Skip to content

Rozwiązanie: Mój Samsung Galaxy J2 Prime robi ciemne zdjęcia i ciemne filmy

18 de luty de 2022

Choć prawdą jest, że Samsung Galaxy J2 Prime należy do najlepiej sprzedających się terminali koreańskiej firmy w ostatnich miesiącach, nie oznacza to, że jest to urządzenie z najlepszy aparat w całej panoramie firmy, choć oczywiście jej tylny czujnik też nie jest zły, wszystko jest powiedziane.

Co ciekawe, wielu użytkowników, którzy kupili Samsung Galaxy J2 Prime, wskazuje, że ich urządzenia biorą dziwnie ciemne zdjęcia w wielu przypadkach.

Rzeczywiście, wystarczy trochę przejrzeć sieci społecznościowe, aby zrealizuj szybko że Samsung Galaxy J2 Prime robi ciemne zdjęcia w wielu okolicznościach.

Właściwie nie ma problemu z fabryką, skoro J2 Prime to dobry telefon, który jak na swoją cenę sprawdza się idealnie. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że mówiąc w kategoriach technicznych, musimy powiedzieć, że Samsung Galaxy J2 Prime Posiada główny aparat 8MP, podczas gdy wtórny lub przedni osiąga 5 MP.

Chociaż normalnie nie powinieneś mieć problemów z otwarciem aparatu w telefonie komórkowym, mogą one wystąpić, w takim przypadku przede wszystkim musisz rozwiązać problem przed kontynuowaniem kolejnych kroków, aby nie wyszły przyciemnij swoje zdjęcia i filmy.

Cóż, wygląda na to, że główne wady z aparatem Samsung Galaxy J2 Prime powstają zwłaszcza wtedy, gdy użytkownicy chcą robić zdjęcia lub gdy zamierzają wykorzystać te czujniki do korzystania z nich w niektórych głównych sieciach społecznościowych, takich jak WhatsApp, Snapchat, Facebook, Messenger i inne .

Czy chcą robić zdjęcia do tych aplikacji, czy nawiązywać połączenia wideo na WhatsApp, Facebooku, Skype i innych wydaje się, że Samsung Galaxy J2 Prime oferuje im bardzo słabe warunki oświetleniowe.

Mój Samsung J2 Prime ma problemy z aparatem, co mogę z tym zrobić?

Dobrze, kiedy rozmawiamy o tych niedogodnościachmusimy powiedzieć, że bardziej niż problem z samym aparatem, zawsze mamy tendencję do uważania, że ​​awarie pochodzą z innej strony.

Z tego powodu zawsze zalecamy sprawdzenie oprogramowania, aby sprawdzić, czy istnieje zaktualizowana wersja aplikacji aparatu w telefonie Samsung Galaxy J2 Prime lub dowolna aplikacja oczywiście skorzystać z aparatu.

Dodatkową radą, którą zawsze dajemy naszym czytelnikom, jest to, że kiedy idą do udostępniaj obrazy lub zdjęcia w sieciach społecznościowychweź je najpierw za pomocą aplikacji aparatu Samsung, która ma opcje ich wyostrzania.

Teraz, jeśli to, czego szukasz, to przesłać edytowane zdjęcia z najlepszymi filtrami, możesz pobrać aplikację Android facie, która pomoże Ci stworzyć piękne slefie, które Ci się spodobają chwalić się w sieciach społecznościowych.

Czy udało Ci się naprawić problem Samsung Galaxy J2 Prime z robieniem ciemnych zdjęć za pomocą tego krok po kroku?

Modele telefonów komórkowych Samsung mają około proste problemy Regulacja Zwykle głównym problemem Samsunga J2 Prime są ciemne lub rozmyte zdjęcia.

Dzieje się tak również w przypadku filmów, na które wielu użytkowników narzeka na Samsunga J2 Prime, że nie jest to dobry model telefonu komórkowego, ponieważ ma kiepska jakość aparatu w takim razie dowiedzmy się na pewno, dlaczego samsung j2 prime robi ciemne zdjęcia i filmy.

Mój aparat Samsung J2 Prime robi ciemne zdjęcia i filmy

To, że samsung j2 prime robi ciemne zdjęcia i filmy, nie jest czymś normalnym w tym modelu, ponieważ Samsung J2 Prime wśród swoich specyfikacji ma dwa bardzo dobrej jakości aparaty.

W głównym znajdziemy model aparatu 8 MP, natomiast w drugim lub przednim 5 megapiksele co nie jest bardzo małe, ale biorąc pod uwagę to większość użytkowników Ma problem z przednim aparatem, jeśli chodzi o zrobienie selfie lub selfie, wychodzą ciemne lub rozmazane.

Rozmowy wideo są ciemne na moim Samsung J2 Prime

To trochę dziwne, ponieważ już wiemy, że Samsung J2 prime robi ciemne zdjęcia, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że aparatem Samsunga zdjęcia mają dobrą jakość, czyli nie wychodzą rozpikselowane,

Ale co się dzieje, gdy chcemy wysłać zdjęcie zrobione z aparatu WhatsApp, Snapchata, Facebooka, Messengera lub dowolnej aplikacji sieci społecznościowej, pojawiają się te kiepskiej jakości zdjęcia co dzieje się również w przypadku połączeń wideo lub wideo z WhatsApp, Snapchat, Facebook, Facebook Lite, Skype i inne sieci społecznościowe.

ochrona tła połączeń wideo

Moje urządzenie Samsung J2 Prime ma problemy z aparatem, jakie jest najlepsze rozwiązanie?

Kiedy mówimy o urządzeniu Samsung J2, powinieneś przede wszystkim wiedzieć, że istnieją pewne różnice między Samsung J2 a Samsung J2 Prime, więc poniższe kroki mogą się nieco różnić, więc weź to pod uwagę. przed ich zrobieniem.

To może być więcej niż problem z aparatem Samsung J2 Prime, który robi ciemne zdjęcia lub filmy, uważamy, że to coś więcej niż tylko problem. problem z ustawieniem aparatudla nas jest to problem z oprogramowaniem lub kompatybilnością, ponieważ jeśli aplikacja aparatu jest oryginalna z Samsung J2 Prime, powinna działać poprawnie.

Co nie miałoby wpływu na jego wykorzystanie w zainstalowanych aplikacjach, najbardziej zalecaną i praktyczną rzeczą w tym przypadku byłaby aktualizacja systemu operacyjnego naszego Samsunga J2 Prime, aby osiągnąć jak najszybciej rozwiąż ten problem ponieważ jest to bardzo niewygodne, że jakość jest bardzo zła, ponieważ aparatem Samsung zdjęcia wychodzą znacznie ostrzejsze i lepszej jakości.

W takich przypadkach zalecamy, aby podczas robienia zdjęcia lub selfie robić to bezpośrednio z aplikacji mobilnej, dopóki ten problem nie zostanie rozwiązany, jest to jedyny sposób na zrobienie lepszej jakości zdjęć i rozdzielczości do tej pory.