Skip to content

Jak pobrać, zainstalować i używać SN Write Tool Imei Repair w języku hiszpańskim, aby naprawić Imei

8 de maj de 2023

SN Write Tool jest niezbędnym narzędziem, gdy chcemy zmodyfikować kod IMEI naszego smartfona, więc nie należy tracić z oczu możliwości korzystania z tej platformy, jeśli z jakiegoś powodu musisz zmienić 15-cyfrowy kod identyfikujący urządzenie. Prawda jest taka, że ​​nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z narzędzia SN Write Tool, tutaj znajdziesz absolutnie wszystkie szczegóły na ten temat, idealne szczegóły, aby móc korzystać z telefonu komórkowego jak nigdy dotąd.

Gdy chodzi o flashowanie IMEI twojego smartfona; pod koniec zabiegu utracisz gwarancję na urządzenie. W takich przypadkach ponosimy ryzyko. Nie możemy wziąć odpowiedzialności za utratę gwarancji z tego powodu.

Należy mieć całkowitą pewność, że plik znajduje się w bazie danego urządzenia. Mówimy o oprogramowaniu układowym, bez którego napisanie danego IMEI jest całkowicie niemożliwe (biorąc pod uwagę, że będziesz musiał zobaczyć i poznać swój IMEI). Jeśli go nie masz, musisz go pobrać z sieci. Musisz upewnić się, że masz co najmniej 60% baterii. W ten sposób możesz być całkowicie pewien, że nie utracisz zawartości w wyniku ponownego uruchomienia terminala.

Musisz pobierz sterowniki USB na swój komputer. W tym czasie można lub należy podłączyć urządzenie do komputera. Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków nadszedł właściwy czas na rozpoczęcie samouczka. W każdym razie i jak zawsze zalecamy poświęcenie czasu na wykonanie kopii zapasowej, ponieważ w ten sposób zapewnisz, że nie stracisz żadnej ważnej zawartości, jeśli coś pójdzie nie tak.

Zacznij krok po kroku od pobrania pliku SN Write Tool Imei Repair

Zacząć, pobierz plik SN i rozpakuj go bezpośrednio na pulpicie komputera. Następnie kliknij SN Writer.exe, który jest plikiem wykonywalnym, który rozpocznie daną procedurę. Następnie w oknie SN pojawi się opcja ComPort i musisz wybrać VCOM USB. Później przychodzi czas na wybór typu urządzenia. W tym celu musisz przejść do opcji IMEI i kliknąć Sprawdź słońce później. Po wybraniu odpowiedniego urządzenia przejdź do Ustawień, adresu WiFi, BT i IMEI.

Później musisz przejdź do opcji IMEI i aktywuj podwójny IMEI, opcja, która pojawi się w lewym dolnym rogu ekranu. Później musisz przejść do DataBase File i kliknąć na MD1_DB, wybierając opcję o tej samej nazwie w MD1_DB. Następnie musisz dodać AP_DB, a kiedy skończysz, musisz nacisnąć nad przyciskiem Zapisz. Wracasz do głównego okna SN Write Tool i naciskasz przycisk START, aby rozpocząć eksplorację danych. Niewiele zostało do zakończenia.

wtedy musisz przejdź do okna Dane skanowania, wprowadzając IMEI_1 , IMEI_2 , BT i Wi-Fi. Po wprowadzeniu wszystkich elementów należy kliknąć przycisk OK. Po zakończeniu musisz wyłączyć urządzenie i wyjąć baterię na wypadek, gdyby można ją było wyjąć. Następnie musisz podłączyć telefon do komputera za pomocą oryginalnego kabla USB, jeśli masz go pod ręką. Po podłączeniu urządzenia flashowanie IMEI rozpocznie się natychmiast i prawie skończyliśmy.

użyj imei narzędzia do zapisu sn

Ostatnie migające kroki do naprawy IMEI

Kiedy proces się zakończy, rzeczywiście Flashowanie IMEI zostanie zakończone. W tym momencie pojawi się zielone okienko z napisem m.in. PASS. Po przejściu tego ekranu numer IMEI zostanie zmodyfikowany i będziesz mógł wykonać dowolny inny samouczek, który chcesz i który wymaga tej zmiany.

Inne wątpliwości i pytania, o które pytali nas użytkownicymają bezpośredni związek z następującymi rzeczami, które widzieliśmy w głównych sieciach społecznościowych i na forach: imei sn pobieranie pisarza v1.5.3, Jak nosić imei narzędzie, imei & sn pisarz v1 5 3, narzędzie do pisania sn samouczek v2 1504.00, wypisać sn pisarz, imei i sn, wejście w tryb meta nie powiodło się str sn napisz imei mtk. Jeśli masz inne pytania na te tematy, po prostu zostaw nam komentarz na ten temat, abyśmy mogli Ci pomóc.

dołącz do naszego kanału telegram