Skip to content

Przeniesione sektory na dysku twardym Jak to naprawić?

22 de lipiec de 2022

W komputerze najdelikatniejszą częścią jest dysk twardy lub HDD. Mówię, że jest to najdelikatniejsza część, ponieważ wszystkie informacje, które masz na swoim komputerze, są przechowywane na dysku twardym. Każdy problem z inną częścią komputera jest rozwiązywany poprzez zmianę lub naprawę tej części, ale jeśli dysk twardy ma problem, ryzykujesz utratę wszystkiego, czy to pracy, nauki czy hobby.

Wielu użytkowników doświadczyło błędu „Przesunięte sektory” ale nie martw się, że w tym małym tutorialu nauczymy Cię, jak rozwiązać go bez wielu problemów, pamiętaj jak zawsze przeczytać cały artykuł, a następnie przejść krok po kroku.

Rozwiązanie dotyczące realokacji sektorów dysku twardego

Jedną z rzeczy, którą robi wiele osób, jest formatowanie na niskim poziomie, w ten sposób mogą uporządkować sektory, które zostały ponownie zmapowane lub miały problemy, w zasadzie powinno to sprawić, że znów będzie to fabryka.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest aplikacja o nazwie „Narzędzie do formatowania niskiego poziomu dysku twardegoco daje bardzo dobre efekty. Działa z ogromną różnorodnością dysków twardych, więc nie sądzę, że będziesz miał z tym jakiekolwiek problemy. Możesz go pobrać z tego linku, wtedy będziesz musiał go zainstalować, ale robi się to jak każdy inny program, więc zajmie to kilka sekund.

Jak naprawić dysk twardy za pomocą przeniesionych sektorów?

W przypadku, gdy poprzednia aplikacja Cię nie przekonuje, nie martw się, ponieważ istnieje inna, dość skuteczna, nazywana również „Hirens Boot USB” Ta aplikacja może być uruchamiana z USB i daje dobre wyniki.

W takim przypadku musisz pobrać program stąd i postępować zgodnie z instrukcjami, aby móc poprawnie przeprowadzić cały proces. Zobaczysz, że nauka naprawy dysku twardego za pomocą przeniesionych sektorów wcale nie jest skomplikowana. To kwestia odrobiny cierpliwości i wypróbowania obu programów.

Na równi, Zawsze polecam, jeśli masz kopię zapasową w chmurze przynajmniej dla najważniejszych plików, czy to z uczelni, czy z pracy, zawsze dobrze jest mieć kopię zapasową w chmurze, bo nie ma szans na jej utratę.

dysk Google to doskonała opcja, ale darmowe konto można mieć nawet nie tylko u nas, ale w kilku podobnych serwisach, takich jak wrzutnik lub nawet MEGA i przesyłaj wiele kopii zapasowych jako środek ostrożności, w ten sposób nie ma możliwości utraty wszystkich danych.

dołącz do naszego kanału telegram