Skip to content

Poprawka: „błąd api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll” Windows 7,8,10

15 de maj de 2023

Jeśli tu jesteś, to na pewno cierpisz, bo innego słowa nie mogę użyć, „piękny” błąd programu nie uruchamia się ponieważ brakuje api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.

Niestety jest to A częstszy błąd, niż można by się spodziewaćna szczęście istnieje proste rozwiązanie tego błędu, które opowiem nieco poniżej.

Należy pamiętać, że przed rozpoczęciem rozwiązywania błędu, który pojawia się w systemie Windows, należy określić cechy komputera, takie jak najważniejszy typ systemu, na którym zwykle działa komputer, albo 32-bitowy albo 64-bitowy.

W ten sposób mogliśmy łatwo wiedzieć, w jaki sposób moglibyśmy wykonać biblioteki, które musielibyśmy wykonać Ściągnij i zainstaluj dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia i uniknięcia większych problemów.

Szybkie rozwiązanie problemu „błąd api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll”

Innym częstym błędem, który jest zwykle prezentowany nam w systemie Windows, oprócz „Błąd Api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll” to „Błąd 43 Żądanie deskryptora urządzenia w systemie Windows 10”, to zwykle wywołuje u nas konsternację i to wielokrotnie zdecydowaliśmy się oddać sprzęt do konserwacji.

Ale w rzeczywistości nie ma to większego problemu tego rodzaju błędy są bardzo łatwe do rozwiązania a zwłaszcza w systemie Windows, który jest doskonałym systemem operacyjnym.

Kilkakrotnie tego typu błędy występują w systemie Windows i istnieje kilka wyjaśnień, dlaczego ten błąd się pojawia, ale tego typu błędy występują nie tylko w systemie Windows, ale także w przeglądarce Google Chrome, która pojawia się jako bardzo częsty błąd. „ERR_CONNECTION_TIME_OUT”.

Wiemy, że są to błędy powszechne, ale niewygodne, ponieważ tego typu błędy zwykle pojawiają się właśnie w momencie, w którym musimy zrobić coś bardzo ważnego na komputerze.

W kilku słowach i próbując to podsumować, kiedy pojawia się ten błąd, dzieje się tak po prostu dlatego, że zainstaluj KB2999226 lub Universal CRT który w skrócie jest jednym z podstawowych składników Visual C++ Redistributable for Visual Studios 2015.

Nie musisz wpadać w kryzys, nie martw się ani nie wychodź z głowy, bo tzw rozwiązanie jest właściwie dość prosteprzeczytanie tego artykułu może zająć więcej czasu niż naprawa.

Przede wszystkim powinieneś spróbuj zainstalować aktualizacje systemu Windows które masz oczekujące w ten sposób, sprawdź, czy problem można rozwiązać.

okna ekranu startowego klawiatury

Jak naprawić „Program nie uruchamia się, ponieważ na moim komputerze brakuje pliku api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll”

  • Pierwszą rzeczą, którą zamierzasz zrobić, to przejść do Start, a następnie wpisać Aktualizacja systemu Windows i będziesz mógł zobaczyć, czy masz dostępne aktualizacje.
  • Musisz wybrać opcję pobierz i zainstaluj wszystkie aktualizacje które są dostępne.
  • Gdy wszystko będzie gotowe, wystarczy ponownie uruchomić komputer.
  • Powtórz pierwszy krok ponownie, aby sprawdzić w ten sposób, czy nie masz już oczekujących aktualizacji.
  • Teraz będziesz musiał pobrać pakiet redystrybucyjny Visual C++ z oficjalnej strony Microsoft, oprócz pobrania wersji odpowiadającej twojemu systemowi operacyjnemu, 64-bitowy lub 32-bitowy.
  • Jak dowiedzieć się, którą wersję masz? Idziesz do folderu „Ten komputer”, w którym pojawiają się dyski twarde, a następnie w pustym miejscu po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy i przejdź do Właściwości. Wśród wszystkich tych informacji jest napisane „Typ systemu” iw tym miejscu powinien ci powiedzieć, czy jest to x64 czy x32.

I to by było na tyle, właściwie rozwiązać problem nie jest zbyt skomplikowanypodobnie jeśli po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków kontynuujesz wyświetlanie wiadomości.

I uruchom ponownie komputer, zanim zaczniesz frustrować, ponieważ w W takich przypadkach zazwyczaj konieczne jest ponowne uruchomienie.

Mam nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i że nie musisz już widzieć irytującego komunikatu „Program nie uruchamia się, ponieważ na komputerze brakuje pliku api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll” oraz możesz korzystać z programu, którego potrzebujesz, bez żadnych niedogodności.

Chociaż tym razem nasz samouczek pomógł nam rozwiązać błąd systemu Windows, często zdarza się, że nasze urządzenia mobilne z Androidem również mają błędy i jesteśmy bardzo zaniepokojeni Ponieważ większość z nas ma telefony z Androidem.

Należy o tym pamiętać dla ważne jest, aby błąd został poprawnie rozwiązany że postępujesz krok po kroku za wszystkimi sztuczkami lub radami, które ci tutaj daliśmy, ponieważ wiele razy zdarza się, że nie postępujemy poprawnie z samouczkiem, a nasze urządzenie nie działa dobrze.

Mamy nadzieję, że ty Ten samouczek był bardzo pomocny a jeśli tak jest w twoim przypadku, udało ci się łatwo rozwiązać problem ze swoim systemem operacyjnym.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, które chcesz, aby zostały przez nas rozwiązane, zostaw to w komentarzach a my chętnie na nie odpowiemy.

dołącz do naszego kanału telegram