Skip to content

Poprawka: „Pokémon Masters kończy tylko grę lub pozostaje czarny” – problem z aktualizacją

10 de marzec de 2021

Pokémon to długowieczna seria, która została zainstalowana na rynku od 1996 roku, kiedy to wypuścili swoją pierwszą grę o nazwie Pokémon Red dla oryginalnego Gameboya.

W tych grach reprezentowałeś małą postać 2D w pikselowym świecie, w którym trzeba było poruszać się samodzielnie i udawać się do lasów i łąk, aby znaleźć i złapać pokemony.

Głównym założeniem tych gier jest trenuj i hoduj pokémony, aby awansować. Pomimo tego, że jest to gra z prostą mechaniką, nie daj się zwieść.

Jest to jedna z cech, która naprawdę odróżnia pokémony od innych gier wideo i pozwoliła mu na powtarzalność, którą wszyscy użytkownicy mogli zaobserwować w ostatnich latach.

Bestie mogą być różne kształty w zależności od rodzaju, co zwykle wiąże się z jakimś elementem natury. Do najbardziej znanych należą ogień, woda, elektryczność, roślinność, ziemia i ziemia (ta ostatnia odnosi się do osób mieszkających pod ziemią).

Ważne jest, aby pamiętać, że pokémon mają również 6 specjalnych cech, które je wyróżniają, to są twoje statystyki w grze.

To oznacza, że ​​każdy potwór ma określoną liczbę punktów wytrzymałości które są równoważne wytrzymałości potwora; atak, czyli jak mocno może uderzyć; obrona, czyli jak dobrze możesz przyjmować trafienia; obrona i atak specjalny, które występują w przypadku ruchów specjalnych, takich jak promienie i mgła; prędkość, która oblicza, który Pokémon atakuje pierwszy; i promocje.

Wszystkie te statystyki, jak nazywa je gra, służą do stworzenia systemu walki która różni się od innych gier, ponieważ ma dość intuicyjną i zabawną strategię, która jest głównym aspektem, w którym Pokémon odniósł tak duży sukces.

Co zrobić, jeśli Pokemon Masters zamyka się samoczynnie lub robi się czarny

W tym samouczku zobaczymy rozwiązanie dla Pokémon Masters w grze zamyka się samoczynnie lub zawiesza się na czarnym ekranie. Dzieje się tak również w przypadku Pokémon Go i jest to częsty problem wśród aplikacji, które mają łatwe rozwiązanie.

Okazuje się, że Pokémon Masters EX nie jest lekką grą. Ta gra wymaga co najmniej 1 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM Jako minimum.

Dzieje się tak, ponieważ jest to wymagająca graficznie gra, która ma grafikę, którą można wyróżnić z innych gier w Playstore. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że gra ma również rozszerzenie serie modeli i sprite’y które wymagają dużo miejsca do przechowywania.

Problem z czym być tak rozbudowaną grą jest to, że sprawia, że ​​telefony mają dość dużo czasu, próbując go uruchomić. Jeśli Twój telefon spełnia wymagania fizyczne, powinieneś wiedzieć, jak sprawdzić, czy Twój Android jest 32- czy 64-bitowy.

Aby upewnić się, że Twój telefon może używać Pokémon Masters EX, będziesz musiał wiedzieć, jak zobaczyć i poznać parametry techniczne swojego telefonu komórkowego. Gdy upewnisz się, że spełniasz wymagania, a telefon nadal wyświetla czarny ekran lub gra uruchamia się ponownie, wykonaj następujące czynności.

magikarp pokemon ryb

Co zrobić, jeśli spełniam wymagania, a gra ciągle się zawiesza – Rozwiązanie

Czasami podczas pobierania gier z winy naszych dostawców Internetu podczas pobierania występują skoki pakietów lub drobne błędy co powoduje, że pliki nie są kompatybilne z naszymi telefonami. Zwykle aplikacje biorą to pod uwagę podczas pobierania i mają mechanizmy, które natychmiast korygują te błędy, ale zdarza się, że są one zbyt duże, aby telefon mógł je samodzielnie poprawić

W takim przypadku zalecamy całkowicie usunąć grę z telefonu z ustawień. Po całkowitym odinstalowaniu gry musisz wejść na rynek aplikacji i pobrać ją ponownie. Zwykle usuwa to wszystkie uszkodzone pliki i umożliwia kontynuowanie gry bez żadnych innych problemów.

Podobnie jak Pokémon Go, Pokémon Masters EX Można go pobrać na urządzenia mobilne lub tablety z systemem Android, za pośrednictwem karty w sklepie Google Play lub za pośrednictwem sklepu Apple Appstore, jeśli masz iPhone’a.