Skip to content

Skąd wiesz, który plan Spotify zatrudniłeś? – Zarządzaj swoim planem

22 de październik de 2021

Spotify pozwala Ci oglądać plan, który zakontraktowałeś, a także szczegóły ich dotyczące. Dobrze jest również przejrzeć go, aby wiedzieć, kiedy dokonać płatności. W tym artykule dowiesz się, jak przeglądać wyciągi z konta, aby móc wygodnie zarządzać swoim planem.

Jaki jest związek między statusem subskrypcji a abonamentem Spotify?

Ich relacja polega na tym, że aby przejrzeć plan, który zawarłeś w Spotify, albo zobaczyć szczegóły, zrobisz to poprzez status subskrypcji

Ile planów Spotify Premium jest dostępnych i jakie są funkcje każdego z nich?

Platforma oferuje różne ciekawe i niedrogie plany do wykorzystania indywidualnie lub w grupie. Poniżej możesz zapoznać się z charakterystyką każdego z nich, abyś wiedział, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

Indywidualny Premium

Możesz mieć konto bez reklam i cieszyć się wszystkimi utworami nawet bez połączenia z Internetem. Z kolei ma reprodukcję na żądanie.

Premium dla studentów

Możesz ciesz się kontem bez reklam, słuchaj muzyka bez połączenia z internetem, reprodukcja na żądanie i zawiera specjalną zniżkę.

Premium duet

W planie Premium Duo możesz mieć dwa konta, o ile są one przeznaczone dla dwóch osób mieszkających w tym samym domu. Będzie to muzyka dla gustów obu osób, która zostanie zaktualizowana. Także będzie miał indywidualne cechy planu Premium.

Premia rodzinna

Możesz mieć 6 kont dla swojej rodziny mieszkającej pod jednym dachem. Ma listę z polubieniami wszystkich członków rodziny, a z kolei blokuje wyraźną muzykę. Zawiera również cechy indywidualnego planu Premium

W jaki sposób możesz uzyskać dostęp do statusu subskrypcji w Spotify?

Jeśli chcesz poznać plan, który subskrybujesz, kiedy jest następny termin rozliczenia lub zobaczyć inne informacje, możesz to wszystko zrobić, sprawdzając stan subskrypcji z dowolnego urządzenia.

W aplikacji mobilnej

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otwórz aplikację Spotify i zaloguj się. W sekcji ustawień możesz zobaczyć status subskrypcji.

Z aplikacji na PC

Zaloguj się z aplikacji PC i wprowadź swój profil. Później kliknij sekcję odnoszącą się do subskrypcji, aby poznać szczegóły swojego planu.

Ze stroną internetową

Wejdź na oficjalną stronę Spotify i zaloguj się za pomocą wybranej przeglądarki i Wejdź w opcję „Profil”, a następnie „Subskrypcja”. Tam będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego, co jest związane z planem, na który jesteś zapisany.

Jakie operacje można wykonać w stanie subskrypcji?

Konto Spotify

Wchodząc w status subskrypcji możesz zacząć wykonywać różne operacje. Wśród nich są szczegóły wyciągu z konta, płatności, które musisz dokonać i wiele więcej.

Przejrzyj zakontraktowany plan

W części dotyczącej planów możesz zobaczyć szczegółyZnam plan, który obecnie masz, albo jego nazwę, cechy i inne.

Sprawdź cenę swojego kontraktu

Aby poznać cenę umowy, należy wpisać status subskrypcji. W tym wskaże dokładną kwotę, którą anulowałeś i tę, którą musisz wkrótce zapłacić.

Spójrz na datę rozliczenia

Aby poznać datę rozliczenia wystarczy wpisać opcję, która wskaż następną płatność lub data ważności.

Zaktualizuj informacje o płatności

Pamiętaj, że plany są aktualizowane, więc możesz szukać takiego, który najbardziej Ci odpowiada. Z kolei aktualizuj swoje informacje, aby wiedzieć, że wszystko jest w porządku.

Jak zmienić zakontraktowany abonament w Spotify?

Jeśli chcesz odnowić swój plan i wybrać inny, możesz to zrobić z dowolnego urządzenia i wykonując serię bardzo prostych kroków.

Słuchaj muzyki w Spotify

Z Twoją aplikacją mobilną

Zaloguj się z aplikacji mobilnej i wprowadź swój profil. Następnie kliknij opcję „Twój plan”, a następnie „Zmień plan”. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby w przyszłym miesiącu mieć inny plan.

Ze strony internetowej

Aby zmienić swój plan ze strony internetowej, wystarczy otworzyć wybraną przeglądarkę i wejść na oficjalną platformę Spotify. Zaloguj się i w swoim profilu będziesz kliknij „Twój plan”. Następnie wybierz „Zmień plan” i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

W aplikacji na PC

Zaloguj się z aplikacji PC i raz w swoim profilu kliknij opcję „Twój plan”, a następnie „Zmień plan”. Wybierając plan według własnych preferencji, możesz zacząć się nim cieszyć w następnym miesiącu.