Skip to content

Rozwiązanie: „Przycisk Home na moim Samsung Galaxy J5 nie działa” Jak to naprawić?

22 de czerwiec de 2022

Chociaż prawdą jest, że większość użytkowników prawdopodobnie najpierw zauważy gama urządzeń mobilnych Galaxy S i jej oświetlenie led z ludzi Samsunga, z drugiej strony nie możemy stracić z oczu, że także rodziny Galaxy A i Galaktyka J2 że pomimo problemów z ponownym uruchomieniem sprzedają się bardzo dobrze.

Rzeczywiście, musimy powiedzieć w związku z tym, że w tej szczególnej okazji chcemy się zastanowić konkretnie obudowa Samsunga Galaxy J5, aby omówić jeden z najczęstszych problemów z wydajnością.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym względzie, jest to, że wiąże się to z niedogodnością Samsunga Galaxy J5 bezpośrednio za pomocą przycisku Home (który się psuje). Podkreślamy to biorąc pod uwagę, że przycisk Home jest jednym z najczęściej używanych przycisków mobilnych.

Dlatego też zwykle w niektórych terminalach Samsung Galaxy J5 jest to samo po pewnym czasie zacząć się psućzwłaszcza jeśli jest bardzo mocno lub gwałtownie naciskany przez użytkownika w trakcie użytkowania.

Niektórzy z naszych czytelników chcieli dowiedzieć się trochę więcej o przycisku Home w Samsung Galaxy J5 i jego wadliwe działanie, konsultując się z nami.

Otrzymujemy zapytania dotyczące m.in. jak naprawić środkowy przycisk Samsunga j5 2016 lub inne bardziej ogólne wokół przycisku Home na Samsung j5.

W każdym razie, jeśli masz problemy z domem swojego Samsung Galaxy J5, to nauczymy Cię dobrych rozwiązań o.

Jak mogę łatwo naprawić przycisk Home mojego telefonu komórkowego Samsung Galaxy J5?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, przycisk Home w Samsung Galaxy J5 ma mały szczegół, który często zawodzi, wielu użytkowników, którzy mają tego typu urządzenie konkretnie próbuje znaleźć rozwiązanie tego problemu.

Ponieważ to jest coś Użytkownicy Samsunga są bardzo zaniepokojeni, chociaż nie jest to coś tak poważnego, jeśli jest bardzo ważne dla nas wszystkich, aby nasze urządzenie mobilne działało poprawnie.

Dlatego tutaj w MiraHowToDoIt nauczymy Cię jak naprawić ten niezręczny mały bałagan za pomocą przycisku Home telefonu komórkowego Samsung Galaxy J5.

Istnieje możliwość szybkiej i skutecznej naprawy przycisku Home Samsung Galaxy J5

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć o awarii przycisku Home Samsung Galaxy J5, jest to, że jest to Dość częsta awaria, więc nie musisz się rozpaczać. Najczęstsze rozwiązanie polega w efekcie na pozyskaniu konkretnej części, która szwankuje.

W zależności od wersji Twojego Samsunga Galaxy J5 znajdziesz pewne różnice. Prawda jest taka, że ​​niektóre z nich Podłączane są bezpośrednio do płyty głównej komputera.podczas gdy inne są bezpośrednio połączone za pomocą flexu.

Interesujące jest to, że możemy kupić tę część w dowolnym miejscu, nawet zamówić ją online, a jest to mały fizyczny przycisk, który ma minimalną cenę rynkową. Następnie, gdy już to zrobisz, zalecamy zabranie Samsunga Galaxy J5 do dowolnego serwisu technicznego.

Prawda jest taka, że ​​powinieneś być ostrożny, ponieważ jeśli zaniesiesz go komuś in w przypadku, gdy oficjalna gwarancja nie jest wykonywana i popracuj nad tym, stracisz to. Dlatego zawsze wygodnie jest nosić Galaktyka Samsunga pierwszy do SAMSUNG jeśli nadal masz gwarancję.

Teraz, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz w ten sposób rozwiązywać problemów swojego Samsunga Galaxy J5, musisz wiedzieć że istnieją alternatywne rozwiązania. Prawda jest taka, że ​​istnieje wirtualny system przycisków Home, zwany EasyTouch, z którego korzysta już wielu użytkowników.

W tym sensie musimy wziąć pod uwagę, że po prostu zainstaluj aplikację i wybierz, gdzie ma być wirtualny przycisk Samsung Galaxy J5. Ta aplikacja nie wymaga rootowania ani nawet telefon komórkowy nie spełnia żadnych specjalnych warunków możesz go łatwo pobrać w zaledwie kilka sekund, przez sklep Google Play.

Chociaż wydaje się to bardzo dużym problemem, widać to jest to łatwiejsze niż się wydaje Ten problem, który tak bardzo Cię niepokoił, wiele razy przychodzi nam do głowy, że nasza komórka jest uszkodzona i że naprawa będzie bardzo kosztowna, więc lepiej kupić nowe urządzenie.

przycisk home samsung galaxy j5 uszkodzony

Naprawa przycisku Home w telefonie Samsung Galaxy J5 nigdy nie była tak prosta

Teraz wiesz, jak to zrobić i już mogłeś to sobie uświadomić to nie jest skomplikowane i że możesz szybko naprawić, dzięki czemu nie musisz płacić profesjonalistom za naprawę urządzenia.

Należy wyjaśnić, że jeśli Twoje urządzenie mobilne, po wykonaniu instrukcji, które zostawiliśmy Ci w tym samouczku, nadal nie działa i wiesz, że miał ciężki upadekLepiej, jeśli zabierzesz go do profesjonalisty, ponieważ wiedzą, co robić w takich przypadkach.

Nie zapomnij śledzić całego samouczka krok po kroku, aby pomyślnie rozwiązać swój problem, chociaż nie jest to coś bardzo poważnego lub Naprawa zajmie ci dużo czasu jeśli jest to coś, co musisz uważnie śledzić, aby nie pominąć żadnych niezbędnych szczegółów.

Jeśli masz wszelkie pytania, które chciałbyś, abyśmy rozwiązali poprzez samouczek nie zapomnij zostawić go w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram