Skip to content

Pokémon Unite: Jak wyposażyć przedmioty w swoje Pokémony – posiadane przedmioty

26 de sierpień de 2021

Jeśli jesteś fanem Pokémonów, z pewnością będziesz świadomy zbliżającej się premiery gry w mobilnej wersji Pokémon Unite. Już gra jest dostępna na Nintendo Switch od lipca ubiegłego roku i we wrześniu ukaże się wersja mobilna.

Główną cechą tej wersji Pokémona jest to, że Będzie to gra w stylu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), co sprawi, że gra będzie o wiele bardziej ekscytująca, ponieważ możesz tworzyć zespoły składające się z 5 graczy, aby stawić czoła przeciwnej drużynie dzięki umiejętnościom trenera Pokémonów.

Jeśli miałeś okazję zagrać w nową wersję tej gry na Nintendo Switch lub w którąkolwiek z poprzednich wersji Pokémon, poznasz ogromną różnicę między baw się przedmiotami i przedmiotami, aby ulepszyć swoje stworzenia Pokémon i graj bez nich. Kiedy używasz tych przedmiotów, Twoje szanse na lepszą wydajność rosną wykładniczo.

W tym nowym przewodniku nauczymy Cię, jak ulepszyć swojego Pokemona, jakie są najlepsze obiekty i jakie są jego skutki, dzięki czemu możesz zapewnić sobie wiele zwycięstw w grach online ze znajomymi.

Jakie są wszystkie elementy wyposażenia w Pokemon Unite i jak ich używać?

Powinniśmy wspomnieć, że przedmioty, które można wyposażyć lub posiadane przedmioty należy kupić w sklepie w grze i wyrównaj je, aby móc w pełni wykorzystać korzyści, jakie mogą dać naszemu Pokémonowi. Później nauczymy Cię, jak je awansować.

Skalisty hełm (Ząbkowany hełm)

Pokémon wyposażony w ten przedmiot będzie mógł przenieść od 3% do 5% otrzymywanych obrażeń na wroga drużyny przeciwnej w stosunku do maksymalnego życia obiekt ten znajduje się w klasyfikacji ofensywnej, dodaje też 240 punktów życia i +45 punktów obrony.

Kamizelka szturmowa

Jeśli zdobędziesz ten przedmiot i wyposażysz go w swojego Pokémona, otrzymasz go tarcza przeciwko wszelkim specjalnym atakom, jakie może otrzymać; od 9% do 15% w odniesieniu do jego całkowitej liczby punktów życia. Jeśli grasz Pokémonem czołgowym, ten przedmiot jest dla Ciebie idealny. Dodatkowo zapewni ci 270 punktów życia i +42 punkty specjalnej obrony.

Udostępnij

Pokémon, który posiada ten przedmiot otrzyma doświadczenie (2/3/4) tylko jeśli ten Pokémon jest najmniej doświadczonym Pokémonem z całej sojuszniczej drużyny. Do przypisania ilości doświadczenia będzie brane pod uwagę doświadczenie zespołu twojego zespołu, który ma wyższy poziom tego doświadczenia. Ten przedmiot jest często używany do ról w dżungli lub wsparcia, a ponadto zapewni jego nosicielowi +240 punktów zdrowia i +150 punktów prędkości.

Tarcza punktacji

Jest to przedmiot, który ochroni jego użytkownika co daje 5%, 7,5% lub 10% dodatkowej obrony, gdy próbuje strzelić gola. Dodatkowo zapewnia 240 punktów życia.

Przełącznik Nintendo Pokemon Unite

Bariera kumpla

Kiedy twój Pokémon będzie wyposażony w ten przedmiot, Zapewnia 20%, 30% lub 40 tarczy najbliższemu przyjaznemu Pokémonowi mieć mniej zdrowia, jeśli ten Pokémon używa superumiejętności. Dodatkowo jest to obiekt bardzo używany przez czołgi, gdyż zapewnia +600 punktów życia.

Ciasteczko Aeos

Ten przedmiot może dać swojemu przewoźnikowi Pokémonowi A zwiększone maksymalne zdrowie w zakresie 100, 150 lub 200 punktów za każdym razem, gdy strzeli gola, maksymalnie 6 szans. Ten przedmiot jest idealny dla gracza pełniącego rolę wsparcia lub dżungli, ponieważ znacznie zwiększa odporność na ataki wroga. Dodatkowo daje +240 punktów życia.

Resztki (resztki)

Pokémon wyposażony w ten przedmiot Możesz stopniowo odzyskiwać życie o 1%, 1,5% i do 2% gdy nie jest w walce. Jeśli zamierzasz bawić się czołgiem, tego przedmiotu nie może zabraknąć w twoim ekwipunku, zapewni on również +240 punktów zdrowia oraz +9 punktów regeneracji punktów zdrowia.

Zespół ostrości

Jeśli twój Pokémon jest wyposażony w ten przedmiot i ma umrzeć lub jego punkty życia wynoszą 8%, 11% lub 14%, ta opaska będzie stopniowo odzyskiwać twoje punkty życia przez 3 sekundy. Obiekt ten jest wysoce zalecany do roli wsparcia, gdyż dodatkowo zapewnia jego noszącemu +30 punktów obrony oraz +30 specjalnych punktów obrony.

