Skip to content

Rozwiązanie: „Ta strona nie jest dostępna na Instagramie” – krok po kroku

12 de sierpień de 2021

Jedną z najczęściej używanych sieci jest Instagram, spędzamy czas na przeglądaniu profili i cieszeniu się ich treściami i nagle pojawia się: ’Ta strona nie jest dostępna na Instagramie’ i teraz? Pokażemy Ci, dlaczego tak się dzieje.

Indeks()

Dlaczego niektóre strony na Instagramie nie są już dla mnie dostępne?

Najbezpieczniejsze jest to, że to powiadomienie pojawiło się w pewnym momencie na Instagramie, chcesz przejrzeć profil i natrafiasz na powiadomienie, które mówi: „Ta strona nie jest dostępna na Instagramie” i nie masz innego wyboru, jak tylko wrócić i spójrz na inne rzeczy, ale co właściwie może się dziać w takich przypadkach? Dlaczego niektóre strony na Instagramie nie są już dla mnie dostępne? Zobaczymy kilka powodów i możliwych rozwiązań.

Może inna osoba wyłączyła konto na Instagramie, do którego próbujesz uzyskać dostęp

Ponieważ każda sieć społecznościowa Instagram ma warunki użytkowania, są to zasady, które ustala ta platforma, dzięki nim wszystko może się dobrze układać w społeczności. W przypadku, gdy ktoś zignoruje którąkolwiek z tych zasad spowoduje pewne sankcje, konto może zostać zablokowane na czas lub na zawsze. W tym przypadku to Instagram decyduje o wyłączeniu tego konta.

Może się też zdarzyć, że to ta sama osoba z profilu, który chcesz odwiedzić, podejmuje decyzję wypisz się na chwilę na InstagramieZa pomocą tej akcji cały dostęp, który wcześniej miałeś do tego profilu, jest wyłączony, więc nie będziesz już mógł oglądać ich zdjęć ani filmów. Bez względu na przyczynę, w takich przypadkach nie możemy nic zrobić, wystarczy mieć nadzieję, że znowu będzie aktywny na Instagramie.

Czy to możliwe, że ktoś mnie zablokował?

Kiedy użytkownik zablokuje innego, jest mało prawdopodobne, że ten, który został zablokowany, zorientuje się o tym, ponieważ nie pojawia się żadne powiadomienie, w takich przypadkach przestajesz widzieć publikacje, które publikuje ta druga osoba, będziesz musiał tylko dowiedzieć się, czy zostały zablokowane na Instagramie, więc kiedy pojawi się ta reklama, jest mało prawdopodobne, że zostałeś zablokowany, bardziej niż cokolwiek, co może być błędy w aplikacji Instagram.

Jakie błędy może mieć Instagram, które wpływają na mój widok strony?

Jak zwykle wszystko, co tworzy człowiek, ma błędy, które z biegiem czasu są poprawiane, a te błędy mogą mieć wpływ na wygląd strony, zobaczmy, jakie mogą się pojawić.

Usługa Instagram może być uszkodzona

Jest to bardzo częsty powód, gdy otrzymujemy powiadomienie „Ta strona nie jest dostępna na Instagramie”, jak wspomnieliśmy, to normalne, że usługa Instagram ma swoje wady, a wada ta może dotyczyć grupy osób, może to wynikać z uszkodzonego łącza, jeśli tak się stało, nie wahaj się! powiadom wsparcie techniczne Instagram, dzięki czemu będą mieli wiedzę o sprawie i będą pracować nad rozwiązaniem błędu.

Może wystąpić błąd ręczny

Musisz upewnić się, że piszesz zgodnie z adresem, na który chcesz się udać, ponieważ jeśli się pomylisz, jest to powód, dla którego otrzymasz powiadomienie o niedostępności strony.

Jeśli nie masz danych lub dobrej usługi internetowej, może się to również zdarzyć

Siła sygnału przyczynia się również do prawidłowego działania aplikacji, takich jak Instagram, więc jeśli masz zły sygnał, nie otworzą stron zgodnie z oczekiwaniami, więc sprawdź siłę sygnału lub znajdź dobre miejsce, w którym masz dobry odbiór.

jak możesz zobaczyć historie na Instagramie?

Dlaczego nie mogę zobaczyć cudzych historii na Instagramie?

Ciekawą częścią Instagrama są historie, możemy poświęcić czas na ich oglądanie, ale może być tak, że za chwilę przestaniemy je widzieć, przyczyn może być wiele, może masz złe połączenie z internetem, może to jakaś wina który prezentuje Instagram lub przypadkowo wyłączyłeś niektóre opcje.

Jak naprawić błąd systemowy, który nie pozwala mi na przeglądanie treści?

Najlepiej sprawdzić, czy nie masz wszelkie oczekujące aktualizacjeJeśli zauważysz, że musisz zaktualizować, musisz to zrobić szybko, ponieważ w każdej aktualizacji pojawiają się poprawki błędów systemowych. Jeśli masz już aktualizację i jesteś pewien, że masz dobre połączenie internetowe, najlepiej napisz do pomocy technicznej Instagrama, a oni ci pomogą.