Skip to content

Rozwiązanie: „Nie można połączyć się z Pokemon Go Plus, ponieważ hasło lub kod PIN jest nieprawidłowy” Zresetuj

24 de sierpień de 2022

Pokémon… o Boże Pokémon Go Plus, który więzi nas w tym występku, którego nie można porzucić. Prawda jest taka, że ​​jest już wielu użytkowników, którzy porzucili grę, mimo że na początku wszyscy byliśmy szaleni, bo chcieliśmy ich wszystkich złapać. Być może brak wiadomości oznaczał, że stopniowo traciliśmy zainteresowanie dalszą grą, ale nie bójmy się chłopaki, już jesteśmy otrzymywanie różnych wiadomości.

A jednym z nich był bez wątpienia Pokemon Go Plus, w tym przypadku akcesorium, którego wielu z nas oczekuje, aby móc je podłączyć do naszego urządzenia mobilnego. Teraz problem jest dla tych, którzy mają problemy, aby to zrobić, przychodzimy ci pomóc, abyś mógł go rozwiązać, ponieważ tacy jesteśmy dobrzy.

Błąd pinu, gdy próbujemy połączyć Pokémon Go Plus z telefonem komórkowym

Musimy wziąć trochę benzyny, a potem zapalniczką… żeby mnie nie zignorować, idziemy pierwszy krok po kroku. Chodzi o to, że zanim zaczniemy tysiące razy szukać możliwych problemów, najpierw zobaczmy, czy naprawdę mamy wszystko, aby połączyć mobilny do Pokémon Go Plus.

Wiemy, że byłoby to coś podstawowego i jeśli jesteś w 100% pewien, że na przykład masz włączony Bluetooth i gra jest uruchomiona, przechodzimy do następnego. Musisz oczywiście mieć założoną bransoletkę, ponieważ wątpię, czy da ci jakiekolwiek rezultaty, gdy jest wyłączona, teraz przejdźmy do gry, do części Ustawienia oraz w Pokemon Go Plus.

W przypadku, gdy pojawi się jakiś straszny komunikat, który nie pozwoli Ci spać i nawet nie będziesz mógł jeść, komunikat, który zmusi Cię do utonięcia w litrach alkoholu, poczekaj chwilę, pokażemy Ci poniżej jak Rozwiąż problem.

Rozwiązywanie problemu z połączeniem z aplikacją

Przede wszystkim będziesz musiał wyłącz bluetooth w telefonie komórkowym, kiedy to zrobimy, będziemy musieli naciskać przycisk na Go Plus, aż światło zniknie, teraz to, co zrobimy, to nacisnąć przycisk ponownie, aż światło zostanie zamrożone. Gdy tak się stanie, zwolnij przycisk, aby nacisnąć go ponownie, aż bransoletka zacznie wibrować, ponieważ zobaczysz, że jest to kwestia rozpieszczania go, aby pozostawić go tam, gdzie chcemy.

Teraz zamierzasz po prostu przejść do telefonu komórkowego, aby ponownie aktywować bluetooth, a następnie będziesz musiał włączyć Go Plus i zsynchronizować, tak jak teoretycznie powinniśmy to zrobić.

W magicznym i tajemniczym przypadku, że to nie działa, opcja benzynowa z zapalniczką wydaje mi się nadal aktualna, prawda? Powiedzmy, że w przypadku, gdy to nie zadziałało, oznacza to, że telefon komórkowy jest po prostu niekompatybilny i być może pozostaje tylko czekać na Aktualizacja Niantic.

Jak odłączyć Pokémon Go Plus od urządzenia?

Pojawienie się Pokémon Go Plus oznaczało postęp w tej grze, opartej na dobrej synchronizacji przez Bluetooth, daje aplikacji większą grywalność, a także różne atrakcje dla tych, którzy z niego korzystają.

pokemon go plus smartwatch

Jednak w niektórych przypadkach możesz chcieć usunąć sparowanie urządzenia mobilnego z Pokemon Go Plus, albo z powodu problemów z połączeniem, zmiany telefonu komórkowego, między innymi, i w tym celu musisz tylko wykonać następujące czynności:

  • Przytrzymaj przycisk „Funkcjonować”niebieska lampka zacznie migać, wskazując na odłączenie akcesorium.
  • Poczekaj, aż miganie na akcesorium przestanie migać.
  • Teraz ponownie naciśnij przycisk funkcyjny przez 5 sekund, zauważysz, że lampka kontrolna będzie stale niebieska, zwolnić przycisk.
  • Powtarzaj powyższy proces tak długo, jak długo świeci światło. kolor niebieski.
  • The Pokemon Go Plus będzie wibrować po pomyślnym usunięciu sparowania z urządzeniem.

Za pomocą tych kroków możesz odłączyć bransoletka do urządzenia z którym jest połączony, w ten sposób możesz połączyć go z nowym lub całkowicie go odrzucić, jeśli nie czujesz się komfortowo z systemem, który oferuje.

Możliwości tej bransoletki są nieograniczone, jeśli chodzi o grę, to tylko kwestia wiedzy, jak z niej korzystać i biorąc pod uwagę, że aktualizacje, do nowych wersji, możesz go poprawić, używając go z innymi urządzeniami.

dołącz do naszego kanału telegram