Skip to content

Jak usunąć znak wodny z filmu Triller, aby udostępnić go w innych sieciach?

15 de luty de 2022

Triller to bardzo wszechstronna aplikacja, dzięki której możesz znaleźć nowe utwory tworzyć śmieszne filmy a później podziel się nimi z przyjaciółmi i znajomymi. Podobnie dostępne opcje edycji są bardzo zróżnicowane i pomagają nadać treściom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Nie zapominając o tym, że platforma daje możliwość interakcji z ludźmi, którzy zdecydują się Cię śledzić.

Jeśli więc chcesz olśnić swoich znajomych, dobrze jest założyć konto Triller, aby oglądaj i udostępniaj filmy, które lubisz. Oczywiście, aby proces zakończył się sukcesem, ważne jest, aby usunąć znak wodny, który jest domyślnie używany w tej aplikacji, który składa się z małej litery wyświetlanej na zdjęciach i materiałach wideo w celu ochrony praw autorskich samej witryny.

Jakimi metodami możesz się pozbyć znaku wodnego oferowanego przez „Trillera”?

Chociaż znak wodny w Trillerze jest nieco niepozorny, niektórzy użytkownicy są zirytowani, że udostępniając swoje ulubione filmy, pokaż logo aplikacji. Dlatego ważne jest, abyś podjął działania w tej sprawie i w tej sekcji wskażemy trzy całkiem skuteczne metody, które możesz wypróbować, jeśli na przykład chcesz wrzucić część swoich treści Trillera na Facebooka i chcesz się ich pozbyć ten element za wszelką cenę.

przycinanie wideo

To jedna z najbardziej praktycznych opcji, dzięki którym możesz usunąć znak wodny z treści wideo. Pamiętaj jednak, że możesz stracić ważne części swojego filmu, więc powinieneś dobrze to przemyśleć przed zrobieniem tego. W każdym razie, jeśli chcesz, aby wszystko poszło dobrze, zalecamy użycie CapCut do wycięcia części, których nie chcesz wyświetlać.

Lub, jeśli wolisz, możesz również skorzystać z innych aplikacji, które pojawiają się w całej sieci, które mogą być dla Ciebie bardzo przydatne. Oczywiście przed przystąpieniem do pobierania tego typu aplikacji upewnij się, że otrzymane recenzje są dość pozytywne.

metody usuwania znaku wodnego wideo w trillerze

„Niewyraźny” znak wodny

Z drugiej strony możesz również rozmyć znak wodny, aby wygląda na niewyraźne, a logo nie jest dobrze doceniane lub teksty Trillera. Aby to osiągnąć, musisz pobrać specjalistyczne programy dla systemu Windows lub Mac, które wykonają za Ciebie wszystkie ciężkie prace. Oprócz tego znajdziesz również edytory wideo, za pomocą których możesz zamazać znak wodny w zaciszu swojego urządzenia mobilnego.

Emotikony w „znaku wodnym”

Innym innowacyjnym sposobem usuwania znaków wodnych z filmów Trillera jest zainstaluj specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala dodawać emotikony zabawne, które ukrywają te niewygodne aspekty w udostępnianych treściach. To powiedziawszy, zalecamy pobranie znaku wodnego Apowersoft, aby móc dodawać te emotikony w przyjemny i łatwy sposób. Najwspanialszą rzeczą jest to, że będziesz miał możliwość wyboru formatu wideo, który chcesz, ponieważ program jest całkiem kompletny.

Jak usunąć znak wodny za pomocą narzędzia do usuwania online?

Dzięki narzędziom do usuwania znaków wodnych dostępnych online możesz edytuj wszystkie swoje filmy aby udostępniać je tyle razy, ile potrzebujesz. Poza tym proces wykonania tego jest niezwykle prosty i nie trzeba mieć dużej wiedzy na ten temat, aby wykonać przyzwoitą pracę. Zobaczmy bardzo funkcjonalne narzędzie online, które pomoże ci w tym wszystkim i które możesz łatwo uzyskać w Internecie.

usuń znak wodny wideo w aplikacji thriller

Narzędzie do usuwania znaków wodnych wideo online

Dzięki temu wszechstronnemu narzędziu online możesz usuwać znaki wodne ze swoich filmów tyle razy, ile potrzebujesz i bez konieczności pobierania i instalowania programu takie jak. Z tym wszystkim pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby użyć narzędzia do usuwania znaku wodnego, jest przesłanie pliku wideo z komputera. Następnie musisz zlokalizować i nacisnąć przycisk z napisem Usuń znak wodny.

Gdy to zrobisz, rozpocznie procedurę usuwania znaku wodnego a szacowany czas na to będzie zależał od wagi pliku. Po zakończeniu procesu wystarczy kliknąć opcję Pobierz, aby zapisać film i udostępnić go w najbardziej cenionych obecnie sieciach społecznościowych.

dołącz do naszego kanału telegram