Skip to content

Jak stworzyć domowy wzmacniacz sygnału – prosty samouczek krok po kroku

15 de wrzesień de 2023

Z pewnością nie raz miałeś problemy z zasięgiem swojego telefonu komórkowego. Jest bardzo słaby lub po prostu nie otrzymuje żadnego sygnału. W takich przypadkach najbardziej wskazane byłoby zrób domowy wzmacniacz sygnału dla Twojego telefonu komórkowego. Abyś mógł go zwiększyć i zapewnić bezproblemowe działanie sieci na swoim telefonie komórkowym. Jeśli nie masz pomysłu, jak go zrobić, nie ma problemu. Tutaj wyjaśnimy Ci to szczegółowo.

Wzmocnienie sygnału komórkowego jest bardzo ważne. Zwłaszcza gdy jesteśmy w odległych miejscach, gdzie sygnał jest zerowy lub bardzo słaby. Mieć Zasięg sieci komórkowej pozwala nam wykonywać i odbierać połączenia oraz wiadomości, nawet połącz się z Internetem i możesz to zauważyć, gdy Twój telefon komórkowy nie łączy się z sieciami 2G, 3G lub 4G. Chociaż można to również łatwo zauważyć, gdy jesteś podłączony do sieci Wi Fi i nie ma ona zbyt dużego sygnału.

Ważnym aspektem, o którym należy pamiętać, jest to, że w zależności od sygnału komórkowego, czy to transmisji danych, czy Internetu, może to powodować problemy z łącznością. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu o najczęstszych problemach z sygnałem.

Posiadanie telefonu komórkowego o słabym sygnale nie jest niczym niezwykłym. Zależy to oczywiście od telefonu komórkowego, ale najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest: wzmacniacz sygnału komórkowego albo kup nowy telefon. Ale przejdźmy najpierw do pierwszej opcji, która jest znacznie łatwiejsza do wykonania.

Nauczymy Cię stwórz domowy wzmacniacz sygnału w kilku krokach i bardzo łatwo, a wszystko to podczas robienia mediolańskich frytek tak pysznych, że aż chce się je zjeść, prawda? Być może jest to naprawdę twoje życzenie.

Najbardziej ciekawą i interesującą rzeczą w sieciach Wi Fi lub Internecie jest to, że można je ulepszyć, po prostu pobierając i instalując radar Wi Fi na urządzeniu z Androidem. Jest to prosty, ale skuteczny sposób na poprawę łączności.

Jak zrobić domowy wzmacniacz sygnału?

To prosty wzmacniacz, którego wykonanie nie zajmie Ci 5 minut. Ty po prostu musisz kup dodatkowy cienki drut. Jeśli nie masz przewodu, możesz użyć kabla i przytrzymać go plastikiem (jest to najbezpieczniejsza opcja).

Kroki, aby zrobić domowy wzmacniacz sygnału

1.- Musisz otworzyć obudowę telefonu komórkowego i umieścić końcówkę przewodu w miejscu, w którym znajduje się wyjście sygnału, jak pokazano na obrazku.

2.- Następnie należy ponownie założyć pokrywę i zagiąć drut.

Pomijając głupotę, utwórz domowy wzmacniacz sygnału dla sygnału Wi-Fi lub telefon komórkowy nic Cię nie będzie kosztować. Ponieważ w rzeczywistości wystarczy drut o długości około pięciu centymetrów i to wszystko. Może to być nawet kabel, wystarczy zdjąć trochę plastiku z boków i gotowe.

Teraz uderzamy telefonem w telefon jak biczem… nie, prawda jest taka, że ​​trzeba zdjąć obudowę telefonu komórkowego i przyłożyć końcówkę przewodu tam, gdzie widać wyjście sygnału.

Dzięki temu będziesz mógł stworzyć własny wzmacniacz sygnału. Może się to wydawać zbyt proste, ale jest naprawdę skuteczne, gdy Twój telefon komórkowy ma słaby sygnał lub po prostu nie ma sygnału. Teraz możesz bez problemu dalej korzystać ze swojego telefonu komórkowego i łączyć się z Internetem z dowolnego miejsca. W ten sposób możesz wykonywać i odbierać połączenia oraz wiadomości. Dzieje się tak tak długo, jak połączenie lub odbiór sygnału jest dobry, aby to osiągnąć. Nie jest to więc metoda niezawodna.

To wszystko, czego potrzebujesz zrób domowy wzmacniacz sygnału. Jak zobaczysz, jest to bardzo łatwe, szybkie i ekonomiczne. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy, możesz zostawić komentarz, a my Ci pomożemy.

Ostatnie kroki podczas tworzenia domowego wzmacniacza sygnału

Gdy cała procedura będzie już gotowa (co nie jest wcale skomplikowane), po prostu załóż pokrywkę najlepiej jak potrafisz i załóż drut. W ten sposób stworzyliśmy domową antenę, aby móc bezproblemowo korzystać z telefonu w domu. Oczywiste jest, że chodzenie po ulicy nie jest praktyczne, ale przynajmniej używanie w domu bez wydawania pieniędzy jest bardzo przydatne.

Oprócz tego, że jest dość szybki i w ten sposób możemy mieć dobry sygnał komórkowy i jak go naprawić , aby móc mieć 3G lub 4G w dowolnym miejscu w naszym domu. Jeśli więc miałeś wątpliwości jak zrobić domową antenę sygnałową telefonu komórkowego masz już rozwiązanie.

To bardzo proste i ty też tego nie potrzebujesz. Pobierz film przedstawiający sposób wykonania wzmacniacza. Tak, w ciągu kilku sekund możesz stworzyć bardzo prostą, ale przede wszystkim bardzo skuteczną, domową antenę.

Mamy nadzieję, że ten mały tutorial będzie dla Ciebie przydatny, wiesz już, że zawsze mówimy Ci to samo, jeśli masz pytania dotyczące tego, o czym wspomniałem powyżej, możesz je zostawić w komentarzach, jak tylko skończę jeść moje milanesy z frytkami , Przychodzę bezpośrednio na bloga i staram się pomóc Ci rozwiązać każdy z Twoich problemów.

dołącz do naszego kanału telegram