Skip to content

Jak przenieść lub udostępnić wiele linków w jednym łączu za pomocą generatora linków

23 de wrzesień de 2023

Kiedy ludzie chcą pobieraj filmy, muzykę, wideo, gry, Między innymi czasami stwierdzają, że plik jest podzielony na 12 części. Aby więc zapisać je na komputerze, musisz je otwierać jeden po drugim; Grozi to utratą części lub zapomnieniem, ile już pobraliśmy. Z pewnością utrudnia to nasze doświadczenie; Dlatego wyjaśnimy, w jaki sposób możesz udostępnić więcej niż jeden link w jednym łączu.

Rozumiemy, że jest to bardzo nudne i denerwujące, gdy stracimy którekolwiek z naszych łączy w procesie wysyłania lub pobierania. Rzecz jednak w tym, że w przypadku tradycyjnej metody praktycznie nieuniknione jest, aby tego nie robić, ponieważ nasza wizja gubi się wśród tak wielu ogniw. Dlatego jeśli jesteś trochę sceptyczny co do skuteczności metody, którą wskażemy poniżej. Zachęcamy Cię do odłożenia na bok wątpliwości i odważenia się spróbować.

Pod tobą Wyjaśnimy to w prosty sposób i krok po kroku jak to zrobić. W ten sposób możesz otwierać i udostępniać wiele linków bez większego procesu i komplikacji. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że musisz być w stanie wykonać tę procedurę:

Przede wszystkim powinieneś o tym wiedzieć udostępnij więcej niż jeden link w jednym łączu, możesz to zrobić między innymi poprzez: FatURL, Quickwake, Bundlenut. Wybierz ten, za pomocą którego chcesz przeprowadzić procedurę i wykonaj kroki odpowiadające każdemu z nich.

Kroki, które należy wykonać, jeśli zdecydujesz się na FatURL

Powiemy Ci, że jest to bezpłatne i łatwe w użyciu narzędzie. Aby z niego skorzystać, wystarczy wykonać następującą procedurę:

  • Zapisz każdy link, który chcesz udostępnić, pozostawiając między nimi odstęp.
  • Kliknij ikonę nożyczek, a opis adresu URL zostanie dodany automatycznie.
  • Kliknij ponownie ikonę nożyczek, a pojawi się nowy ekran, na którym zobaczysz długą listę napisanych przez Ciebie linków.
  • Wybierz tę, która najbardziej Ci się podoba spośród różnych opcji adresu URL, aby ją udostępnić. Tutaj możesz również skrócić listę, a nawet otrzymać kod QR umożliwiający bezpośredni dostęp do naszej listy linków.

Procedura, której należy przestrzegać, jeśli wybierzesz Quikwave

Informujemy, że to program jest całkowicie darmowy A jego działanie jest dość proste:

  • Musimy tylko dodać różne linki, które chcemy udostępnić. Quickwave umożliwia grupowanie ich w dowolny sposób: między innymi z Google, YouTube. Możesz wykonać ten proces bez rejestracji.
  • Po skompletowaniu listy linków, które chcesz udostępnić, po prostu kliknij ikonę „Utwórz mój unikalny link”.

Po udostępnieniu tego unikalnego linku osoba, która go otworzy, będzie miała dostęp do różnych linków, które grupujemy, wraz z korzyściami, jakie to pociąga za sobą. Dodatkowo możesz zarejestrować się w Quickwake; dzięki czemu możesz dodawać tytuły i opisy, przesyłać obrazy i notatki lub zmieniać kolejność linków, kiedy tylko chcesz. Wygenerowana lista będzie całkowicie prywatna.

mężczyzna korzystający z tabletu

To jest jeden bardzo przydatne narzędzie do udostępnianiar wiele łączy w jednym łączu lub adresie URL. Możemy podkreślić, że korzystanie z tego narzędzia jest bezpłatne, a aby z niego korzystać, nie jest wymagana rejestracja. Aby z niego skorzystać, wystarczy wykonać następujące kroki:

  • Najpierw musisz nadać tytuł grupie linków lub zablokować i dodać wszystkie linki, które chcesz udostępnić.
  • Po utworzeniu naszego pakietu lub bloku linków możesz mieć adres URL lub link, aby udostępniać linki w Internecie, wysyłać je e-mailem, publikować na blogach, udostępniać je między innymi w sieciach społecznościowych.

Jedyny wada, którą znaleźliśmy w Bundlenut jest to, że jest w języku angielskim; ale jego użycie nie jest takie trudne i nie zajmuje dużo czasu zgrupowanie kilku linków w celu udostępnienia w jeden link. Jeśli chcesz udostępnić kilka linków w obrazach i umieścić je na swoim blogu lub stronie internetowej, możesz skorzystać z HTML Map Creator, który pomoże Ci w tym zadaniu.

dołącz do naszego kanału telegram