Skip to content

Rozwiązanie: Samsung Galaxy J7 i J7 Prime NIE ładują się ani nie włączają

29 de maj de 2023

Jednym z najpopularniejszych urządzeń mobilnych w ostatnim czasie jest niewątpliwie tzw samsung j7 prime (Oczywiście za zgodą Samsunga S8) Bo to potężny telefon, z całkiem ciekawymi funkcjami, w końcu ma ośmiordzeniowy procesor, 3 GB RAM-u i 5,5-calowy ekran Full HD, a wszystko to za całkiem przystępną cenę. cena.

Ale pomimo tego, że jest to dość popularny telefon i że sprzedaje się bardzo dobrze, z czego Samsung musi być bardzo zadowolony, ma kilka problemów, a jeden z nich pojawia się, gdy Samsung J7 Prime nie ładuje się i nie chce się włączyć.

Samsung J7 Prime nie ładuje się

Ten telefon ma zintegrowaną baterię, nie można jej wyjąć jak żadne inne urządzenie, można łatwo zdjąć tylną obudowę i wyjąć baterię od razu, co oznacza, że ​​gdy telefon cierpi na słynną Nagła śmierć Samsunganaprawienie problemu może być nieco bardziej skomplikowane.

Aby rozwiązać ten problem Samsung J7 Prime nie włącza sięMusisz zostawić telefon ładujący się przez około dwie godziny, nie ma znaczenia, czy światła się nie włączają, nie wibruje ani nic, i tak zostaw go do ładowania przez te dwie godziny.

Samsung J7 Prime nie włącza się

Gdy ten czas minie, będziesz musiał przytrzymać jednocześnie przyciski Home i Power, aż telefon zacznie wibrować lub bezpośrednio, aż zobaczysz, że się włącza.

W większości przypadków problem pojawia się, gdy instalujemy aplikację, która generuje konflikty w oprogramowaniu, polecam dZainstaluj najnowsze aplikacje, które pobierałeś, zanim to samo stanie się ponownie.

Samsung Galaxy J7 Prime nie włącza się, nie ładuje

Oczywiście w przypadku, gdy słyszysz dźwięki, wibracje itp. Ale nic nie widać na ekranie, być może jest to a wewnętrzny problem sprzętowyW takim przypadku polecam zanieść urządzenie do profesjonalisty, do serwisu technicznego telefonów komórkowych, aby w ten sposób mogli zweryfikować, co to jest i skutecznie i szybko rozwiązać problem, ponieważ w takim przypadku nie ma To jest problem z oprogramowaniem i jeśli nie wiesz zbyt wiele na ten temat, lepiej, aby doświadczona osoba z odpowiednimi narzędziami zajęła się problemem, zanim jeszcze bardziej uszkodzisz urządzenie.

Rozwiązanie problemu Samsung Galaxy J7 nie włącza się

Chociaż prawdopodobnie najlepszymi obecnie terminalami Samsunga są Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, czekając na Galaxy Note 8, który ma być znany w drugiej połowie tego roku, nie możemy nie wspomnieć, że wiele innych urządzeń w Korei również sprzedaje się bardzo dobrze . Rzeczywiście, przy tej konkretnej okazji nie chcieliśmy przestać mówić o Samsungu Galaxy J7biorąc oczywiście pod uwagę, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów komórkowych.

Pierwszą rzeczą, którą musimy podkreślić w Samsungu Galaxy J7, jest to, że był to jeden z wielu terminali, które otrzymały aktualizacje systemu operacyjnego Android. Problem polega na tym, że po aktualizacji Samsunga Galaxy J7 wydaje się, że kilka jednostek terminala nie włącza się. W poprzednich tygodniach otrzymywaliśmy różnego rodzaju zapytania w tej sprawie, dlatego nie chcieliśmy przy tej okazji rezygnować z oferowania wielu naszym czytelnikom szeregu rozwiązań i odpowiedzi w tym zakresie.

