Skip to content

Rozwiązanie: Mój Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9 i S10 uruchamia się ponownie i sam się wyłącza

26 de październik de 2021

Wielu użytkowników posiadających ten telefon ma eksperymentowałem seria niepowodzeń, które naprawdę nas wprawiły w zakłopotanie, ponieważ nie jest to zwykła porażka.

To bardzo skomplikowana sprawa, ponieważ telefon agresywnie restartuje się w kółko coś, co naprawdę powoduje dużo irytacji.

Tak więc widzieliśmy siebie w moralnym obowiązku zbadania tego przypadku i wyjaśnij im świetne ostateczne rozwiązanie na problem Samsung Galaxy S6 sam się restartuje.

Jednym z najlepszych urządzeń, które pojawiły się w tych czasach jest bez wątpienia S6, pojawiło się nawet wiele spekulacji na temat tego, czy Samsung Galaxy S6 jest wodoodporny, z tego powodu stały się one bardzo popularne i kilka ludzie to nabyli.

Z pewnością, jeśli masz jedno z tych urządzeń, powinieneś o nie dbać i zapewnij jej utrzymanie, Ale co się stanie, jeśli Twój telefon nagle zacznie płacić i sam się zrestartuje? Czy nie zadbałeś o to dobrze? Tutaj pomożemy Ci go rozwiązać.

Jak rozwiązać błąd restartu Samsung Galaxy S6 krok po kroku?

Dlaczego pojawia się ten problem? Jak mogę to naprawić samodzielnie?

Jedno z pytań regularnie czytanych na tym blogu jest tego typu, a gdy Samsung Galaxy S6 uruchamia się ponownie lub wyłącza, zawiesza się podczas uruchamiania. (gdzie pojawia się logo).

Lub po prostu nie włącza się z powodu dwóch problemów: Cegła lub Bootlop Zobaczmy, musisz mi mówić „ale co to jest? Chłopcze, wyjaśnij mi to po hiszpańsku”.

 • Zamurowany telefon jest jak martwa cegła, która jest naprawdę bezużyteczna to jest całkowicie bezużyteczne pozostaje tylko na niebieskiej diodzie, to telefon jest w stanie Brick.
 • Z drugiej strony, gdy telefon jest w blootlopie, powoduje to, że nie przekazuje logo lub restartuje tylko coś, co jest całkiem powszechne w telefonach po prostu zostawiając cię uwięzionego w tym cyklu i czyniąc telefon tak samo bezużytecznym.

Co powinienem zrobić, gdy Samsung Galaxy S6 sam się zrestartuje?

Przyczyny mogą być różne, od oprogramowania z błędami po złe instalacja aplikacji, w tym przypadku wszystko jest naprawdę możliwe, więc czynników jest wiele, a w dodatku podobne.

Głównie, gdy te urządzenia są niewłaściwie zrootowane, lub zainstalowano nieodpowiedni rom dla urządzenia, chodzi też o niestandardowe rmy.

To jest szkodliwe dla telefonu, tutaj zawsze będziemy polecam, aby używali oficjalny rom, aby uniknąć problemów.

Gdy zagłębimy się w to, dlaczego tak się dzieje, wyjaśnimy samouczek, aby rozwiązać ten problem zadowalający sposób więc zwróć uwagę na szczegóły.

Notatka: jest to proces, który jest w pełni ważny dla wszystkich wersji S6.

Jakie są niezbędne wymagania do rozwiązania problemu:

 • Pobierz sterowniki Samsung Galaxy S6 i zainstaluj je na komputerze.
 • Dezaktywuj programy, takie jak antywirus, anty spyware, anty malware, każdy z nich, ponieważ ich analiza tylko opóźniają proces i mają tendencję do przerywania tego.
 • Najlepiej mieć baterię naładowaną w 80%.

