Skip to content

Najlepsze programy do nagrywania filmów i ekranu z kamerą internetową na moim komputerze

8 de lipiec de 2023

Jeśli masz kamerę internetową i chcesz wiedzieć jakie są najlepsze programy które pomogą Ci z niego korzystać, ten samouczek jest dla Ciebie. Istnieje wiele programów do nagrywania filmów, które mogą pomóc w wykonaniu tego zadania, oczywiście niektóre są bardziej skomplikowane i techniczne niż inne.

Podobnie jak programy, istnieje wiele powodów, dla których chcesz nagrywać kamerą internetową, niezależnie od tego, czy chcesz utwórz kanał na YouTube, a następnie zarabiaj na nim, twórz filmy między innymi dla zabicia czasu. Wśród wszystkich programów pokażemy Ci najlepszew tym te, które są używane do nagrywania, oraz te, które pomagają edytować po nagraniu.

Oczywiście musisz upewnić się, że gdy już wiesz, co możesz zrobić z kamerą internetową, nie zaczniesz czuć, że jesteś szpiegowany, i chcesz go wyłączyć przynajmniej wtedy, gdy nie jest używany. Ponieważ kamery internetowe, choć dają nam pewne korzyści, dają też pewne, rzeczy, o które należy się martwić.

Jakie są najlepsze programy do nagrywania filmów za pomocą kamery internetowej?

Prawdą jest, że wiele programów Windows nie oferują wsparcia dla komputerów MacZ tego powodu nauczymy Cię różnych programów, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i spełnić Twoje wymagania.

Zaczynamy od najpopularniejszy system operacyjny, z Windowsem. Z tym systemem operacyjnym mamy kilka bardzo ciekawych opcji. Niektóre są bezpłatne, inne płatne, a jeszcze inne, choć nie zmuszają do płacenia, dostępne opcje są dość ograniczone. Wszystko to szczegółowo zobaczymy nieco dalej.

geodeta kamery internetowej

Przede wszystkim mamy Webcam Surveyor. W tym przypadku program nie jest zbytnio skoncentrowany na nagrywaniu nas, ale bardziej koncentruje się na bezpieczeństwie. Innymi słowy, służy do przekształcenia kamery internetowej w potężny system bezpieczeństwa.

W ten sposób możesz wybrać punkt, w którym chcesz umieścić kamerę cały czas nagrywa i możesz mieć zapis wszystkiego, co dzieje się w tym miejscu. Tego rodzaju programy są bardzo przydatne dla osób, które kwestionują swoje bezpieczeństwo, i nigdy nie zaszkodzi upewnić się, że nie ponosimy ryzyka.

Nagrywaj filmy za pomocą VLC Media Player

Znamy ten niesamowity odtwarzacz wideo, który bez wątpienia niektórym ułatwia życie. Odtwarzacz wideo, który poprawia dźwięk i może odtwarzać prawie wszystkie formaty. Znajduje się na tej liście, ponieważ jest przydatny nie tylko do odtwarzania filmów i zsynchronizuj napisy do swojego ulubionego serialuma to lub inne interesujące narzędzie.

To, czego wielu nie wie o tym programie, to fakt możesz robić zrzuty ekranu z różnych źródeł, a jednym z nich jest kamera internetowa. Musisz tylko zbadać opcję narzędzi, a bez wątpienia wszystko, co może zrobić, będzie fascynujące.

Aplikacja jest bezpłatna i wcale nie musisz nic płacić aby używać go w pełnej okazałości, dlatego zalecamy wypróbowanie go, a przekonasz się, że będziesz mieć nie tylko program do używania z kamerą internetową. Jeśli nie całkiem potężny odtwarzacz wideo.

Odtwarzacz QuickTime

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera Mac, ten program będzie dla ciebie zbawieniem jest całkowicie potężne narzędzie i ma wiele funkcji co z pewnością Ci pomoże. Jest w stanie nagrywać kamerę internetową w łatwy i dynamiczny sposób, oprócz prostego i płynnego interfejsu.

mężczyzna na komputerze za pomocą kamery internetowej

Jakich programów użyć do nagrywania kamery internetowej i ekranu komputera?

W przeciwieństwie do programów, które rejestrują tylko to, co widzi kamera internetowa, istnieją inne, które to umożliwiają pomóc w bezpośredniej edycji tego, co nagrywasz. Prawdą jest, że te opcje są bardziej zgodne z twórcami treści, dlatego zalecamy Movavi.

Móc łatwo pobierz Movavi ze swojej strony i zaskoczyć Cię tym, co potrafi. Istnieje wiele programów, które mogą zrobić to samo. takich jak między innymi OBS, Filmoraale żaden nie ma tak niskich i podstawowych wymagań.

Dzięki temu programowi możesz zacząć jako początkujący i uczyć się z jego wielu funkcji. ten sam ma wiele składnikówa najważniejsze jest to, że nie potrzebujesz komputera ostatniej generacji, co jest wspaniałą cechą tego edytora wideo.

dołącz do naszego kanału telegram