Skip to content

Rozwiązanie: Dlaczego mój telefon Samsung Galaxy J1, J2, J5, J6 i J7 nie odtwarza filmów?

24 de wrzesień de 2022

Samsung J2 Prime to Poprawiona wersja Samsung J2, wysokiej jakości urządzenie mobilne, które niewątpliwie przykuło uwagę wielu osób

Że przy napiętym budżecie dostrzegli możliwość dostępu do telefonu komórkowego z całkiem przyzwoite funkcje i to pozwoliłoby im cieszyć się dużą częścią świata Androida.

Chociaż przynieśliśmy już inne samouczki dotyczące Galaxy J2, takie jak Jak aktywować przyciski pojemnościowe i mamy nadzieję, że zadziałało, tym razem nauczymy Cię, jak to zrobić napraw swojego Samsunga Galaxy J2 nie odtwarzaj filmów.

Filmy nie są wyświetlane na Samsung J2 Prime, co mam zrobić, aby to rozwiązać?

Problem pojawia się, gdy chcesz odtwarzać filmy i spotykasz się z niemiłą niespodzianką, że to niemożliwe grać w niektóre formatyw ten sposób musisz pozostać przy chęci zobaczenia wspomnianego filmu lub po prostu szukać rozwiązań.

Na szczęście dla Ciebie, w tym artykule chcę pokazać, jak najlepiej rozwiązać ten problem i zdobyć Samsung J2 Prime odtwarzaj dowolny rodzaj wideo.

Odtwarzaj filmy Samsung J2 Prime krok po kroku

Najlepszym odtwarzaczem wideo, jaki znajdziesz na Androida, a nawet na Windowsa, jest bez wątpienia aplikacja VLC na Androida, w tym przypadku z sklep z zabawkami.

włączyć zainstalowaćzaakceptuj wyskakujące okienko, które się pojawi, a pobieranie rozpocznie się automatycznie, po zakończeniu jest instalowany bez konieczności robienia czegokolwiek i będziesz mógł cieszyć się oglądaniem dużej liczby filmów w dowolnym formacie, możesz nawet wygodnie słuchać muzyki.

Nadal nie pozwala mi odtwarzać filmów Samsung J2, czy jest rozwiązanie?

VLC dla Androida Jest to wersja popularnego odtwarzacza Windows, która bez wątpienia staje się niezbędna na twoim komputerze, teraz staje się również niezbędna na twoim urządzeniu mobilnym.

Ponieważ jest w stanie odtwarzać wszystkie formaty, które istnieją zarówno wideo jak muzykacoś, co daje nam dużo komfortu, a przede wszystkim ułatwień, nie musisz zbytnio się męczyć z wypróbowaniem różnych graczy, aby zobaczyć, który z nich działa dla jednego lub drugiego formatu.

Dodatkowo ma bardzo prosty interfejs, nie waży za dużo ani nie wymaga zbyt wysokich wymagań, żadnego telefonu telefon komórkowy może działać Ten odtwarzacz wideo działa bardzo płynnie i pozwala nam łatwo oglądać filmy, seriale lub filmy, nie martwiąc się o utknięcie lub coś podobnego.

Wszystko przy zachowaniu płynności, ponieważ aplikacja została zaprojektowana tak, aby była lekka i działała, jak powiedziałem, in wszelkiego rodzaju urządzenie Niezależnie od tego, czy jest to low, medium czy high-end, bez wątpienia jest to odtwarzacz, którego musisz mieć, aby móc oglądać dowolny rodzaj wideo na Samsung J2 Prime.

Co najważniejsze, jest to aplikacja, którą możesz pobierz się i możesz go odinstalować w dowolnym momencie, nie tak jak aplikacje, które są domyślnie i czasami nie wiemy, jak je łatwo odinstalować.

Mamy, jak zawsze można powiedzieć, dużą liczbę wersji Samsung Galaxy J7 został zrootowanynawet ze wszystkimi ulepszeniami i pewnymi rzeczami, które powodują koniec wersji bycie lepszym od drugiego.

Problem w tym, że mimo wszystko wydaje się, że to była firma żartowa ponieważ niektórzy użytkownicy nadal mają problemy z odtwarzaniem filmów na naszym urządzeniu mobilnym.

Jak mogę łatwo odtwarzać filmy na Samsung J7.

Z pewnością jeśli tu jesteś, to dlatego, że przy wielu okazjach chciałeś zobaczyć film, który miałeś zapisane w pamięci wewnętrznej Twojego smartfona, gdy chcesz w niego zagrać, zdziwisz się, że w rzeczywistości w ogóle nic nie widzisz.

Coś, co nie zostało już rozwiązane, nawet z aktualizacje oprogramowania. Ale na szczęście rozwiązanie go wcale nie jest skomplikowane.

I to jest to, że wystarczy zainstalować aplikację, aby odtwarzać filmy i to wszystko. Problem polega na tym, że w rzeczywistości, chociaż ma wiele zalet, takich jak wodoodporność, Samsung Galaxy J7 nie ma aplikacji do odtwarzania filmów, a zatem nie ma sposobu na odtworzenie czegokolwiek.

Jaki jest najlepszy odtwarzacz wideo dla Samsung J7?

Jednym z najlepszych, jakie znajdziesz w Sklepie Play, a nawet w systemie Windows, jest VLC na Androida. Ta aplikacja jest po prostu świetna, bardzo dobrej jakości i od lat działa w systemie Windows Daje nam tyle radości i udogodnień na urządzeniach z Androidem robi dokładnie to samo.

Najlepsze jest to, że służy nie tylko do oglądania filmów, ale także odtwarza dźwięk i rozpoznaje najpopularniejsze formaty, takie jak MP3, WAV, AVI, MPGE, MP4, DVD, MOV wśród wielu innych, których większość z nas w ogóle nie zna lub prawie nigdy nie używa.

formaty audio-wideo

Krótko mówiąc, ten gracz jest znacznie kompletne i polecane wszystkim, nie tylko tym, którzy mają Samsunga J7, bo jego jakość jest po prostu nienaganna.

Dlatego, jak zobaczysz, rozwiązanie, dlaczego mój Samsung J7 nie odtwarza filmów, nie jest wcale nie skomplikowane w ten sposób będziesz mógł oglądać absolutnie wszystkie filmy, które chcesz.

Oprócz tej aplikacji jest niezwykle lekki i nie zużywa prawie żadnych zasobów, więc nie jest tak, że masz aplikację, która zużywa baterię lub sprawia, że ​​Twoje urządzenie mobilne magicznie zmienia się w żółwia z dnia na dzień.

Wypróbuj, a następnie powiedz nam w komentarzach jak to widziałeś?. Jeśli ci się nie podoba, w Sklepie Play jest wiele innych aplikacji do odtwarzania filmów.

dołącz do naszego kanału telegram