Jeśli mamy jasność co do tych przesłanek i już je rozwiązaliśmy, to zaczniemy:

 1. Uruchom urządzenie w trybie odzyskiwania, w tym celu naciśnij przyciski głośności + start + zasilania.
 2. W aktywnym trybie odzyskiwania naciśnij opcję Wyczyść partycję cache. Po zakończeniu tego procesu uruchom ponownie urządzenie.
 3. Pobierz Odin i oryginalne oprogramowanie sprzętowe Galaxy S6 ROM Stock stąd. Wchodząc na stronę, poszukaj na pasku numeru modelu.
 4. Teraz przełącz Samsunga w tryb pobierania, aby wejść w ten tryb wciskać przyciski ściszanie + dom + zasilanie przez co najmniej 5 sekund.
 5. Gdy pojawi się znak ostrzegawczy, zwiększ głośność, aby przejść do trybu pobierania.
 6. Już w trybie pobierania pojawia się żółty znak ostrzegawczy, naciśnij głośność, aby potwierdzić pobieranie.
 7. Później podłącz telefon do komputera.
 8. Uruchom Odin z folderu, który pobrałeś, gdy dodano system.
 9. Otwórz Odin i kliknij przycisk PDA / AP, teraz powinieneś znaleźć plik Md55, który znajduje się w pobranych folderach oprogramowania układowego.
 10. Wybierz Start, który pojawia się na dole, a w ten sposób sflashujemy standardowy ROM
 11. Proces powinien się zakończyć, pojawi się komunikat Pass i urządzenie uruchomi się ponownie.

I gotowi w ten sposób mamy już nasze urządzenie działające tak, jak powinno nie musisz się martwić po nic więcej, mamy nadzieję, że przewodnik będzie ci służył i że rozwiążesz swój problem.

Jak rozwiązać problem Samsung Galaxy S6, który szybko i łatwo uruchamia się ponownie.

Niewielu użytkowników skarżyło się, że ich Samsung Galaxy S6 uruchamia się ponownie, jest to problem, który wydaje się być coraz bardziej powszechny wśród posiadaczy wspomnianego urządzenia mobilnego.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć ten obszerny artykuł, aby Ci pomóc rozwiązać ten problem raz na zawsze i zaoszczędź, mówiąc jakoś o swoim ukochanym Samsungu Galaxy S6.

Co powinienem zrobić, jeśli mój Samsung S6 sam się zrestartuje?

Są dwa powody, dla których może się to zdarzyć, a to dlatego, że Twój smartfon miał murowany lub zostań w bootlopie.

Kiedy telefon komórkowy ceglany pozostaje na wyłączonym ekranie, nie ma możliwości włączenia go tak, jak normalnie, a jedyne, co się włącza, to niebieska dioda.

W przypadku bootloopa dzieje się tak, że uruchamia się on w kółko lub po prostu zostaje wklejony na logo.

Każdy użytkownik, który by się zakorzenił Nieprawidłowy telefon komórkowy lub próba zainstalowania pamięci ROM, która nie jest kompatybilna z urządzeniem mobilnym, może w takich sytuacjach pozostawić smartfon.

Dlatego zawsze mówię, że musisz bądź ostrożny a przede wszystkim bądź bardzo ostrożny podczas przeprowadzania tego rodzaju procesu.

Jak naprawić Uruchom ponownie tylko mój Samsung Galaxy S6 krok po kroku

Przede wszystkim upewnij się, że masz, nawet 70% ładowanie w telefonie komórkowym. Gdy będziesz gotowy, będziesz musiał pobrać i zainstalować sterowniki Samsung USB na swoim komputerze.

Teraz ty też musisz mieć oryginalny kabel usb urządzenia, aby móc przeprowadzić cały proces bez konieczności ponoszenia błędów połączenia w jego trakcie.

Zamierzasz spróbować wejść Tryb odzyskiwania, w tym celu musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski zwiększania głośności + home + zasilania przez kilka sekund, a następnie puścić.

Potem idziesz tam, gdzie mówi Wyczyść partycję cache i czekasz na zakończenie procesu. Wyłącz telefon komórkowy.

Łatwo napraw mój Samsung Galaxy S6, który samoczynnie uruchamia się ponownie

Pobierasz program Odin i powinieneś również pobrać oryginalne oprogramowanie Samsung Galaxy S6, pamiętaj, aby poszukać dokładny model, który masz, nie próbuj robić tego z innym.

Teraz, gdy telefon jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj klawisze głośność niska + dom + zasilanie przez kilka sekund a następnie zwolnij, powinien pojawić się komunikat ostrzegawczy i tam musisz nacisnąć głośność, aby potwierdzić.