Niektóre z głównych wątpliwości, które staraliśmy się wyjaśnić w tym artykule, dotyczą następujących kwestii: mój j7 nie włącza się po aktualizacji oprogramowania, zaktualizuj moje oprogramowanie, a mój samsung aceb4 nie włącza się, błąd aktualizacji j7 nie ma odzyskiwania, j7 nie włącza się, uruchom ponownie lub kontynuuj, mówi, ponieważ mój samsung j7 nie włącza się podczas aktualizacji nowego oprogramowania Samsung Galaxy J7 2016 nie włącza się po zainstalowaniu odzyskiwania. Jeśli rozwiązaliśmy Twój problem, nie wahaj się zostawić nam komentarza na ten temat.

Samsung Galaxy J7 nie włącza się po aktualizacji

Cóż, jak powiedzieliśmy w tym sensie, jasne jest, że aktualizacje zarówno dla Samsunga Galaxy J7, jak i każdego innego smartfona są absolutnie konieczne, biorąc pod uwagę, że są one uruchamiane z myślą o naprawieniu wielu problemów i logicznych awarii tych terminali. Problem pojawia się po zakończeniu aktualizacji, biorąc to pod uwagę wielu użytkowników było bardzo zaskoczonych, widząc, że ich Samsung Galaxy J7 nie włącza się później.

Zasadniczo omawiany problem jest dość prosty, biorąc pod uwagę, że po przeprowadzeniu aktualizacji Androida kilku urządzeń Samsung Galaxy J7, wiele z nich się nie włącza, pozostawiając wrażenie, że to awaria aktualizacji powoduje niezgodność. Dlatego też, jeśli kiedykolwiek spotkałeś się z komentarzem, który tutaj wskazujemy, chcemy zaoferować Ci kilka rozwiązań, które naszym zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę w takich przypadkach.

Jeśli masz swojego Samsunga Galaxy J7 i przeprowadziłeś już aktualizację lub instalację najnowszego systemu operacyjnego Android dostępnego dla tego urządzenia i zauważyłeś, że Samsung Galaxy J7 nie włącza się ponownie, zalecamy wyjęcie baterii i ponowne przetestowanie . Jeśli problem nie został rozwiązany, musisz przejść do trybu odzyskiwania, ponieważ najprawdopodobniej tak jest instalacja nie powiodła się i musimy zresetować dany terminal do ustawień fabrycznych poprzez twardy reset.

Aby wykonać twardy reset w telefonie Samsung Galaxy J7, musimy później upewnić się, że mamy co najmniej 50% dostępnej baterii, a potem nadszedł czas, aby uzyskać dostęp do trybu odzyskiwania urządzenia, co powinno zająć tylko kilka sekund. Aby to zrobić, musisz najpierw całkowicie wyłączyć smartfon, a następnie wejść do menu, naciskając przycisk głośności + i przycisk zasilania, aż pojawi się omawiany ekran, gdy zwolnimy tylko ostatni z nich.

w tym momencie Musimy przejść do opcji, która mówi wyczyść dane / przywróć ustawienia fabryczne, gdzie system zapyta nas, czy na pewno usuniemy i sformatujemy system, prawdopodobnie w języku angielskim. Jeśli już wykonałeś kopię zapasową lub nie chcesz jej tworzyć, musisz kliknąć Tak. Wtedy dany proces rozpocznie się automatycznie, a gdy krok po kroku się skończy, powróci nas do menu startowego, gdzie będziemy musieli wybrać pierwszą wyświetloną opcję, czyli nic innego jak Uruchom ponownie system teraz, aby ponownie uruchomić telefon komórkowy i wprowadź automatycznie.

Można wtedy powiedzieć, że proces prawdopodobnie się zakończył, przynajmniej jeśli wszystko wydarzyło się w pasach, w których powinno się wydarzyć. W takim przypadku wykonałeś znaczną część niezbędnych krok po kroku w tego typu sytuacjach, aby jak najlepiej wykorzystać wszystko, co ma związek z przywróceniem ustawień fabrycznych Samsunga Galaxy J7. Poza tym nie chcemy przestać wspominać w ten sam sposób stopniowo system zacznie ponownie ładować pliki systemowe i wszystkie niezbędne aplikacje tych przypadków.

Czy udało Ci się krok po kroku rozwiązać problem Samsunga Galaxy J7, który się nie włącza?

dołącz do naszego kanału telegram