobą, która dużo korzysta z Facebooka i chce przestań spędzać tyle czasu.

Co zrobić, aby udostępnić link do strony na swoim profilu na Facebooku?

Na swoim koncie na Facebooku możesz udostępniać linki do stron internetowych z kim chcesz. Aby to zrobić, wystarczy wziąć adres URL strony, ustawić się w miejscu, w którym chcesz go udostępnić i wysłać.

dołącz do naszego kanału telegram