Skip to content

Samsung Galaxy J7: czy jest kompatybilny z okularami wirtualnej rzeczywistości?

27 de kwiecień de 2022

ten Wirtualna rzeczywistość To coś, co staje się coraz bardziej ugruntowane, w przeciwieństwie do innych technologii, które nie działały bezpośrednio, takich jak 3D. Ale rzeczywistość wirtualna to coś innego, jest to coś niezwykle imponującego, co pomaga całkowicie wczuć się w grę lub oglądany film, a jednym ze sposobów cieszenia się wirtualną rzeczywistością jest dzięki okulary VR Case w Samsung Galaxy J7.

Samsung J7 z wirtualną rzeczywistością

Aby móc korzystać z wirtualnej rzeczywistości, niezbędne jest posiadanie okulary VR W tym celu istnieje naprawdę duża liczba okularów, aby móc korzystać z wirtualnej rzeczywistości na urządzeniach mobilnych. Ale obudowa VR jest prawdopodobnie najlepsza, biorąc pod uwagę, że nie trzeba mieć żyroskopu, aby cieszyć się tą technologią.

gry w wirtualnej rzeczywistości

Prawda jest taka, że ​​jest coś, co jest bardzo dobre, aby jak najlepiej wykorzystać wirtualną rzeczywistość, a są to gry, to po prostu imponujące, jak udało nam się w to w pełni wejść. Dlatego polecimy kilka, które możesz wypróbować i które są nadaje się do użytku w VR.

Rower VR: Jej nazwa wskazuje na absolutnie wszystko i jest to gra motocyklowa, ale in Wirtualna rzeczywistość, gdzie będziemy musieli jeździć motocyklem i nic poza tym. W zasadzie jest to sposób na doświadczanie innych doznań, dobrze jest wejść w wirtualną rzeczywistość i przyzwyczaić się do niej.

House of Terror VR Free: teraz, jeśli lubisz to horrory to zdecydowanie ten tytuł musi być dla Ciebie, ponieważ nie tylko będziemy w domu grozy, ale nie będziemy sami. Jest wiele stworzeń nawiedzających ten dom w poszukiwaniu świeżego mięsa do jedzenia, nie wspominając o duchach, które go nawiedzają.

kompatybilność z okularami wirtualnej rzeczywistości

Orbulus, za Cardboard VR: Może nie jest to gra sama w sobie, ale nie można zaprzeczyć, że odwiedzanie pewnych miejsc w ten sposób jest po prostu fenomenalne, sprawia, że ​​przeżywamy zupełnie nowe doświadczenie, inne niż do czego jesteśmy przyzwyczajenitak

W skrócie wydaje się Wirtualna rzeczywistość Zostało i prawda jest taka, że ​​jeśli w tym momencie zaskoczy nas w sposób, w jaki robi, nie chcę sobie wyobrażać, że za kilka lat ta technologia rozwinie się znacznie bardziej, na pewno będziemy mieli do czynienia z przed i po pod względem treści audiowizualnych istnieją niesamowite gry do wirtualnej rzeczywistości.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące korzystania z okularów wirtualnej rzeczywistości na sprzęcie Samsung J7

Kiedy mówimy o wirtualnej rzeczywistości, pojawia się wiele pytań dotyczących użytkowania okularów, jednym z nich jest minimalny wiek użytkowania, w tym przypadku zaleca się używanie po 10 latach, ponieważ widok jest całkowicie ukształtowany, unikając powodowania wszelkiego rodzaju problem zdrowotny.

W związku z tym pojawia się kolejna wielka wątpliwość, że czy są one całkowicie bezpieczne dla oczu, możemy z całą pewnością stwierdzić, że technologia, z jaką zostały wyprodukowane zapewnia oczom niezbędną ochronę aby uniknąć wszelkiego rodzaju uszkodzeń, ale zawsze dobrze jest mieć pewne względy:

  • Odpoczywaj co pół godziny w okularach.
  • Nie wykonuj aktywności fizycznej po ich użyciu.
  • Unikaj jazdy po meczu.
  • Po zagraniu unikaj ryzykownych sytuacji.
  • Jeśli wystąpią zawroty głowy, przestań nosić okulary na co najmniej godzinę, aż w pełni wyzdrowieją.

Jest wielu użytkowników, którzy chcą korzystać z tych okularów wirtualnej rzeczywistości, ale obawiają się, że podczas grania będą potrzebować dużo miejsca; przy przestrzeni nie większej niż 2×2 metry wystarczy, abyś mógł poruszać rękoma, chodzić i móc swobodnie się bawić; Z tego powodu musisz oczyścić przestrzeń z ostrych przedmiotów, pamiętaj, że będziesz miał zawiązane oczy.

To najczęściej zadawane pytania, które użytkownicy zadają sobie przed użyciem okularów wirtualnej rzeczywistości na sprzęcie Samsung J7; Idąc za naszymi radami będziesz cieszyć się najlepszymi grami, czując się jakbyś w nich był, nie zapomnij dobrze przygotować miejsca, w którym będziesz grać i w pełni cieszyć się wszystkim, co ma dla Ciebie rzeczywistość wizualna.

dołącz do naszego kanału telegram