Skip to content

Poznaj zalety i wady Samsunga Galaxy S6

1 de lipiec de 2022

The Samsung Galaxy S6 Jest to telefon komórkowy, który został wprowadzony do sprzedaży w marcu 2015 roku, 11 miesięcy przed Samsung Galaxy S7. Jednak wciąż jest to jeden z najlepiej sprzedających się telefonów marki. SAMSUNGwięc można go zobaczyć w sklepach, to dlatego, że jest znacznie tańszy niż Galaxy S7 i ma świetne funkcje i świetny designale aby to lepiej zrozumieć, przeanalizujemy te zalety i wady Samsunga Galaxy S6.

Przed rozpoczęciem należy zauważyć, że ten telefon ma kilka modeli, są to Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 Edge+. Chociaż wygląd we wszystkich trzech modelach jest taki sam, S6 Edge + ma lepsze funkcje niż pozostałe dwa modeledzięki czemu ma lepszą baterię, więcej pamięci RAM, lepszą konstrukcję i nieco większy rozmiar niż pozostałe dwa.

Zalety i wady Samsunga Galaxy S6

Tym razem porozmawiamy o zalety i wady Samsunga Galaxy S6, abyś wziął pod uwagę wszystko, co dotyczy tego telefonu, jeśli masz zamiar go kupić. Należy również zauważyć, że wielu użytkowników obawia się, że Samsung Galaxy S6 może eksplodowaćto jest coś zupełnie fałszywego, tylko był to problem, który wystąpił w Samsungu Galaxy Note 7 i został wycofany z rynku.

Zalety Samsunga Galaxy S6

 • Posiada technologię szybkie ładowaniedzięki czemu nasz telefon osiągnie maksymalne naładowanie w mniej niż dwie godziny.
 • Jego konstrukcja sprawia, że ​​jest bardzo wygodnym w dłoni telefonem komórkowym, dzięki czemu może być bezproblemowo używany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.
 • Posiada bardzo ważne czujniki, takie jak Żyroskop i Akcelerometrumożliwiając tym samym korzystanie z Okulary VR i graj w gry takie jak Pokemon idziea także korzystać z innych aplikacji, które wymagają użycia tych czujników.
 • Ten telefon jest w pełni kompatybilny z SamsungPaydzięki czemu możesz dokonywać płatności za pomocą telefonu komórkowego za pomocą kart kredytowych.
 • Policz z jednym tryb oszczędzania energiico jest bardzo ważną cechą, dzięki której żywotność baterii jest przedłużona, jeśli nie mamy pod ręką ładowarki.
 • Dostępny jest w 3 wariantach w zależności od pamięci wewnętrznej, 32 GB, 64 GB i 128 GB.
 • Jest bardzo lekki, więc Samsung Galaxy S6 Waży zaledwie 138 gramów.

Wady Samsunga Galaxy S6

 • Jedną z największych wad tego modelu jest nie posiada gniazda rozszerzeń na karty microSDco uniemożliwia zwiększenie pojemności.
 • To nie jest wodoodporny telefonpomimo tego, że są filmy, które pokazują, że można go zanurzyć nawet do 20 minut, nie jest to zalecane.
 • Jednym z największych problemów jest to, że jego bateria nie jest wymienna.
 • W niektórych modelach tego telefonu wystąpiły problemy po aktualizacji do Android 6.0.1 Zefirchociaż istnieją już rozwiązania dla „Błąd przetwarzania”.

Jak widać, po przeanalizowaniu zalety i wady Samsunga Galaxy S6 Można powiedzieć, że jest to świetne urządzenie, pomimo tego, że pamięci nie można rozszerzyć, przy dobrym budżecie można nabyć model 128 GB, w wielu przypadkach nie do przyjęcia, że ​​trzeba dodać więcej miejsca.

dołącz do naszego kanału telegram