Skip to content

Skąd mogę wiedzieć, które z NAJBARDZIEJ LUBIĘ ZDJĘCIE na Instagramie (przykład)

23 de luty de 2021

Dzisiaj zobaczymy Skąd mam wiedzieć, które moje zdjęcie jest najbardziej lubiane na Instagramie. Kiedy korzystamy z sieci społecznościowej, zawsze chcemy być popularni lub mieć jak najwięcej „polubień”. Aby mieć pewność, które zdjęcie działa najlepiej, musimy jasno określić statystyki naszego profilu.

Nie jest to do końca wygodne, a zwłaszcza gdy wrzucamy zbyt dużo zdjęć. Trzeba iść jeden po drugim i zobaczyć, które ze wszystkich zdjęć miał więcej lub mniej polubień; lub wyświetl podgląd swojego profilu przed opublikowaniem, jest to trochę skomplikowane. Ale na szczęście istnieje stosunkowo szybki sposób, aby dowiedzieć się, które z Twoich zdjęć ma najwięcej polubień i komentarzy.

W ten sposób możesz dowiedzieć się, co lubią oglądać Twoi obserwatorzy i przesyłać podobne treści, aby stać się bardziej popularnymi w sieci społecznościowej. Ponadto strona internetowa, której będziemy używać do przeglądania statystyk naszego profilu, działa również w celu przeglądania innych profili, śledzenia ich i polubienia.

Instagram to obecnie jedna z najważniejszych sieci społecznościowych w internecie. Dlatego ważne jest, aby utrzymywać swój profil ze zdjęciami wysokiej jakości. Zwłaszcza jeśli używasz go w profilu biznesowym lub oferujesz swoje usługi.

Dzięki różnym aplikacjom i stronom internetowym. Można nosić pewne statystyki niezbędne do optymalizacji publikacji i osiągnąć większy zasięg we wspomnianej sieci społecznościowej. Coś, co jest niezbędne, jeśli chcesz się rozwijać na Instagramie.

Może to z ciekawości, może z innych powodów. Nigdy nie zaszkodzi wiedzieć, które ze wszystkich przesłanych przez nas zdjęć miało największy wpływ na naszych obserwujących. Nawet z ciekawości innych użytkowników sieci społecznościowej.

Jak dowiedzieć się, które z moich zdjęć najbardziej lubi się na Instagramie

Obecnie jedną z najlepszych stron internetowych, aby zobaczyć, które z moich zdjęć lubię najbardziej, jest Gramwiki. To serwis, który w kilku słowach poświęcony jest dogłębnej analizie profili na Instagramie.

Po wejściu na ich stronę internetową natrafisz na pasek wyszukiwania. Musisz wpisać dokładną nazwę użytkownika osoby, której szukasz.. Możemy uzyskać do niego dostęp, aby zobaczyć statystyki tego profilu na Instagramie.

Po prostu wpisujemy nazwę użytkownika i naciskamy wyślij. Zdjęcie profilowe tej osoby będzie wyświetlane z liczba obserwujących, tych, których obserwujesz i posty, które opublikowałeś. Możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia, które zostały przesłane, a jeśli pójdziemy trochę dalej, możemy znaleźć informacje, które nas interesują.

oficjalne logo instagram z białym tłem

Jak zobaczyć moje zdjęcie z większą liczbą komentarzy i polubień na Instagramie

Jak powiedzieliśmy, u dołu strony można zobaczyć dwie sekcje: jedną z napisem „najbardziej lubiane”, co oznacza „lubie to bardziej„I„ najczęściej komentowane ”, co oznacza„Najczęściej komentowane”. Zdjęcia, które pojawiają się w tym miejscu, to te, które mają najwięcej polubień i komentarzy z właśnie otwartego profilu.

A co najważniejsze, możesz nie tylko używać Gramwiki, aby zobaczyć własne statystyki, ale możesz też skorzystać z internetu, aby zobaczyć prawie każdego użytkownika sieci społecznościowej.

A dlaczego prawie? Jedyny problem z Gramwiki polega na tym, że jeśli profil jest prywatny, nie będziemy mieli dostępu do jego statystyk. Jest to więc kwestia negatywna do rozważenia. Jednak generalnie działa całkiem nieźle i przynajmniej na razie jest jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, które z moich zdjęć ma najwięcej polubień i komentarzy na Instagramie.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Skąd mam wiedzieć, które zdjęcie ma najwięcej polubień na Instagramie?. Możesz zostawić to nieco dalej w polu komentarza.

dołącz do naszego kanału telegram