Saltar al contenido

Rozwiązanie problemu z ekranem Samsung J5 lub J7, który migocze, gdy jasność jest obniżona

18 de febrero de 2023

Jednym z najczęstszych problemów, że tak powiem, że użytkownicy Samsunga Galaxy J7 Polega na tym, że za każdym razem, gdy zmniejszasz jasność ekranu, zaczyna migać coś, co wyraźnie nie jest normalne i nie powinno się zdarzyć, ale hej, jeszcze jeden problem, który mają smartfon W sumie są niezłe.

Wcześniej komentowano, że problem wynikał z systemu operacyjnego używanego przez to urządzenie, czyli Androida 5.1.1 Lollipop. Teoretycznie, jeśli został zaktualizowany do wersji 6,0 Zefir problem całkowicie zniknął, coś co prawdę mówiąc nie występowało lub przynajmniej nie występowało w większości urządzeń mobilnych, problem nadal występował iw rzeczywistości jest to taki nonsens, że jego rozwiązanie nie powinno być zbyt pracochłonne, co więcej , to nawet nie powinno istnieć dramat.

skorzystać z gwarancji

Zalecamy skorzystanie z gwarancji, że w końcu po coś to jest, prawda? Następnie wyślij swoje urządzenie do serwisu technicznego, ponieważ w końcu jest to problem wyświetlacz urządzenia i o które powinni dbać. Chociaż musimy pamiętać, że jeśli Twój smartfon ostatnio doznał jakiegoś uderzenia lub upadku i od tego czasu masz ten problem, gwarancja nie obejmie tego szczegółu.

Zostawimy Ci film, w którym użytkownik pokazuje nam dokładnie ten problem i zaleca to, o czym wspomnieliśmy powyżej, udaj się do serwisu technicznego, aby rozwiązać ten poważny problem, który na dłuższą metę za bardzo przeszkadza.

Należy wziąć pod uwagę, że jeśli pozostawimy jasność włączoną automatycznie, to, co dzieje się na filmie, już się nie wydarzy iz tego powodu wielu użytkowników twierdzi nawet, że im się to nie przydarzyło, ponieważ oczywiście ustaw jasność na auto i dlatego nigdy nie spotkałem się z tym problemem.

Jeśli nie chcesz wysyłać telefonu do oficjalnego serwisu technicznego i czekać na rozwiązanie problemu, oczywiście możesz spróbować pozostawić jasność na automatyczną, chociaż jasne jest, że nie jest to również idealne rozwiązanie problemu, ponieważ jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to coś, co nigdy nie powinno nigdzie przejść smartfonnawet nie w niskim zakresie, a tym bardziej w średnim zakresie.

W każdym razie, jeśli masz Rozwiąż ten problem używając innych metod, powiedz nam w polu komentarza poniżej.

Jak naprawić migotanie podczas ładowania telefonu Samsung Galaxy J7

Urządzenia mobilne zawsze będą miały jakiś inny problem, jest to coś całkiem normalnego w urządzeniach mobilnych. Ale generalnie rozwiązanie zdecydowanej większości problemów, przynajmniej jeśli chodzi o oprogramowanie, można wykonać samodzielnie, bez konieczności uciekania się do serwisu technicznego i tracenia na tym pieniędzy.

Jeśli masz ten problem i nie wiesz jak naprawić migotanie ekranu podczas ładowania Samsunga Galaxy J7więc czytaj dalej, ponieważ pokażę ci krok po kroku, jak rozwiązać ten problem, który choć nie jest zbyt ważny, może ci przeszkadzać.

Ekran Samsung J7 migocze podczas ładowania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wymienić baterię, przez większość czasu problem jest taki sam. Dlatego idealnie byłoby wypróbować inną baterię z Samsunga J7, być może od znajomego lub krewnego, aby móc wykluczyć, co się z tym dzieje.

W 80% przypadków problem rozwiązuje sama wymiana baterii i nie powinieneś mieć już żadnych niedogodności.

Ale jeśli nadal masz ten sam problem, może to już być problem z pinem ładowania.

