Skip to content

Samsung Galaxy J3 2021 będzie wodoodporny

21 de kwiecień de 2023

Bez wątpienia, Samsung Galaxy J3 to jeden z najbardziej udanych smartfonów, jakie możemy znaleźć w katalogu koreańskiej firmy Do dziś, a prawda jest taka, że ​​jest wielu użytkowników, którzy już go nabyli. W ten sam sposób musimy podkreślić, że chętnie poznamy wszystkie aspekty następnego Samsunga Galaxy J3 2021, więc będziemy się nad tym rozwodzić.

Prawda jest taka, że ​​wiemy, że w pierwszej połowie przyszłego roku Samsung Galaxy J3 2021 pojawi się na scenie, a oprócz przeanalizowania niektórych specyfikacji technicznych Samsunga Galaxy J3 2021, Uważamy, że koreańska firma może pracować nad dodaniem słynnego certyfikatu IP68 do tego urządzenia.o czym nie chcieliśmy przestać myśleć.

Zatapialny Samsung Galaxy J3 2021

Dobry, Powiedzieliśmy wtedy, że Samsung Galaxy J3 2021 prawdopodobnie będzie zanurzalny. A prawda jest taka, że ​​​​jest wystarczająco dużo informacji, aby móc to wyjaśnić, i wystarczy przejrzeć inne słynne koreańskie telefony komórkowe. Możemy wziąć przypadek urządzeń z rodziny Galaxy A, które dwie generacje temu były w większości wodoszczelne, i znów tak będzie w 2021 roku.

Samsung Galaxy J3 2021, podobnie jak jego starsi bracia, Samsung Galaxy J5 2020 i Samsung Galaxy J7 2018, najprawdopodobniej będzie miał korpus unibody, specjalnie opracowany z certyfikatem IP68. Dzięki temu użytkownicy będą mieli możliwość zanurzenia go, gdy uznają to za konieczne, co jest oczywistą zaletą w tych czasach.

Certyfikat IP na Samsungu Galaxy J3 2020

Cóż, załóżmy więc, że Samsung Galaxy J3 2021 w końcu ma certyfikat IP68, co naszym zdaniem tak się stanie. Co to znaczy, że Samsung Galaxy J3 2020 jest wodoodporny? Cóż, w zasadzie powinieneś być w stanie zanurzyć go w czystej wodzie na maksymalnie 30 minut, jednak na głębokość nie większą niż jeden metr

Jednak jednym drobnym szczegółem, o którym zawsze wspominamy, niezależnie od tego, czy mówimy o Samsungu Galaxy J3 2021, czy jakimkolwiek innym zanurzalnym smartfonie, jest to, że nigdy nie należy go celowo zanurzać. Zdarza się Jeśli Samsung Galaxy J3 2021 ulegnie uszkodzeniu przez wodę, nawet jeśli jest zanurzalny, koreańska firma nie przejmie gwarancji urządzenia.

Dzieje się tak, ponieważ chociaż Samsung Galaxy J3 2021 jest rzeczywiście wodoodporny, to nie jest absolutnie w każdych warunkach, ale istnieją różnego rodzaju ograniczenia, które należy wziąć pod uwagę, takie jak głębokość i czas. Ponieważ firma Samsung nie może mieć pewności, że spełniłeś te wymagania, po prostu decyduje się nie pokrywać uszkodzeń mokrych telefonów..

Inne bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników dotyczące tego typu tematówMają one związek w szczególności z następującymi kwestiami: cena samsung j3 2016, funkcje samsung j3 2016, samsung galaxy j3 6, samsung j3 mercadolibre, cena samsung galaxy j3 2017, samsung galaxy j3 2016, cena samsung j3 telcel lub oczywiście samsung j3. Wszelkie inne pytania, które masz w tym zakresie, po prostu musisz nas o to zapytać, abyśmy oczywiście mogli Ci pomóc.

Co jeszcze chcielibyście zobaczyć w Samsungu Galaxy J3 2020?

dołącz do naszego kanału telegram