Skip to content

Rozwiązanie: Co zrobić i jak naprawić Samsung Galaxy J2, który pozostaje na logo i nie uruchamia się ponownie?

28 de czerwiec de 2022

„Mój Samsung Galaxy J2 pozostaje przy logo”, Co mogę zrobić, aby go rozwiązać?; Jest to jedno z głównych pytań lub pytań, które zwykle otrzymujemy w komentarzach do naszych artykułów, a prawda jest taka, że ​​dzisiaj postanowiliśmy udzielić Ci na nie odpowiedzi.

Prawda jest taka, że ​​wydaje się, że ten problem dotyka ogromną liczbę telefony Samsung tej linii, a dzisiaj chcemy Cię nauczyć, jak pozbyć się tej niedogodności.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jeśli również cierpisz na problem Galaktyka J2 W logo pozostaje to, że jest to niedogodność ściśle związana z oprogramowaniem danego urządzenia.

Z tego powodu pokażemy Ci kilka rozwiązań, które powinieneś wziąć pod uwagę w tego typu sytuacji tak długo, jak będziesz chciał spraw, aby działało jak poprzednio Pewny.

Oprócz tego, że w tym artykule przeanalizujemy, co zrobić, jeśli Twój Samsung Galaxy J2 pozostanie w logo, musisz wiedzieć, że ten sam samouczek można zastosować do innych urządzeń mobilnych koreańskiej firmy.

W ten sposób, jeśli masz inny smartfon Samsung, który jest jest zamrożony na logozalecamy wykonanie dokładnie takich samych kroków, jak w przypadku tego.

Cóż, jeśli Twój Samsung Galaxy J2 pozostanie przy logo, pierwszą rzeczą, którą zalecimy, jest to wyłącz urządzenie. Chodzi o to, że gdy już to zrobisz, możesz łatwo wejść w tryb odzyskiwania urządzenia.

Aby to zrobić, musisz jednocześnie nacisnąć przyciski ściszanie + dom + moc. Kiedy się włączy, zwolnij przycisk zasilania, ale pozostaw wciśnięte przez dłuższy czas.

Pojawi się wtedy w innym menu niż zwykle, w języku angielskim. Zobaczysz, że pojawia się wiele opcji lub sekcji wewnętrznych.

Najlepiej byłoby wtedy przejść bezpośrednio do opcji zwanej wyczyszczenie danych / przywrócenie do ustawień fabrycznychprzesuwając się za pomocą samych przycisków głośności i potwierdzając przyciskiem zasilania.

Więc musisz przejść do opcji Teraz uruchom system ponownie, który należy wybrać. W tym momencie telefon uruchomi się ponownie, a problem powinien zostać rozwiązany, co spowoduje normalne działanie Sasung Galaxy J2.

Jak ponownie uruchomić Samsung Galaxy J2, gdy się nie uruchamia lub nie włącza?

Jeśli problem będzie się powtarzał po wykonaniu powyższych kroków, zalecamy ponowną instalację oryginalnego oprogramowania układowego telefonu Samsung Galaxy J2, które można bezproblemowo pobrać z SAMmobile, wyszukując model i wersję urządzenia.

Tam znajdziesz ROM z Odinem z tym narzędziem dostarczonym przez Samsung, możesz ponownie zainstalować oryginalne oprogramowanie na telefonie komórkowym lub zaktualizować je, co pozostawi urządzenie w optymalne warunki i w ten sposób unikniesz tych problemów, w których Galaxy J2 jest zamrożony na logo.

mobilny widok z przodu iz tyłu

Inne bardzo częste zapytania, które mogliśmy zobaczyć od użytkowników zarówno na forach, jak i w sieciach społecznościowych dotyczące tych tematów, dotyczą konkretnie wątpliwości co do jego cechzarówno fizyczne, jak i wydajnościowe.

Poznaj swoje urządzenie mobilne

Ważne jest, aby poinformować Cię jak najwięcej o działaniu naszego Samsunga Galaxy J2, pozwoli nam to w pełni wykorzystać nasze urządzenie, a także będzie w stanie zidentyfikować, które mogą być najczęstszymi problemami, jakie może powodować urządzenie teraźniejszość. mobilny Samsung Galaxy J2 że mamy i podobnie rozwiązujemy go z większą umiejętnością i spokojem.

Chociaż prawdą jest, że może być więcej problemów, niż początkowo wyobrażałeś sobie, rozwiązań jest również wiele i w większości są to proste działania, które możesz łatwo wykonać.

I w ten sposób oszczędzisz naprawy techniczne, które choć przydają się w poważnych sytuacjach, to w prostszych przypadkach możesz tego uniknąć i napraw to sam.

Teraz powiedz nam, czy udało Ci się rozwiązać problem Samsunga Galaxy J2, który pozostaje w logo? Zostaw nam swoje uwagi i sugestie, pozwól nam rozwijać się razem z Tobą i pomagać, gdy tego potrzebujesz.

dołącz do naszego kanału telegram