Otwórz Odin na swoim komputerze, podłącz telefon z oryginalnym kablem USB a potem będziesz musiał przejść do miejsca, w którym jest napisane PDA / AP i załadować plik oprogramowania układowego w formacie .md5, który pobraliśmy wcześniej.

Kliknij Start i poczekaj na zakończenie procesu, zauważysz ponieważ powyżej jest napisane PASS na zielono.

Jeśli masz urządzenie mobilne od ludzi Samsunga, prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie będziesz więcej niż zadowolony z urządzeniem.

Cóż, można powiedzieć, że jest to jedna z firm, które najlepsze terminale, chociaż oczywiście mogą również mieć pewne problemy w określonych momentach.

Poza tym prawda jest taka, że ​​wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania od niektórych naszych czytelników, którzy chcą wiedzieć jakie są zwykłe problemy? które istnieją za Samsungiem, który uruchamia się tylko ponownie.

Jeden z najczęstszych problemów telefonów komórkowych Samsung, przynajmniej jeśli stale przeglądamy komentarze użytkowników zostaw na portalach społecznościowych a fora mają bezpośredni związek z faktem, że z różnych powodów zaczynają się uruchamiać w nieskończoność, bez wyraźnego powodu.

W takich przypadkach musimy powiedzieć, że oczywiście jest wielu użytkowników, którzy: będą szukać rozwiązania aby naprawić ten problem dotyczący twoich terminali, więc nie musisz się ich pozbywać.

Zanim przejdziemy do możliwych elementów, które wyjaśnić operację tego typu musimy podkreślić w ten sam sposób, w jaki twórcy koreańskiej firmy przewidują, że możemy mieć do czynienia z różnymi wadami, chociaż na szczęście rozwiązania są znacznie bardziej ograniczone.

W większości przypadków problem dotyczy aplikacji, która: zainstalowaliśmy, to nie pozwala nam na dostęp do systemu, a zatem usuń go, aby problem zakończył się jak najszybciej.

konfiguracja zainstalowanych aplikacji

Mój Samsung uruchamia się ponownie w logo, co powinienem zrobić, aby przejść dalej?

Zanim przejdziemy do dalszych szczegółów, musimy powiedzieć w związku z tym, że jeśli obecnie masz wiele zdjęć lub plików które uważasz za ważne, zalecamy wykonanie kopii zapasowej.

Ponieważ Twój terminal Samsung jest najprawdopodobniej ciągle restartuj, musisz to zrobić z komputera.

W tym celu musisz podłączyć urządzenie do komputera i w miarę możliwości twórz kopie zapasowe jak największej ilości treści wykonanie kopii zapasowej na swoim Androidzie, ponieważ wszystkie inne stracisz po zakończeniu procesu.

Dzieje się tak, że, jak zapewne już zgadłeś, aby nasz terminal Samsung działał tak, jak powinien, pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić, to podjąć trud wykonania twardego resetu, który wielu użytkowników będzie również znać jako przywrócenie ustawień fabrycznych.

Aby wykonać ten krok, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zabrać terminal Samsung i naciśnij przyciski w tym samym czasie Zmniejszanie głośności + przycisk Home + zasilanie lub jak wskazuje instrukcja Samsung, że tak.

Jeśli wszystko działa tak, jak powinno, za kilka sekund będziesz w trybie odzyskiwania. Rzeczywiście, przez większość czasu zajmuje to nie więcej niż garść sekund wchodzi do tego.

Musimy później dodać, że po wejściu w Tryb odzyskiwania mamy możliwość wybrania kilku opcji, choć musimy wejść w jedną z wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznych.

Który usunie wszystko z telefonu komórkowego, oczywiście w tym problemy z automatyczny restart i elementy, które ją powodują.

Przed rozpoczęciem tego procesu i ponownie, gdy tylko jest to możliwe, zalecamy upewnienie się, że Twój terminal mobilny: mieć co najmniej 50% baterii aby zapobiec jego ponownemu uruchomieniu podczas procesu.

Po zakończeniu wyśle ​​nas do tego samego menu początkowego, chociaż w tym przypadku musimy wybrać opcja restartu system now, czyli ten, który zrestartuje nasz terminal za kilka sekund.

Później Ponowna instalacja Androida, wtedy rozwiążemy wszystkie problemy.

Czy udało Ci się rozwiązać problemy Samsunga, który uruchamia się ponownie tylko za pomocą tego krok po kroku?