Skip to content

Jak udostępniać filmy z YouTube’a na swoim profilu na Twitterze lub Facebooku — metody

9 de grudzień de 2021

Jeśli chcesz udostępnić film z YouTube na swoich kontach na Twitterze lub Facebooku, konieczne jest to poznać różne metody oferowane przez te platformy aby osiągnąć swój cel. Dlatego w tym artykule powiemy Ci, co możesz zrobić, aby to osiągnąć w najprostszy sposób.

Jakie są metody, aby móc przesłać film z YouTube na swój Facebook?

Pierwsza metoda to dodanie linku, a raczej adresu URL filmu na swoim Facebooku. Aby to zrobić, pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wejście do YouTube i zlokalizowanie wybranego filmu, może to być wiadomość, piosenka lub cokolwiek innego.

Kiedy znajdziesz wideo musisz skopiować jego link. Następnie zaloguj się na swoje konto na Facebooku, w swoim Facebooku musisz wkleić adres URL, na górze wiadomości, gdzie pyta Cię, co robisz.

Automatycznie platforma Facebook wyszuka opis i tytuł filmu na YouTube. Następnie możesz dodać opis do swojej publikacji, jeśli chcesz, a na koniec po prostu kliknij publikuj.

Inna opcja, której możesz użyć, aby udostępnij film z YouTube na swoim osobistym koncie na Facebooku używa przycisku udostępniania, w tym celu wykonaj następujące czynności:

  1. Uzyskaj dostęp do YouTube z telefonu lub komputera.
  2. Znajdź film, który chcesz udostępnić.
  3. Po znalezieniu filmu kliknij przycisk udostępniania, który jest reprezentowany przez strzałkę i znajduje się tuż pod filmem.
  4. Po kliknięciu przycisku udostępniania wybierz opcję Facebook i zaloguj się na swoje konto.
  5. Następnie po prostu kliknij publikuj, aby film został przesłany na Twój profil.

Obie metody, które właśnie wyjaśniliśmy, są bardzo łatwe w użyciu, jednak jeśli chcesz to zrobić bez użycia linku lub adresu URL filmu, możesz użyć tej innej metody.

Należy zauważyć, że ta druga metoda ma przewagę nad poprzednimi I czy dana osoba może zobaczyć wideo bezpośrednio na Facebooku bez przechodzenia na platformę YouTube, a drugą rzeczą jest to, że jeśli udostępniony film zostanie usunięty przez kanał, który go przesłał, i tak pojawi się w Twoim profilu. to samo nie dotyczy dwóch poprzednich, ponieważ jest również wyeliminowane. Aby zastosować tę metodę, musisz wykonać następujące kroki:

  1. Przede wszystkim musisz pobrać film, który chcesz opublikować na swoim profilu. Aby to zrobić, użyj dowolnej strony do tego przeznaczonej.
  2. Wśród najczęściej używanych stron mamy DownloadYoutube, wystarczy wpisać link do wybranego filmu, a pobieranie rozpocznie się automatycznie.
  3. Gdy masz już film pobrany na telefon lub komputer, wystarczy go opublikować. Aby to zrobić, wpisz swój Facebook, a następnie wybierz opcję opublikowania zdjęcia lub filmu.
  4. Na koniec po prostu wybierz wideo, które pobrałeś ze swoich plików.
  5. Gotowe, to takie proste, aby opublikować film z YouTube na swoim Facebooku.

wątpliwa dziewczyna

W jaki sposób możesz dodać ciężki film z YouTube do swojego konta na Facebooku?

Jeśli chcesz dodaj cięższy film z YouTube’a do swojego osobistego konta na Facebooku, w tym celu możesz użyć dowolnej z tych metod.

Polub post

Jeśli chcesz dodać ciężki film z YouTube do swojego osobistego konta na Facebooku, możesz to zrobić jako post, to znaczy piszesz post i wchodzisz w link do filmu na YouTube. Jest to bardzo podobne do pierwszej metody, którą wyjaśniliśmy w poprzedniej części, po prostu poszukaj wybranego filmu, a następnie skopiuj jego adres URL, a następnie przejdź do swojego Facebooka i wklej go tak, jakbyś zamierzał zrobić jakąkolwiek publikację.

Link w twoich historiach

Druga metoda dla udostępnij długi film z YouTube’a na Facebooku polega na umieszczeniu linku lub adresu URL w swojej historii na Facebooku, w tym celu po prostu wyszukaj w YouTube wybrany film, a następnie skopiuj adres URL, a następnie przejdź do swojego Facebooka i kliknij prześlij historię i wybierz opcję tekstową, którą będziesz mieć wkleić link do filmu, wreszcie opublikować. Gotowe, teraz każdy znajomy, który zobaczy Twoją historię, może przejść do właśnie opublikowanego filmu.

Co powinieneś zrobić, aby opublikować swoje filmy z YouTube na Twitterze?

Jeśli chcesz publikować własne filmy z YouTube na koncie Twitter, możesz to zrobić w następujący sposób.

Z aplikacji mobilnej

Jeśli zamierzasz to zrobić za pomocą telefonu komórkowego, przejdź do YouTube i znajdź swój film, a następnie kliknij opcję udostępniania, która jest reprezentowana przez ikonę w kształcie strzałki, a na koniec po prostu wybierz Twittera.

aplikacja mobilna Twitter

Z twoim komputerem

A jeśli zrobisz to dla środek komputera to ta sama procedura znajdź swój film, który chcesz opublikować, a następnie wybierz w udostępnieniu, a następnie na Twitterze.

Jak możesz automatycznie umieścić film ze swojego kanału YouTube w innych sieciach?

Jeśli jesteś twórca treści na platformie YouTube i chcesz automatycznie wstawić wideo ze swojego osobistego kanału do innych sieci społecznościowych, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to zsynchronizować lub połączyć swój kanał YouTube z siecią społecznościową, na przykład Facebook.

Jeśli chcesz umieścić go automatycznie na swoim koncie na Twitterze, będziesz musiał założyć konto w Zapier, gdy już zarejestrowałeś się w Zapier, musisz wybrać opcję Make a Zap.

Wtedy będzie wyglądać jak okno, w którym musisz umieścić konta, które chcesz w tym przypadku połączyć wybierz Twittera i YouTube. Następnie musisz ustalić akcję, którą chcesz wykonać, tutaj musisz kliknąć nowe wideo i Utwórz tweet. W ten sposób za każdym razem, gdy opublikujesz film na swoim kanale YouTube, tweet zostanie utworzony również na Twoim koncie na Twitterze. Następnie musisz kliknąć Used Zap. Na koniec przyznaj niezbędne uprawnienia, aby zakończyć łączenie dwóch kont.

dołącz do naszego kanału telegram