Skip to content

Simlock telefon komórkowy IMEI / MORA 2021

8 de wrzesień de 2021

Istniejące metody odblokowania telefonu komórkowego przez: IMEI lub za jakikolwiek dług, który ma (JEŻYNA) są niewątpliwie zróżnicowane, ale trzeba dobrze wiedzieć, kiedy użyć jednego, a kiedy drugiego. Musimy również pamiętać, że jak prawie wszystko w Internecie są ludzie, którzy próbują wykorzystać innych właśnie poprzez użycie tego rodzaju rzeczy, aby spróbować wprowadzić złośliwe oprogramowanie lub zmusić do podania numeru telefonu, aby spróbować wziąć pieniądze od ciebie musisz uważać, jakich metod używamy i musisz zrozumieć, że w tym życiu nic nie jest magiczne.

W tym artykule chcemy Ci pokazać jak odblokować telefon przez IMEI i MORA w tym 2021 roku w bardzo szybki i skuteczny sposób.

Jak odblokować telefon za brak płatności

Najlepszą stroną, którą mogę zapewnić, że działa cudownie, jest bez wątpienia expressunlock.com, poleciliśmy ją już w innym artykule, w którym właśnie omówiliśmy odblokuj telefon przez IMEI. W tym przypadku służy również do: odblokuj przez MORA więc za bardzo małe pieniądze możesz sprawić, że Twój telefon komórkowy będzie działał ponownie dla dowolnej firmy, ponieważ po tym procesie byłby całkowicie darmowy.

Urządzenia mobilne są łatwe do wydania tą metodą, a za kilka dni otrzymasz ją całkowicie wydaną, prawdopodobnie wydasz tylko 30 euro i nic więcej.

Jak odblokować telefon przez IMEI

Wchodzimy na stronę główną www.expressunlock.com a następnie przechodzimy do sekcji odblokowania i wybieramy markę naszego telefonu komórkowego.

Po dokonaniu wyboru będziemy wybierać, do której firmy należy telefon komórkowy.

Co musisz teraz zrobić jest poproszenie o numer IMEIAby uzyskać dostęp do tych informacji, będziesz musiał wybrać następujący kod * # 06 # na swoim telefonie, a cały numer, który widzimy na ekranie, jest tym, który zamierzamy wysłać.

Jak odblokować telefon komórkowy

Odblokowanie danego telefonu jest dość proste, po prostu musisz mieć trochę cierpliwości bardziej niż cokolwiek, aby poczekać na problem z IMEI i to wszystko, po czym trzeba zapłacić tylko około 30 euro i bylibyśmy gotowi, aby odblokować telefon w dowolnej firmie, niezależnie od tego, czy został zablokowany przez IMEI, czy po prostu przez MORA, niezależnie od tego, czy możemy go używać w firmie, której chcemy.

dołącz do naszego kanału telegram