Saltar al contenido

Poprawka: „Pokémon Go nie działa, działa wolno, nie ładuje się ani nie zawiesza” Zoptymalizuj grę na Androidzie i iPhonie

27 de septiembre de 2022

czy ci się to przydarzyło? Pokémon Go działa wolno na Androidzie? Jest to częstszy problem niż się wydaje i może wystąpić z różnych powodów. Dziś przedstawiamy Wam kilka rozwiązań, aby gra działała jak najlepiej. Wyjaśnimy tak szczegółowo, jak to możliwe, co możesz zrobić, jeśli twoja gra Pokémon Go nie działa poprawnie.

Pokémon Go to interaktywna gra rzeczywistości rozszerzonej, w której Twoim zadaniem jest schwytanie dowolnego Pokémona znajdującego się wokół Ciebie. Wszystko po to, by je schwytać i trenuj je w swojej siłowni Pokémon, aby zmierzyć się z innymi trenerami. Wybierasz trzy Pokémony, które złapałeś wcześniej i za pomocą kodu bojowego możesz stoczyć konfrontację z innym trenerem.

Możesz pobrać go na swój telefon komórkowy lub tablet z systemem Windows, Android lub iPhone w łatwy i prosty sposób. To świetny wybór, jeśli lubisz gry na świeżym powietrzu i gry wideo, cóż, pięćdziesiąt pięćdziesiąt mieszanka tych dwóch. Pozwala być bardziej aktywnym i w inny sposób cieszyć się tymi małymi stworzeniami, tak sławnymi w naszym dzieciństwie.

Mają dość imponujące serwery i są sposoby na poznanie ich obecnego statusu, ale jeśli twoja gra Pokémon Go nie działa, jest wolna lub ma problemy z ładowaniem, tutaj możemy dokładniej zbadać przyczynę tych problemów i dać im ostateczne rozwiązanie.

Indeks()

Dlaczego mój Pokémon Go działa wolno na Androidzie?

Przy temperaturach na zewnątrz bliskich 40°C normalne jest, że telefony komórkowe przegrzewają się, jeśli będziemy ich używać przez jakiś czas. Jeśli on urządzenie za bardzo się nagrzewa Logiczne jest, że ani Pokémon Go, ani żadna inna aplikacja nie działa dla nas poprawnie i zauważamy, że są wolniejsze niż zwykle.

Do działania Pokémon Go wymaga dość podstawowych wymagań, posiada system Android 4.4 lub nowszy, czterordzeniowy procesor i co najmniej 1 GB pamięci RAM. Może się jednak zdarzyć, że chociaż Twój telefon komórkowy spełnia te wymagania, jeśli jest telefon komórkowy już nieco stary lub niezbyt mocny zauważ, że gra działa trochę wolniej niż powinna.

Czasami gra jest powolna z powodu czegoś, co nie ma nic wspólnego z nami, telefonem komórkowym lub temperaturą. Czasami to, co się dzieje, jest proste i proste Serwery Niantic są przeciążone i nie mogą zaspokoić zapotrzebowania na połączenia.

Problem z serwerami trwa prawie od pierwszego dnia i polega na tym, że nie spodziewano się tak wielu graczy. Niemniej jednak, Trwają już prace nad rozwiązaniem tego problemu..

Czasami mówiliśmy ci, że aby oszczędzać dane i baterię podczas gry w Pokémon Go, możesz użyć Mapy Google Mapy offline. Jedynym minusem tej sztuczki jest to, że czasami zostaje złapany.

Pokemon go nie ładuje się

Rozwiązania, dzięki którym Pokémon Go będzie szybszy

Jeśli Twój telefon jest wystawiony na działanie promieni słonecznych i przegrzał się lub jeśli nadmierna temperatura jest spowodowana korzystaniem z systemu szybkiego ładowania telefonu komórkowego podczas gry, w każdym przypadku zaleca się pozostawienie telefonu do ostygnięcia. W takich przypadkach zaleca się, abyśmy położyli się w cieniu, a nawet na jakiś czas przestali korzystać z telefonu komórkowego. Jeśli urządzenie jest zbyt gorące, może się zepsuć.

Jeśli myślisz o pobraniu Pokémon Go, możesz grać z niższego telefonu komórkowego, ale upewnij się, że nie bądź zbyt prosty, bo zauważysz szarpnięcia w grze.

Jeśli na Twoim telefonie wszystko jest w porządku, sprawdź stan serwerów. W Status serwera Pokemon Go możesz sprawdzić stan serwerów i zobaczyć, czy są z nimi jakieś problemy. Jeśli tak, możemy tylko czekać. W większości przypadków problemy w grze są spowodowane awariami serwera.

Jeśli korzystasz z map offline i zauważyłeś jakiś problem, musisz: sprawdź, czy masz najnowszą wersję. Pamiętaj o ich aktualizacji.

Jeśli zauważysz jakikolwiek inny problem w grze, możesz zrobić: uruchom ponownie telefon, aby wyczyścić procesy działające w tle.

Czy nauczyłeś się, co zrobić, jeśli Twój Pokémon Go nie działa?

dołącz do naszego kanału telegram