Skip to content

Jak poznać, zweryfikować i sprawdzić numer seryjny lub IMEI mojego iPhone’a X?

20 de lipiec de 2021

Nawet jeśli przytrzymasz tę sekcję, zobaczysz, że iPhone X automatycznie kopiuje IMEI w schowku dzięki czemu później możesz go przykleić tam, gdzie chcesz, oszczędzając więcej czasu.

Z klawiatury numerycznej

Jest też druga, równie ciekawa metoda, gdy chcemy poznać kod IMEI iPhone’a X, który wiąże się bezpośrednio z robieniem tego za pomocą ekranu klawiatury numerycznej lub połączeń z telefonu komórkowego. Musisz otworzyć aplikację Telefon, przejść do Klawiatury, wpisać *#06# i poczekać na kod IMEI pojawiają się na ekranie. Po skopiowaniu go ręcznie dotknij OK, aby wyjść.

Patrząc na iPhone’a

Chociaż nie jest to najbezpieczniejsza metoda, bo jeśli zmieniliby obudowę urządzenia, moglibyśmy się oszukać, prawda jest taka, że ​​wiele razy możemy poznać IMEI iPhone’a po prostu patrząc na jego tylną stronę. Wystarczy go odwrócić i przeczytać informacje, które pojawia się drobnym drukiem. Niektóre modele iPhone’a mają tam dane kodu IMEI urządzenia.

Patrząc na obudowę iPhone’a X

Powiedzenie tego może wydawać się nawet bezużyteczne, ale jeśli masz pod ręką etui na iPhone’a X, prawdopodobnie nie ma łatwiejszego sposobu, aby dowiedzieć się, jaki jest kod IMEI Twojego telefonu komórkowego, a to znaczy, że jest na nim zapisany. Zwykle na naklejkach na dole pudełka, aby znaleźć nasz kod, możesz zobaczyć kod IMEI Twojego iPhone’a X używać go tak, jak potrzebujesz.

Z iTunes

Wreszcie, możliwe jest również znalezienie naszego IMEI z iTunes, chociaż jest problem i polega na tym, że prawie nie da się go zobaczyć, a tym bardziej skopiować. Musisz przejść do iTunes, a następnie do iTunes / O iTunes. Zobaczysz tam niektóre informacje urządzenie główne, podobnie jak numer IMEI, ale jak powiedzieliśmy, czas na sprawdzenie go jest minimalny.

Jak zablokować iPhone’a X przez IMEI

Chociaż, w przeciwieństwie do tego, w co wierzy wielu użytkowników, nie możemy zablokować urządzenia, w tym przypadku iPhone X przez IMEI, musimy go użyć, aby zmusić tego, kto to zrobi. Zawsze ważne jest, aby zachować pudełko zakup iPhone’a X, dzięki czemu nawet w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia można uzyskać dostęp do tego kodu w celu zdalnego zablokowania go.

Kiedy już będziesz znaleziono iPhone’a X IMEI i mieć go pod ręką, wystarczy zadzwonić do operatora, aby poprosić go o zablokowanie urządzenia. Zobaczysz, że zadadzą ci kilka pytań, aby potwierdzić, że rzeczywiście jesteś właścicielem urządzenia, na co możesz odpowiedzieć bez problemów, a ostatecznie poproszą cię o IMEI, aby kontynuować blok.

wyszukaj numer seryjny IMEI

Ale najpierw użyj Znajdź mój iPhone

Nawet jeśli masz ochotę zablokować iPhone’a X, ponieważ go zgubiłeś, powinieneś najpierw sprawdzić, czy nie jestem blisko ciebie, więc nie blokuj go, w przeciwnym razie nie będzie można go odzyskać. Aby to zrobić, musisz wprowadzić lub utworzyć konto iCloud.com za pośrednictwem tego linku. Stamtąd możesz dodać wiadomość do ekranu blokady, zablokować ją lub usunąć jej zawartość. Ale najpierw zobaczmy, gdzie to jest.

  • Przełącz iPhone’a w tryb utracony
  • Dodaj wiadomość do ekranu blokady. Coś w stylu „Masz mój telefon. Zadzwoń, kiedy możesz. Dziękuję bardzo”. Warto nie być agresywnym, bo być może ta osoba nam tego nie ukradła, a tylko znalazła
  • Połączenie. Chociaż może się to wydawać głupie, będą pewne przypadki, w których inna osoba przez pomyłkę wzięła urządzenie, więc powinniśmy ostrzec Cię o problemie, jeśli nie wiesz. Zawsze dzwoń, na wszelki wypadek

Jeśli pomimo wszystkiego, co powiedzieliśmy powyżej, nikt się z nami nie skontaktował, to wskazane jest, aby po kilku godzinach bezpośrednio Zablokujmy to przez IMEI, żeby nie dało się już odblokować iPhone’a X. Wtedy będziesz musiał wrócić do początku tego tekstu i zadzwonić do operatora, jak wyjaśniliśmy wcześniej. Niewiele więcej z tym robisz.

Inne bardzo częste pytania i zapytania w tym zakresie dotyczą bezpośrednio następujących kwestii: jak poznać imei mojego zablokowanego iphone’a, imei skradzionego iphone’a imei iphone zablokowane, numer seryjny iphone check, numer seryjny skradziony iphone, zweryfikuj iPhone’a przez imei w apple, imei iphone icloud lub imei iphone check. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, musisz oczywiście poprosić nas o pomoc w tym zakresie.

Czy udało Ci się poznać numer IMEI swojego iPhone’a X krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram