Skip to content

Jak korzystać z naklejek z pytaniami na Instagramie i Facebooku

24 de wrzesień de 2023

To, co dzisiaj zobaczymy jak używać naklejek z pytaniami historii na Instagramie i Facebooku. Oto kilka całkiem zabawnych naklejek, które zostały dodane do Instagrama, za pomocą których możesz zadawać pytania swoim obserwującym, a następnie publikować odpowiedzi w formie historii, dzięki czemu wszyscy Twoi obserwujący będą mogli zobaczyć, że odpowiedziałeś.

Odkąd istnieją te naklejki, interakcja między obserwującymi a influencerami stała się znacznie bardziej dynamiczna, ponieważ sprawia to, że forma komunikacji jest znacznie przyjemniejsza, co budzi duże zainteresowanie opinii publicznej aby nadal się z Tobą spotykać i reagować na komentarze do Twoich historii.

Przy tej okazji zobaczymy krok po kroku jak używać naklejek z pytaniami Instagram Stories w bardzo łatwy i szybki sposób. Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest to, jak zadać pytanie, a następnie jak odpowiedzieć, aby wszyscy Twoi obserwujący mogli zobaczyć odpowiedź.

Jak korzystać z naklejek, aby zadawać mi pytania?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zalogować się do aplikacji Instagram i uzyskać dostęp do swojego kontagdy już znajdziesz się w środku, kliknij ikonę historii lub przesuń palcem od lewej do prawej.

Po tym pozostaje jeszcze coś do zrobienia stworzyć historię gdzie chcesz dodać pytanie. Pamiętaj, że chodzi o to, żeby zdjęcie było proste, bo zadając pytanie może nie wyglądać dobrze, a tego oczywiście powinniśmy za wszelką cenę unikać.

Gdy już będziesz mieć zdjęcie, jedyne, co musisz zrobić, to naciśnij przycisk naklejek, który pojawia się w prawej górnej części ekranu telefonu komórkowego. Jest to ikona, która ma kształt uśmiechniętej twarzy i jest zbliżona do kwadratu.

Po kliknięciu tej ikony na dole otworzy się kilka opcji. Zobaczysz, że jest to jeden z pierwszych to tylko pytania i to właśnie tę opcję musisz wybrać.

Po kliknięciu tej opcji pojawi się pole, w którym możesz zadać pytanie a pod tym pytaniem pojawi się szary przycisk z napisem „Napisz coś…”. Jest to przycisk, którego Twoi obserwatorzy będą używać, aby odpowiedzieć na zadane im pytania.

I to będzie czas puścić wodze fantazji i napisz, na co chcesz, żeby odpowiedzieli, ale pamiętaj, że wszyscy lub prawie wszyscy Twoi obserwujący przeczytają to, co napisałeś. Staraj się więc wyrażać jasno, aby czytając Twoje pytanie, mogli jasno i dokładnie zrozumieć, co chcesz im przekazać, zapytać lub zapytać.

Historie na Instagramie z naklejkami

Jak odpowiadać na pytania obserwujących?

Pierwszą rzeczą, której musisz się nauczyć, jest przeczytaj pytania lub odpowiedzi które dają ci twoi wyznawcy. Najpierw musisz nacisnąć swoją historię, a gdy się otworzy, po prostu przesuń palcem po ekranie od dołu do góry. Należy zauważyć, że jeśli masz kilka historii, powinieneś zrobić to z historią swojego pytania.

Teraz powinien pojawić się ekran zupełnie inny od tego, do czego jesteś przyzwyczajony, na którym możesz zobaczyć szereg statystyk. Gdzie zobaczysz ilość ludzie, którzy widzieli Twoje pytanie. Również tym, którzy odpowiedzieli na nie w sekcji „odpowiedzi”. Jeśli otrzymałeś dużą liczbę odpowiedzi, wystarczy, że klikniesz „zobacz wszystko”.

Na koniec pozostaje Ci już tylko zrobić napisz odpowiedź. W ten sposób, gdy to zrobisz, pojawi się historia z pytaniem i odpowiedzią tej osoby dodanymi do Twojej odpowiedzi. W ten sposób każdy będzie mógł zobaczyć, na co odpowiedziałeś i co odpowiedziała dana osoba na podstawie Twoich historii na Instagramie.

I to jest takie proste, widzisz, że jest to coś niezwykle prostego, ale jednocześnie bardzo kreatywne i dynamiczne jest to, że w ten sposób możesz to zastosować w praktyce ze swoimi obserwującymi będą mogli nawiązać bliższy kontakt i tak bardzo, że znają cię trochę więcej, tak jak ty znasz ich. Poza tym możesz nawet trochę pobawić się swoimi historiami i między innymi dodać do nich muzykę. Wszystko w łatwy, szybki i niezwykle zabawny sposób.

dołącz do naszego kanału telegram