Skip to content

Jak tworzyć filmy bez znaku wodnego z obrazami i muzyką? – Najlepsi redaktorzy

13 de styczeń de 2022

W dzisiejszych czasach edycja i tworzenie filmów bardzo się porusza, ponieważ wiele osób jest zaangażowanych w realizację treści dla różne platformy, takie jak TikTok, Instagram, Facebook, YouTube i inne. Jak wiadomo, tworzenie filmów nie jest tak proste, jak się mówi, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, ale przede wszystkim trzeba dużo kreatywności, aby film odniósł sukces.

Z drugiej strony, jeśli chcesz stworzyć wideo, możemy znaleźć dużą liczbę edytorów wideo, które pozwolą nam stworzyć kreatywne wideo za pomocą każdego z dostępnych narzędzi. Jednak wiele z tych edytorów ma znak wodny, co często jest niewygodne dla niektórych użytkowników, więc wolę usunąć tę opcję i pobrać wideo bez tego znaku wodnego. Podobnie w tym artykule pokażemy kilka edytorów, które pozwalają usunąć znak wodny.

Jaki jest najlepszy edytor wideo bez znaku wodnego na telefon komórkowy?

Istnieje wiele edytorów wideo, które można pobrać na urządzenia mobilne, które umożliwiają edycję jak profesjonalista. Poza tym, będąc twórcą treści i musisz edytować wideo, ale ciągle podróżujesz, najprawdopodobniej nie możesz wziąć komputera do edycji wideo, ale łatwiej będzie ci to zrobić z telefonu za pomocą aplikacji do edycji wideo.

Ponadto na rynku znajdziesz dużą liczbę aplikacji i niektóre są zazwyczaj bezpłatne, a inne płatne. Możesz jednak pobrać aplikacje, które pozwolą Ci edytować filmy, a to są one zapisywane bez znaku wodnego wydawcy. Z tego powodu przedstawimy tutaj niektóre aplikacje, które możesz pobrać, aby edytować filmy i zapisywać je bez znaku wodnego.

Inshot

InShot został uznany za jedną z najlepszych aplikacji do tworzenia i edycji filmów na telefonie komórkowym, ponieważ ta aplikacja ma wiele funkcji, dzięki którym jest łatwe do edycji i użytkowania. Z drugiej strony pozwoli Ci pobierać filmy w wysokich rozdzielczościach, czyniąc je jak profesjonalne wideo, a także możesz skonfigurować, czy chcesz mieć znak wodny, czy nie, tę aplikację można znaleźć w Google Play.

Ty tniesz

Ta aplikacja jest kolejną z wielu aplikacji, które umożliwiają edycję i tworzenie niesamowitych filmów ze wszystkimi dostępnymi funkcjami tworzyć profesjonalne filmy przesyłać na różne platformy, takie jak YouTube, TikTok, Instagram i inne. Podobnie ta aplikacja pozwoli Ci zapisywać filmy bez znaku wodnego.

iMovie

iMovie to edytor wideo stworzony przez Apple do użytku na urządzeniach z systemem iOS, który umożliwia tworzenie i edycję filmów w wysokiej jakości. Poza tym jest to również uważane za dobrą opcję zapisywania filmów bez znaku wodnego, ponieważ pozwala to skonfigurować.

znać edytor wideo bez znaku wodnego do użycia na komputerze

Którego edytora wideo bez znaku wodnego należy użyć do edycji z komputera?

Do edycji filmów i tworzenia ich na komputerze istnieje wiele programów do edycji wideo, które pozwolą Ci zapisywać filmy bez znaku wodnego, a do tego przedstawimy konkretny program, który bardzo pomoże Ci w edycji Twoich filmów.

VSDC Darmowy edytor wideo

Jest to darmowy edytor wideo na komputer PC, który umożliwia również zapisywanie filmów bez znaków wodnych. Podobnie ten edytor ma wiele opcji, których można użyć podczas edycji filmów, aby wyglądały jak profesjonalne wideo.

Jak rozpocząć edycję pierwszego filmu z telefonu komórkowego lub komputera PC?

Na pewnym etapie naszego życia ośmielamy się stworzyć film i edytować go, aby podzielić się nim z innymi ludźmi, jednak jeśli jesteś początkującym lub nowicjuszem, niewiele wiadomo o rzeczach, które należy wziąć pod uwagę, aby rozpocząć edycję nasz pierwszy film, czy to na telefonie, czy na komputerze. Ponadto, aby zostać profesjonalistą w edycji wideo, musisz będziesz musiał ćwiczyć, aby się poprawić dlatego w tym miejscu przedstawimy kilka wskazówek, którymi należy się kierować podczas edycji.

Pobierz żądane zdjęcia i filmy

Najważniejszą rzeczą, aby rozpocząć edycję naszego pierwszego filmu, będzie posiadanie na telefonie lub komputerze zorganizowanego folderu ze zdjęciami i filmami, które chcemy umieścić w naszym filmie.

pamiętaj, aby utworzyć folder, który ma być uporządkowany w zdjęciach do wykorzystania w filmie

Dodaj zdjęcia w określonej kolejności do wybranego edytora

Kiedy zaczynamy tworzyć wideo, musimy wziąć pod uwagę kolejność zdjęć, które zostaną dodane do tworzonego przez nas wideo, aby mieć sekwencję.

Dodaj ulubione utwory

Jeśli chcesz, aby Twój film miał wielki wpływ, musisz dodać muzykę do filmu, aby był bardziej kreatywny, i masz możliwość dodania utworu lub utworów, które najbardziej Ci się podobają.

Zastosuj odpowiednie przejścia

Coś bardzo ważnego, co musi mieć wszystkie filmy, to transmisje, ponieważ nadają one znacznie więcej ruchu zdjęciom dodanym w filmie i są o wiele bardziej ekscytujące, gdy przechodzisz od jednego zdjęcia do drugiego lub od jednego zdjęcia do filmu.

Dodaj teksty lub tytuły do ​​swoich obrazów

Inną rzeczą, którą możesz dodać do swojego pierwszego filmu, będą teksty lub tytuły dodawanych obrazów. W tej funkcji możesz umieścić opis tego, co przedstawia to zdjęcie lub co oznacza w edytowanym filmie. Poza tym w zależności od używanej aplikacji możesz zmienić kolor, rozmiar, czcionkę litery.

pamiętaj, aby skonfigurować aplikację tak, aby zapisywał wideo bez znaku wodnego

Eksportuj swój film bez znaku wodnego

Aby móc zapisać wideo bez znaku wodnego, będziesz musiał dezaktywować tę opcję w ustawieniach aplikacji lub niektóre mają opcję podczas pobierania wideo.

dołącz do naszego kanału telegram