Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę przesyłać, udostępniać ani publikować historii na Instagramie” – jak przesyłać posty

2 de kwiecień de 2021

Błędy takie jak ten, że Instagram ciągle się ładuje i nie pozwalają na przesyłanie zdjęć, są rzadkie, ale nie tylko wpływają na publikacje, są też problemy z historiami. Dlatego w tym samouczku pokażemy Ci kilka rozwiązań, kiedy „ Nie możesz przesyłać, udostępniać ani publikować historii na Instagramie ”.

Jak przesyłać posty z historiami na Instagram

Wcześniej warto sprawdzić, czy proces przebiega prawidłowo. Dlatego też pokrótce nauczymy Cię, jak przesyłać historie. W każdym razie pamiętaj, że przesyłanie zdjęć i filmów do relacji na Instagramie wykracza daleko poza to, co pokażemy poniżej.

 • Proces jest prosty, wystarczy otworzyć konto i kliknąć „Twoja historia”, Który znajduje się na zdjęciu powyżej i po lewej stronie.
 • Po powyższym wystarczy skonfigurować wszystko, co jest związane z historią (zrób zdjęcie, wybierz zdjęcie z galerii, filtry itp.) I kliknij „Wysłać do”.
 • Następnie po prostu kliknij „Dzielić”.

Rozwiązania typu „Nie mogę przesyłać, udostępniać ani publikować historii na Instagramie”

Problem z historiami jest stosunkowo powszechny, jednak istnieje kilka możliwych przyczyn. Biorąc to pod uwagę, przeanalizujmy możliwe przyczyny i niektóre rozwiązania kiedy nie możesz przesyłać historii na Instagram.

Twoje połączenie internetowe jest wolne lub niestabilne

Całkiem możliwe, że przyczyną jest twoje połączenie internetowe. ZA niestabilne połączenie Udostępnianie historii na Instagramie może być nie lada problemem.

Dlatego jeśli masz ten problem Sprawdź swoje połączenie z internetemPamiętaj, że dane mogą czasami działać nieefektywnie. Biorąc to pod uwagę, najlepiej jest spróbować przesłać historie za pomocą połączenia internetowego Wi-Fi.

Sprawdź, czy aplikacja jest aktualna

Często nie możesz przesyłać, udostępniać ani publikować historii na Instagramie, jeśli aplikacja nie jest aktualna. Dlatego pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest dokonanie tego sprawdzenia. Jeśli aplikacja nie zostanie zaktualizowana, po prostu przejdź do sklepu z aplikacjami i przeprowadzić aktualizację.

Tymczasem, jeśli publikacja historii była pilna, możesz bardzo łatwo przesyłać i publikować zdjęcia na Instagramie ze wszystkich komputerów z systemem Windows.

Wymuś zamknięcie aplikacji

Czasami błędy podczas przesyłania artykułów są tymczasowe i można je naprawić zwykłym zamknięciem. Niestety, wiele razy aplikacje pozostają otwarte nawet wtedy, gdy je zamykamy, a jest to szczególnie prawdziwe w aplikacjach sieci społecznościowych, takich jak Instagram, ale wymuszenie zamknięcia jest rozwiązaniem.

 • Aby zamknąć aplikację Instagram, po prostu przejdź do „Ustawienia”.
 • Tam znajdź opcję „Aplikacje”.
 • Zostaną wyświetlone wszystkie aplikacje systemowe, zlokalizuj aplikację Instagram i kliknij opcję „Siła zamknięcie”.
 • Po wykonaniu poprzedniej konfiguracji spróbuj wejść na Instagram i wgrać historię.

przymusowo zamknąć instagraam

Usuń dane z aplikacji Instagram, jeśli nie możesz publikować historii

Przed rozpoczęciem tego procesu bardzo ważne jest, aby mieć pod ręką informacje o swoim koncie, czyli o Nazwa użytkownika i hasło. Doprecyzowujemy, ponieważ usunięcie danych wiąże się z usunięciem danych logowania, więc będziesz musiał je ponownie wprowadzić.

 • Aby ustawić tę konfigurację, przejdź do „Ustawienia”.
 • Szukaj „Aplikacje”I kliknij tę opcję.
 • Spośród wszystkich aplikacji systemu znajdź Instagram. Teraz przejdź do sekcji „Przechowywanie„I naciśnij oba te opcje”Usunąć dane” jak w „Usunąć Pamięć podręczna”.
 • Po tej konfiguracji spróbuj ponownie przesłać historię i sprawdź, czy błąd zniknął.

Nie możesz udostępniać historii z Instagrama na Facebooku

 • Aby po prostu rozwiązać ten problem przejdź do swojego profilu, klikając swoje zdjęcie w prawym dolnym rogu ekranu.
 • Kliknij trzy poziome linie znajdujące się powyżej i po prawej stronie. Teraz kliknij «Oprawa«, Opcja znajdująca się poniżej i po prawej stronie.
 • Kliknij „Prywatność„A następnie znajdź opcję”Historia”.
 • Tutaj zostaną wyświetlone wszystkie opcje związane z historiami, przejdź na dół i wyszukaj „Udostępniaj historie na Facebooku”, Po prostu aktywuj tę opcję. Oczywiście, aby z niego skorzystać, musisz wcześniej skonfigurować swoje konto na Facebooku, z kolei możesz w dowolnym momencie przestać udostępniać historie z Instagrama na Facebooku.

dołącz do naszego kanału telegram