Skip to content

Odzyskaj usunięte wiadomości z Instagrama

16 de lipiec de 2023

Po FacebookPrawdopodobnie jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych jest Instagramminęło już sporo czasu Świergot Nie jest to już realne zagrożenie, a sieć społecznościowa zajmująca się zdjęciami i filmami zyskuje na sile i zdobywa popularność w bardzo konkurencyjnym i skomplikowanym świecie. Jedna z nowych funkcji, którą dodali jakiś czas temu, jedna z ostatnich, o której naprawdę warto wspomnieć. To jest Direct. Zasadniczo to, co możesz zrobić z tą funkcją, to rozpocząć prywatne rozmowy z innymi użytkownikami sieci społecznościowejcoś, co jakiś czas temu było niemożliwe.

Bez wątpienia ma on wiele zalet, choć trzeba mieć na uwadze, że jest kilka szczegółów, o których warto wiedzieć przed rozpoczęciem korzystania z tej opcji.

Odzyskać usunięte wiadomości?

Trzeba to wziąć pod uwagę po usunięciu danej wiadomości obaj użytkownicy nie mają już do nich dostępu. W kilku słowach rozmowa jest całkowicie usuwana na obu urządzeniach, z myślą o zachowaniu prywatności w jak największym stopniu, chociaż oczywiście to normalne, że wiele osób chce ponownie przeczytać te wiadomości, które kiedyś były dostępne i które są teraz, z jakiegokolwiek powodu, nie są już dostępne.

Trzeba to wziąć pod uwagę jedynym sposobem na odzyskanie usuniętych wiadomości jest stara wersja Instagrama.

Jeśli nie masz nowej aktualizacji, po prostu przejdź do Instagram Z komputera wpisz Direct i wybierz Wiadomości w opcjach, gdy pojawią się wszystkie wysłane wiadomości, w tym usunięte, które możesz łatwo przywrócić.

Jeśli masz nową aktualizację aplikacji, z przykrością informujemy, że przynajmniej na razie nie można odzyskać usuniętych wiadomości.

Wszystko to, jak powiedzieliśmy wcześniej ma na celu ochronę prywatności obu użytkowników i że w ten sposób, gdy jeden z nich zdecyduje się usunąć te wiadomości, obaj zostaną pozostawieni bez możliwości ich przeglądania, tak aby żaden z nich nie został w jakiś sposób ujawniony. Ciekawa opcja, ponieważ w większości aplikacji usuwając wiadomości, robimy to dla siebie, a drugi użytkownik, z którym rozmawialiśmy, nadal je zatrzymuje. Otóż ​​tutaj jest zupełnie inaczej i muszę przyznać, że w mojej osobistej opinii ta opcja podoba mi się znacznie bardziej.

dołącz do naszego kanału telegram