Skip to content

Rozwiązanie: Dlaczego mój Samsung S7, S8, S9, S10, S20 sam się wyłącza i włącza lub uruchamia ponownie?

17 de sierpień de 2022

Obecnie nie pytaliśmy bo mój Samsung sam się wyłącza, włącza lub restartuje, jest to jedna z najbardziej kompletnych i najczęściej sprzedawanych serii mobilnych na świecie.

Nawet jeśli on… Galaxy S8 jest już dostępny i nabyły go miliony ludzi, nie możemy zaprzeczyć, że jego poprzednik, słynny Samsung S7 jest jednym z najlepszych telefonów komórkowych, jakie Samsung wprowadził na rynek, a ponieważ pojawiła się nowa wersja rodziny S, nie znaczy, że tak łatwo odejdziemy, prawda?

Problem polega na tym, że jednym z najczęstszych problemów, które te Samsung wyłącza się tylko włącza lub uruchamia się ponownie, Daj spokój, to nie jest coś, co przytrafia się każdemu, ale problemy, które wydają się poważniejsze; To może być jeden z tych, które widzieliśmy najczęściej. Chcesz wiedzieć, jak rozwiązać ten problem? Chcesz wiedzieć, dlaczego mój Samsung S7 sam się wyłącza? Czytaj dalej.

Mój Samsung S7 sam się wyłącza

W przypadku, gdy telefon wyłącza się znikąd, to co należy zrobić, to po prostu twardy reset, wiemy, że nie jest to najprzyjemniejsza rzecz na świecie, ponieważ przywrócenie ustawień fabrycznych usuwa wszystkie dane, które masz w telefonie. Ale jest to najpopularniejsza opcja wśród osób, które miały ten problem, po przywróceniu ustawień fabrycznych mogą ponownie uruchomić telefon.

Problem wielokrotnie Wynika to z problemu z oprogramowaniem, a nie ze sprzętu, Wszystko to wynika z faktu, że zamknięcie znikąd jest prawdopodobnie spowodowane pewnym złośliwym oprogramowaniem lub wirusami, które masz na urządzeniu.

Może to być nawet aplikacja, która nadmiernie zużywa zasoby mobilne, więc powinieneś również sprawdzić, czy zaczęło się to dziać po pobraniu konkretnej aplikacji.

Dlaczego mój Samsung S7 sam się wyłącza?

Zawsze najlepiej mieć dobry program antywirusowy w telefonie komórkowymzwłaszcza jeśli masz również urządzenie takie jak S7, które jest dość wydajne i posiadanie na nim programu antywirusowego wcale go nie spowolni.

Ten, który zalecamy, jest najlepszym, jaki ma Android, to bez wątpienia Kaspersky Antivirus for Android, który sam w sobie, nawet jego wersja dla systemu Windows, jest jednym z najlepszych antywirusów, jakie będziemy w stanie znaleźć w systemie operacyjnym dla komputerów .

Wielokrotnie rozmawialiśmy z Państwem o tym wirusy i złośliwe oprogramowanie które mogą zainfekować twoje urządzenie, nie jest to żart ani coś, co zdarza się od czasu do czasu, jest wiele aplikacji, które są zainfekowane nawet w Sklepie Play, więc zawsze należy zachować ostrożność i czytać komentarze na temat tego, kim jesteśmy ściąganie. Ale przede wszystkim bądź bardzo ostrożny.

Mój Samsung Galaxy S8 sam się wyłącza, co mam zrobić?

Samsung Galaxy S8 jest obecnie jednym z najlepszych smartfonów, a jednak może mieć problemy z wydajnością, jak każdy inny terminal.

W rzeczywistości jest kilku użytkowników, którzy komentują, że czasami urządzenie wyłącza się samo, bez dotykania czegokolwiek w szczególności, i oczywiście chcą przezwyciężyć tę niedogodność tak irytującą jak wcześniej.

Inną wadą tych komputerów jest to, że stają się bardzo gorące z powodów niezwiązanych z tymi znanymi ich użytkownikom.

Jak naprawić Samsung Galaxy S8, który się nie włącza?

Jak powiedzieliśmy, wydaje się, że jeden z najczęstszych problemów Samsunga Galaxy S8 ma związek z tym, że urządzenie wyłącza się i nie chce się ponownie włączyćcoś, co wielu specjalistów nazywa nagłą śmiercią, jakby dla określenia sytuacji.

Z drugiej strony musimy powiedzieć, że na szczęście omawiany problem Samsunga Galaxy S8 ma rozwiązanie; który unika niektórych głównych awarie i błędy dzięki którym możemy je znaleźć, korzystając z tej wysokiej klasy koreańskiej firmy, gdy pozostaje ona przy czarnym ekranie.

Cóż, odłożenie tego problemu na bok jest naprawdę proste, ponieważ nie trzeba się do niego odwoływać Wsparcie techniczne Samsung w przypadku utrzymania gwarancji, a tym bardziej serwis techniczny poza nią. Dzieje się tak, że istnieją inne opcje, które możemy przeprowadzić w domu.

Mój telefon Samsung S8 wyłączył się i już się nie włącza

Pierwszą rzeczą, o której musisz wtedy pomyśleć, jest to, że jest to konieczne pozostaw Samsung Galaxy S8 podłączony do ładowarki na co najmniej godzinęnie ma znaczenia, czy logo startowe urządzenia nie pojawia się, ponieważ urządzenie i tak się ładuje.

Samsung S10 na pulpicie

Po tym momencie wystarczy wykonać kolejne kroki, aby wykonać wymuszony start telefonu komórkowego:

  • Po pierwsze naciśnij przycisk Home + Zasilanie przez 30 sekund
  • Jeśli się nie włącza, naciśnij jednocześnie przycisk Home + Power + Volume Down
  • Jeśli nadal się nie włączanaciśnij przycisk Home + Zasilanie + Bixby
  • Terminal powinien zacząć się w tym momencie

W każdym razie musimy to wziąć pod uwagę aby ten problem się nie powtórzył, ważne jest, aby przywrócić ustawienia fabryczne telefonu komórkowego; przed którym wygodnie jest również wykonać kopię zapasową, aby nie stracić ważnych treści. Eliminuje to niektóre problemy systemowe, które możemy od czasu do czasu napotkać.

Zalecamy również sprawdzenie, czy Twój sprzęt ładuje się prawidłowo, ponieważ może to spowodować, że się nie włączy. Czy udało Ci się ponownie uruchomić Samsung Galaxy S8 za pomocą tej sztuczki?

dołącz do naszego kanału telegram