Skip to content

Poprawka: „Nie można załadować obrazu” na Instagramie — przydatne wskazówki

22 de lipiec de 2023

Instagram Jest to nie tylko jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie, ale także jedna z najciekawszych, jeśli chodzi o odkrywanie treści od użytkowników, których nie obserwujemy, i na pewno wielu z nas spędziło dobry czas, korzystając z lupy, aby zobaczyć, jakie zdjęcia wszyscy przesyłają.

W każdym razie musimy w związku z tym powiedzieć, że nie ma nic bardziej irytującego niż pojawienie się frazy „Nie można załadować obrazu” lub „Nie można załadować obrazu, dotknij przycisku, aby spróbować ponownie”.

Oczywiście podstawową koncepcją, jaką możemy mieć w tym względzie, jest to, że kiedy wyrażenie „Nie można załadować obrazu”tak naprawdę dzieje się tak, że mamy problem z łącznością, który w jakiś sposób wpływa na nasz smartfon lub komputer, możesz również zmienić rozmiar obrazu, jeśli problem będzie się powtarzał, lub zmniejszyć wagę obrazu.

Niestety mówimy o problemie, który jest znacznie bardziej powszechny, niż myślą użytkownicy, dlatego w tym artykule chcieliśmy nauczyć Cię wszystkiego, co wiemy o „Nie można załadować obrazu” z Instagrama.

Napraw „Nie można załadować obrazu” na Instagramie

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wydaje się, że słynny błąd frazy „Nie można załadować obrazu, dotknij przycisku, aby spróbować ponownie” Jest dość powszechny wśród użytkowników na całym świecie, a prawda jest taka, że ​​wydaje się, że jest jeszcze bardziej powszechny od czasu jego ostatnich aktualizacji.

W żadnym wypadku nie możemy zignorować tego, że jest to niedogodność, która prawie zawsze ma związek z naszymi połączeniami internetowymi. Wi-Fi, 3G lub 4Gchoć w niektórych luźnych przypadkach może to być związane z samą aplikacją Instagrama.

Cóż, jeśli nadal zastanawiasz się, co się dzieje kiedy pojawi się fraza „Nie można załadować obrazu, dotknij przycisku, aby spróbować ponownie”, musisz wiedzieć, że jest to problem, który dotyka wielu ludzi na całym świecie, prawie cały czas.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy pojawi się fraza „Nie można załadować obrazu, dotknij przycisku, aby spróbować ponownie” jest sprawdzenie planu transmisji danych 3G lub 4G, jeśli masz być z nimi połączony.

Oczywiście to samo zalecenie dotyczy przypadku, gdy wyrażenie „Nie można załadować obrazu dotknij przycisku, aby spróbować ponownie”, podczas gdy masz być podłączony do sieci Wi-Fi. Na wszelki wypadek zalecamy rozłączenie i ponowne połączenie.

Gdy już to zrobisz, będziesz musiał zamknąć Instagram i otworzyć go ponownie, a następnie sprawdzić, czy w końcu nadejdzie ten moment i masz szansę zobaczyć to zdjęcie, które ci się opiera, i zapomnieć o frazie „Nie można załadować obrazu, dotknij przycisku, aby spróbować ponownie”.

Zalecenia dotyczące przesyłania zdjęć na Instagram

nie można załadować obrazu

Zamknij aplikacje. Uruchomienie kilku aplikacji znacznie zmniejsza szybkość przetwarzania i przesyłania plików na komputerze.

Z tego powodu najlepiej ładowanie obrazu w tej sieci społecznościowej jest to, że Instagram jest jedyną otwartą aplikacją podczas tego procesu.

Użyj domyślnego aparatu. Korzystając z aparatu, którym sam zespół musi robić zdjęcia, można uzyskać lepszą rozdzielczość i mniejszą wagę obrazu, dzięki czemu będą one szybciej przesyłane do tej sieci społecznościowej.

Wyeliminuj wagę. Odnosi się to do opróżnienia historii przesłanych plików w celu zwiększenia przyspieszenia ładowania obrazów w tej aplikacji, w tym celu wystarczy przejść do asystenta systemowego i usunąć te dane

W taki sposób, że masz już kilka pomysłów, które pozwolą Ci zwiększyć prędkość przesyłania zdjęć i obrazów w popularnym serwisie społecznościowym Instagram, ale jeśli masz inne wskazówki, podziel się nimi w komentarzach.

Czy udało Ci się usunąć wyrażenie „Nie można załadować obrazu, dotknij przycisku, aby spróbować ponownie” z Twojego konta na Instagramie?

dołącz do naszego kanału telegram