Skip to content

Oglądaj filmy z YouTube na Discordzie z przyjaciółmi bez udostępniania ekranu bez bota

20 de lipiec de 2021

Niezgoda to jedna z najczęściej używanych platform czatowych i głosowych na świecieWraz z Zoom i Skype, Discord pozwala ludziom z całego świata łączyć się w czasie rzeczywistym za pomocą wideo, głosu, udostępniania ekranu i nie tylko.

Discord, w przeciwieństwie do innych platform, posiada ogromny arsenał botów, które pozwalają mu realizować wiele całkiem ciekawych funkcji, dzięki czemu jest znacznie bardziej interaktywnym czatem. W Discordzie możesz grać w gry, słuchać muzyki, oglądać filmy, prowadzić rozmowy grupowe, fora itp. Wszystko w towarzystwie liczby osób, które chcesz.

Jedna z najczęściej wykonywanych czynności przez Discord, jest oglądanie filmów, seriali, filmów itp. W połączeniu z innymi ludźmi, prowadzenie wideorozmowy podczas oglądania wideo, wszystko w czasie rzeczywistym. W tym przypadku wyjaśnimy, jak oglądać wideo na YouTube, bez konieczności udostępniania ekranu, używając prostego bota „None Bot”.

Czym jest None Bot na Discordzie?

Istnieją różne rodzaje botów, które spełniają różne funkcje, w tym przypadku chcemy porozmawiać o 'None Bot’ Discorda. To jest Bot, który umożliwia oglądanie filmów z YouTube bez konieczności udostępniania ekranów.

To, co robi None Bot, jest po prostu stworzyć coś w rodzaju rozszerzenia Youtube w ramach tego samego Discorda, dzięki czemu administrator kanału może wyszukiwać wszelkiego rodzaju filmy, tak jakby to było na YouTube, i w ten sposób umożliwić innym użytkownikom oglądanie tego samego wideo w obrębie kanału, ale bez możliwości uruchomienia jako administrator, jeśli tego nie chcą.

Jak skonfigurować None Bota do oglądania filmów z YouTube z moimi przyjaciółmi?

Jak większość botów, bot None, musi być zainstalowany i skonfigurowany do użycia w Discordzie, ponieważ żaden z tych botów nie jest domyślnie dołączany do systemu.

Pierwszą rzeczą, którą będziemy musieli zrobić, aby móc korzystać z tego bota, będzie utwórz serwer, który będzie dedykowany tylko na zaproszenie tego samego Bota. Po utworzeniu serwera powiedzmy, że nazywamy go ’Serwer Youtube’, przystąpimy do zapraszania bota.

Gdy już zaprosimy bota, korzystając z odpowiedniego linku, przystąpimy do autoryzacji tego, zweryfikuj, że jesteśmy ludźmi i to wszystko, możemy mieć nasz kanał wideo przez YouTube.

Po utworzeniu tego serwera, abyś Ty i Twoja grupa znajomych mogli razem oglądać filmy z YouTube, przystąpimy do tworzenia kanału głosowego, które możemy nazwać ’Głos serwera YouTube’, żeby dać przykład. Po utworzeniu 2 kanałów możemy teraz bez problemu oglądać filmy na YouTube i rozmawiać jednocześnie.

Nie zaproś żadnego bota, będąc na kanale Discord

Jeśli nie chcesz tworzyć serwera od zera, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że robisz to już od dłuższego czasu, po prostu będziesz musiał przeprowadzić klasyczny proces dodaj bota do swojego kanału.

Będziesz musiał sprawdzić, czy ten bot spełnia żądane funkcje i poszukać opcji 'dodaj bota do serwera’, ta opcja wyświetli nową zakładkę, w której będziemy musieli wybierz kanał do którego chcemy dodać bota a później uzupełnij wszystkie istotne dane, autoryzuj bota i to wszystko.

Jak aktywować link do czatu Discord

Ten krok jest tak prosty, jak skopiowanie i wklejenie tego samego linku w zakładce potwierdzenia Bota. Będziemy musieli po prostu wkleić ten link w polu, w którym dodajemy bota, aby móc go zaprosić na nasz kanał i to wszystko.

obraz logo discord

Naciśnij ogólnie i utwórz listę filmów z YouTube

Ten bot oferuje nam sposób dość proste i praktyczne aby móc oglądać nasze filmy bez konieczności udostępniania ekranu, ponieważ będziemy musieli wyszukiwać filmy tylko tak, jakby była to ta sama wyszukiwarka YouTube.

Ale oprócz tego ten bot pozwoli nam stworzyć playlistę, dzięki czemu w ten sposób będziemy mogli kolejkować wszystkie filmy i piosenki, które chcemy w niej odtworzyć. Całkiem idealny, aby wszyscy, którzy biorą udział w czacie, mieli możliwość składania żądań w uporządkowany sposób.

Jacy znajomi mogą oglądać filmy, które dodam do listy Discord?

Kto lub kto może oglądać nasze filmy na tym kanale, będzie się różnić w zależności od rodzaju posiadanego kanału, ponieważ oczywiście, jeśli masz kanał publiczny, w zasadzie każdy, kto ma link do niego, będzie mógł zobaczyć odtwarzane przez Ciebie filmy na tym samym, nawet bez potrzeby linku, ponieważ po prostu mając nazwę kanału, każdy użytkownik będzie mógł do niego wejść.

Teraz, jeśli to, co masz, to kanał prywatny, Tylko użytkownicy, którzy mają link z zaproszeniem i dodatkowo hasło (jeśli ma to zastosowanie) do kanału, będą mogli oglądać jego filmy.

Po wejściu do kanału, bez względu na sposób, każdy użytkownik będzie mógł zobaczyć odtwarzane tam filmy i w ten sposób spędzić przyjemnie czas z przyjaciółmi w dowolnym miejscu na świecie.