Skip to content

Samouczek twardego resetu chińskiego Samsunga S5

13 de wrzesień de 2022

W wielu przypadkach, gdy nie mamy zbyt wielu opcji, jedynym sposobem, aby nasze urządzenie mobilne działało poprawnie, jest wykonanie twardy reset, to w skrócie byłoby jak formatowanie w systemie Windows. Pozostawiając urządzenie tak, jak pochodzi z fabryki, domyślnie ze wszystkimi aplikacjami, usuwając wszystko, co dodaliśmy po nabyciu tego produktu. Dlatego zawsze zalecają wykonanie kopii zapasowej wszystkich naszych danych, gdy idziemy do zresetuj do ustawień fabrycznychbo wszystko stracone.

Przywracanie ustawień fabrycznych chiński Samsung S5

W zależności od powodu który z nich chcesz wykonać twardy reset? W związku z tym zamierzasz użyć jednej lub drugiej z dwóch metod, które zostawimy poniżej. Ponieważ jeden jest używany bardziej niż cokolwiek innego w przypadkach, gdy urządzenie nie włącza się lub ma problemy z oprogramowaniem, podczas gdy drugie jest używane, gdy chcemy bezpośrednio je ponownie uruchomić, ponieważ jest wolne itp.

Jeśli nie możesz w pełni uzyskać dostępu do systemu operacyjnego, wyłączysz telefon, a następnie zostawisz wciśnięte klawisze głośniej + dom + moc przez kilka sekund, a następnie zwolnij, otworzy się ekran z kilkoma opcjami, wybierzemy ten, który mówi „Wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznychNastępnie potwierdzamy Tak i to sprawia, że ​​urządzenie wraca do fabryki, eliminując absolutnie wszystko.

Wracamy, a potem idziemy tam, gdzie mówi Teraz uruchom system ponownieprzy pierwszym uruchomieniu zajmie to trochę więcej czasu niż zwykle, pamiętaj tylko, aby bateria miała co najmniej 70%.

druga metoda

Na pewno prostsze niż poprzednie, wystarczy przejść do Ustawienianastępnie do Bezpieczeństwo a raz tutaj idziesz tam, gdzie jest napisane resetowanie danych, przywracamy wszystko do fabryki, która eliminuje absolutnie wszystko z urządzenia mobilnego i tyle, to samo, co w poprzedniej metodzie tylko prostsze. Zdarza się, że tutaj musisz już mieć dostęp tak lub tak do systemu operacyjnego.

W ten sposób możesz rozwiązać dużą liczbę błędów, które możesz mieć na telefonie komórkowym, różne problemy, które działają dość wolno, między innymi kilka innych rzeczy.

Podobnie pierwsza z metod jest najlepsza, aby upewnić się, że wszystko jest całkowicie usunięte i mamy chińskiego Samsunga S5 praktycznie tak nowego, jakbyśmy go właśnie kupili.

dołącz do naszego kanału telegram