Przedmioty do noszenia pokemon jednoczą

Pływający kamień

Ten obiekt służy do Zwiększa prędkość ruchu Pokémona, który jest w nią wyposażony o 10%, 15% lub 20% losowo. Idealnie nadaje się do poprawy DPS (obrażeń na sekundę lub obrażeń na sekundę) i poprawia umiejętności roli dżungli, ponieważ daje również Pokémonowi +24 punkty ataku i +120 punktów prędkości.

Waga ataku

Dzięki temu przedmiotowi użytkownik będzie miał możliwość zwiększyć siłę ataku o 6, 9 lub 12 punktów, po udanym przyłożeniu, wszystko to do 6 przyłożeń. Ten przedmiot znacznie zwiększa obrażenia na sekundę (DPS) i dodatkowo daje noszącemu +18 punktów ataku.

Zespół mięśni

Funkcją tego obiektu jest Zwiększ obrażenia od ataku podstawowego wyposażonych Pokémonów, wzrost ten wyniesie 15, 2% lub 3% w stosunku do ilości punktów pozostałych w życiu przeciwnika. Ten przedmiot jest szeroko stosowany do poprawy obrażeń na sekundę (DPS) podstawowych ataków, ponieważ zapewnia również +15 punktów ataku i + 7,5% prędkości ataku.

Obiektyw lunety

Ten obiekt służy do zwiększyć obrażenia krytyczne przewoźnika Pokémon, więc jego DPS od podstawowego ataku zostanie wyraźnie zwiększony. Dodatkowo daje +6% szansy na zadanie obrażeń krytycznych i 12% obrażeń krytycznych, jeśli połączysz go z obiektem, który poprawia szybkość ataku, będziesz nie do zatrzymania.

przedmioty ulepszające pokemon

Specjalne specyfikacje Atk

Jeśli zamierzasz użyć Pikachu w walce z wrogiem, tego przedmiotu nie może zabraknąć w twoim ekwipunku. To, co osiągnie ten przedmiot, będzie zwiększyć atak specjalny jego posiadacza o 8, 12 lub 16 punktów maksymalnie 6 adnotacji. Ten przedmiot jest idealny do zwiększania obrażeń na sekundę, a także dodaje +24 specjalne punkty ataku.

Muszla dzwon

Z tym przedmiotem twój Pokémon możesz odzyskać od 45, 60 lub 75 punktów życia za każdym razem, gdy atakujesz wroga jakąś specjalną umiejętnością. Dodatkowo, im większą prędkość ataku ma twój Pokémon, tym więcej życia odzyska. Ten przedmiot znacznie zwiększa obrażenia zadawane przez twoją istotę na sekundę. Z drugiej strony dodaje również +24 specjalne punkty ataku i + 4,5% skrócenia czasu odnowienia.

Mądre okulary

Jedynym i wystarczającym celem tej pozycji jest: zwiększają atak specjalny noszącego o 3%, 5% i do 7% podczas ich walki. Zapewnia również +39 punktów specjalnego ataku.

Wzmacniacz energii

Ten obiekt zwiększy obrażenia zadawane przez noszącego o 7%, 14% lub 21% przez krótki czas, ale dopiero po użyciu superumiejętności. Z drugiej strony zapewnia również +6% generowania mocy Aeos (ta moc jest wymagana do ostatecznego ładowania) oprócz skrócenia czasu odnowienia + 4,5%.

ulepsz pokemon jedność

Jak ulepszać ekwibale lub trzymane przedmioty?

Aby dokonać jakichkolwiek ulepszeń w obiektach wyposażenia konieczne będzie posiadanie monet Aeos, Możemy zdobyć te monety, gdy gramy w gry. Gdy masz wystarczającą ilość, musisz otworzyć menu sklepu i wejść do zakładki przedmiotów, musisz zejść, aż zobaczysz opcję „Wzmacniacz przedmiotu”.

Każda z tych jednostek ma wartość 50 monetPodobnie jak w starej wersji Pokémon Go, idealnym rozwiązaniem będzie zdobycie jak największej liczby przedmiotów, aby podnieść wszystkie potrzebne przedmioty do poziomu 20.

Gdy zdobędziesz kilka ulepszaczy przedmiotów, musisz przejść do menu przedmiotów, wybrać ten, który chcesz ulepszyć i nacisnąć przycisk „.Aby stać się lepszym”, ile razy pozwala na to rezerwa akumulatora. W ten sposób ulepszysz ten obiekt, maksymalny poziom, do którego możesz ulepszyć każdy z nich, wynosi do poziomu 20, postaraj się wprowadzić te ulepszenia tak szybko, jak to możliwe, ponieważ bardzo wyraźnie zauważysz korzyści płynące z posiadania obiektów na poziomie 20 podczas gier Pokémon Unite.

dołącz do naszego kanału telegram