Skip to content

Jak krok po kroku śledzić hashtagi na Instagramie, Facebooku, Twitterze

17 de maj de 2023

Sieci społecznościowe i śledź hashtagi Z biegiem czasu stały się one nie tylko przestrzenią do odtwarzania siebie i komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną, ale także nowym rodzajem mediów alternatywnych, w których w czasie możemy dowiedzieć się o nowościach z całego świata. realne, oprócz wolności wyrażania opinii na ich temat.

Hashtagi są używane we wszystkich sieciach społecznościowych, z pewnością w niektórych częściej niż w innych. Ale nie możemy zaprzeczyć, że są bardzo warto śledzić publikacje na określony temat bez konieczności obserwowania konkretnego konta lub kilku.

Dlatego zobaczymy poniżej jak śledzić hashtagi na Instagramie, Facebooku i Twitterze, aby w ten sposób dowiedzieć się wszystkiego, co dzieje się w tych sieciach społecznościowych na określony temat, bez konieczności śledzenia wielu osób, które o tym rozmawiają.

Ponadto musimy wziąć to pod uwagę w ten sposób możesz być świadomy tego, co się dzieje lub jest publikowane na ten temat, bez przywiązania do grupy kont i otwarcia na więcej alternatyw i opcji, ponieważ w ten sposób nasycamy się zarówno istotnymi, jak i nieistotnymi informacjami i trudniej jest nam wyciągnąć ostateczny wniosek na ten temat.

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, to wejść na swoje konto na Instagramie, Facebooku lub Twitterze przejdź do hashtagu, który chcesz obserwować. Jest na to kilka sposobów. Pierwsza to oczywiście kliknięcie w pojawiający się w jakiś sposób hashtag, druga to po prostu skorzystanie z wyszukiwarki na Instagramie, Facebooku czy Twitterze.

Jeśli zamierzasz skorzystać z wyszukiwarki, nie pozostaje nic innego jak naciśnij szkło powiększające a następnie wpisz hashtag, który chcesz wyszukać.

ale żeby móc szukaj konkretnie hashtagów co powinieneś zrobić to: dotknij paska wyszukiwania, a następnie wpisz nazwę hashtagu; Jak dotąd wszystko jest w porządku, ale szczegół polega na tym, że musisz kliknąć opcję wyświetlaną z ikoną „#” pod polem wyszukiwania.

Po kliknięciu we wspomniany hashtag, pojawi się strona tak jakby to był profil z dużym niebieskim przyciskiem z napisem „śledź”, aby móc śledzić dokładnie ten hashtag, wystarczy kliknąć na ten przycisk, a będziesz mógł zobaczyć wszystkie publikacje, które ktoś zrobił na temat, który Cię interesuje szuka.

W ten sposób proces jest bardzo podobny dla wszystkich tych sieci społecznościowych Możesz zobaczyć tylko te tematy, które Cię interesują, bez konieczności natrafiania na publikacje innego rodzaju, które nie są dla Ciebie zbyt pouczające.

W ten sposób za każdym razem, gdy ktoś przesyła zdjęcie z tym hashtagiem Zobaczysz to zdjęcie na swoim koncie. Nie ma znaczenia, czy jest to ktoś, kogo obserwujesz, czy ktoś, kogo nie znasz. Będziesz mógł zobaczyć publikacje każdego, kto wypowiada się na dany temat, bez konieczności ręcznego wyszukiwania.

Teraz, jeśli chcesz zobaczyć obserwowane hashtagi, aby móc śledzić wszystko, a nawet przestać obserwować jeden. Co musisz zrobić jest przejście do Twojego profilu a następnie poszukaj liczby obserwujących, gdy ją znajdziesz, naciśnij ją, a otworzy się nowe okno.

gashtag utworzony z żółtymi ołówkami

Jeśli przyjrzysz się uważnie, powyżej pojawi się sekcja z napisem „ludzie”, a tuż obok kolejna sekcja z napisem „hashtagi”. Oczywiście w drugiej zakładce będziesz mógł zobaczyć wszystkie tematy, które obserwujesz. Z tej sekcji zobaczysz profil wspomnianych hashtagów powiedzieć w jakiś sposób lub nawet przestać je obserwować.

Istnieje nawet kilka sugestii do naśladowania, które są związane z tematami, które już obserwujesz. może też w ten sposób możesz znaleźć motywy nowe i interesujące, które przykują twoją uwagę, aby mieć bardziej zróżnicowane publikacje do przejrzenia za każdym razem, gdy wejdziesz na Instagram, Facebook lub Twitter, dzięki czemu będziesz zawsze informowany i aktualizowany o nowych trendach, nowościach i aktualnościach, które pojawiają się minuta po minucie.

Nawet ty możesz tworzyć własne hashtagialbo z powodów osobistych, albo w celu śledzenia popularnych hashtagów, ale jeśli nie możesz ich zrobić, ta informacja ci pomoże.

dołącz do naszego kanału telegram