Skip to content

Jak łatwo pobierać zdjęcia i filmy z Instagrama, Facebooka i Twittera

26 de czerwiec de 2023

W tym momencie portale społecznościowe Przejęli cały Internet dzięki interakcji komunikacyjnej, jaką użytkownik ma ze swoimi przyjaciółmi, wiadomościami i hobby.

W dużym stopniu ta interakcja jest wykorzystywana za pomocą zdjęcia, obrazy i ilustracje.

W najbardziej oczywistym przypadku mamy Instagramponieważ cała jego zawartość opiera się na projekcjach multimedialnych, takich jak zdjęcia i, w mniejszym stopniu, filmy.

Aplikacje te nie mają domyślnej funkcji pobierania wspomnianych treści graficznych na urządzenia i komputery, co dla użytkowników najbardziej uzależnionych od tych sieci staje się irytujące i uciążliwe do pobrania. proces poszukiwania drogi aby pobrać żądane obrazy.

W tym artykule przedstawiamy lepsze sposoby aby pobrać obrazTak tych portali społecznościowych, czy to za pomocą komputera, czy w przypadku urządzeń mobilnych, użycie lub wdrożenie aplikacji, które znacznie ułatwią ten proces.

Pamiętaj, że pobieranie treści osób trzecich z dowolnej sieci społecznościowej bez zgody śniącego lub właściciela jest nielegalne. Możesz jednak pobierać własne treści lub treści stron trzecich, o ile masz ich bezpośrednią zgodę.

Poniżej przedstawimy najlepsze aplikacje, które możesz zaimplementować za pośrednictwem swojego urządzenia, aby szybko pobierać zdjęcia i filmy z mediów społecznościowych:

Szybkie pobieranie aplikacji w sieciach społecznościowych

Jeden z najpopularniejszych i używanych w InstaSave, który jest przeznaczony dla użytkowników Android i jak sama nazwa wskazuje, możesz pobierać tylko obrazy z Instagram.

  • Ważne jest, aby wiedzieć, że ta aplikacja potrzebuje dostęp do pokojut działać w pełni.
  • Jest to dostęp, który daje użytkownikowi pełną dowolność w korzystaniu z urządzenia, można to zrobić na różne sposoby źródło, najprostszym jest pobranie i uruchomienie pliku KingRoot.
  • Jeśli masz niewielką wiedzę nt działanie Twojego urządzenia zalecamy, aby nie uruchamiać tej funkcji.

Po zainstalowaniu i połączeniu, plik InstaSave Utworzy skrót w każdym obrazie, aby w prosty sposób wejść do menu publikacji znajdującego się w prawej górnej części.

Pojawi się sekcja, która mówi Pobierz obrazpo naciśnięciu automatycznie pobierze się na Twoje urządzenie, przechowując je w Twojej galerii.

Przydatne alternatywy dla pobierania z Facebooka i Twittera

twitter skonfigurować filmy

W Facebooka i Twittera Proces jest łatwiejszy i szybszy, ponieważ w swojej oficjalnej aplikacji przedstawia opcję pobrania pliku, prowadząc Cię przez następujące kroki:

Krok 1

Po wybraniu obrazu, który chcesz pobrać, dotknij obrazu, aby otworzyć go w całości na ekranie.

Krok 2

Gdy obraz jest w pełni otwarty, musisz wprowadzić plik menu postówktóry w większości wersji aplikacji znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 3

Pojawi się wyskakujące okienko, które przedstawi Ci różne opcje dotyczące publikacji, takie jak szczegóły, właściwości, profil użytkownika, który ją opublikował, między innymi opcje Trzymać.

Krok 4

Po wybraniu tej opcji zostanie ona pobrana bezpośrednio do Twojej galerii, która automatycznie utworzy folder z nazwą aplikacji, w którym będą przechowywane wszystkie pliki multimedialne, które pobrać z sieci społecznościowej.

Na zakończenie sekcji dotyczącej urządzeń mobilnych polecamy następującą aplikację: Narzędzie do pobierania mediów społecznościowych, Ta aplikacja pozwala szybko i łatwo pobrać żądane pliki multimedialne.

To ma wielka różnorodność sieci społecznościowych, którymi możesz zarządzać ze swojego urządzenia i oczywiście pobierać zdjęcia, które lubisz.

Ta aplikacja jest obecnie przeznaczona na urządzenia z Androidem i może być łatwo pobrać ze sklepu play.

Jeśli chcesz pobrać zdjęcia na swój Komputerpokażemy kilka prostych sposobów pobierania zdjęć i przechowywania ich na dysku twardym procesora:

SocialDownloader do pobierania w sieciach społecznościowych

SocialDownloader to wydajne i proste oprogramowanie, jeden z najlepszych sposobów pobierania zdjęć z ulubionych sieci społecznościowych:

Krok 1

Najpierw musisz przejść do swojej ulubionej wyszukiwarki, aby znaleźć oficjalną stronę aplikacji, kliknij link z napisem „Darmowe pobieranie”, kolejno, rozpocznie pobieranie pliku instalatora w swoim domyślnym folderze.

Krok 2

Po pobraniu musisz uruchomić program i powiązać swoje konta z programem, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Krok 3

Uzyskaj dostęp do konta, z którego chcesz pobrać obrazy, wybierz je i kliknij pobierz. Jeśli nie chcesz pobierać programu na swój komputer, mamy dla Ciebie bardzo łatwą, prostą i wygodną metodę.

  • Po wybraniu zdjęcia musisz je podać Kliknij aby otworzyć go w przeglądarce.
  • Ponieważ jest otwarty, da ci Kliknij do obrazu prawym przyciskiem myszy.
  • Po wykonaniu tej czynności pojawi się wyskakujące okienko z opcją „Zapisz obraz jako”, Wybierz, gdzie chcesz zapisać zdjęcie, a zostanie ono pobrane automatycznie.

dołącz do naszego kanału telegram