Jak naprawić migotanie ekranu Samsung J7

Dlatego w przypadku, gdy nie możesz rozwiązać problemu, wymieniając baterię, jedyną opcją, która Ci pozostaje, niestety jest skorzystanie z serwisu technicznego aby pomóc ci rozwiązać problem, ponieważ jest to z pewnością związane ze sprzętem i nie możesz nic zrobić bez wiedzy w tej sekcji, ponieważ możesz uszkodzić urządzenie, co niewątpliwie skończyłoby się znacznie gorszym bólem głowy.

średniej klasy telefon komórkowy z Androidem

Napraw migotanie ładowania Samsunga J7

Ale tak jak mówiłem, w zdecydowanej większości przypadków wymiana baterii lub baterii Samsung J7 Możesz dość łatwo rozwiązać ten problem i zapomnieć o migotaniu ekranu urządzenia.

Niestety nie ma innego rozwiązania tego problemu, jest to dość skomplikowane, więc musisz skorzystać z serwisu technicznego tak lub tak, w przypadku, gdy wymiana baterii nie zadziała, jest to jedyny sposób, aby napraw migotanie ekranu Samsunga Galaxy J7.

Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z tym tematem, możesz zostawić je nieco poniżej w sekcji komentarzy.

Rozwiązanie: Ekran mojego Samsunga J5 migocze

Dużo już rozmawialiśmy o kwestii migotania ekranu w Samsungu J7, gdy zmniejszamy jasność, wydaje się, że w przypadku samsung j5 Problem jest taki sam. Jest to problem, który oczywiście nie powinien istnieć, ale stał się normą w Galaxy J, który pomimo tego, że jest to sprzęt bardzo dobrej jakości, jasne jest, że nie jest wolny od tego rodzaju błędów, na szczęście nie jest to też coś zbyt poważnego. .

Ekran Samsunga J5 migocze

W przypadku samsung j5 W rzeczywistości jest to spowodowane określoną opcją o nazwie „Tryb ścisły”, która jest ogólnie aktywowana po aktualizacji oprogramowania, co powoduje, kiedy zmniejszamy jasność ekran zaczyna migotać albo robi to nawet znikąd.

Aby rozwiązać ten problem, co zamierzamy zrobić, pierwszą rzeczą do zrobienia jest aktywacja opcje programistyczne, co wcale nie jest skomplikowane. Co musisz zrobić, to po prostu przejść do części Ustawienia z telefonu komórkowego, kiedy tam idziemy O urządzeniu a potem idź tam, gdzie jest napisane numer kompilacji i klikamy tę opcję wiele razy z rzędu, aż pojawi się znak potwierdzający, że opcje programistyczne są włączone.

Rozwiązanie: Ekran mojego Samsunga J5 migocze

Teraz pozostaje tylko udać się do opcje deweloperskie które są w menu Ustawienia a kiedy już tam będziemy szukać sekcji monitorowaniew tym będziemy mogli zobaczyć, że istnieje opcja tryb ścisły i to jest ten, który musimy dezaktywować, aby uniknąć tego, że gdy obniżymy jasność ekranu, będzie migał tak, jak to robił. Następnie musisz ponownie uruchomić urządzenie mobilne.

Teoretycznie nie powinieneś mieć tzw problem z migotaniem ekranujeśli problem będzie się powtarzał (co zdarza się rzadko), należy udać się do najbliższego serwisu technicznego, który pomoże go rozwiązać lub spróbować z pozostaw jasność na automatyczną że wiele osób już potwierdziło, że w ten sposób nie mają już nigdy problemów z migotaniem ekranu, chociaż nie byłoby to najbardziej optymalne rozwiązanie, na wypadek gdyby pierwszy, który ci daliśmy, nie działał, nadal jest jednym z najprostsze.

polecamy

W każdym razie, jeśli chcesz nieco bardziej długoterminowego i ostatecznego rozwiązania, które byłoby naprawdę idealne, zalecamy zabranie telefonu komórkowego do serwisu technicznego lub, jeśli jest objęty gwarancją, zabranie go, aby mogli naprawić problem wyświetlacz.

dołącz do naszego kanału telegram