Saltar al contenido

Najśmieszniejsze obrazy, memy i zwroty zimna i deszczu na nadejście zimy

29 de enero de 2022

Memy wraz z zabawnymi obrazkami i frazami to trend, który w ostatnich czasach zrewolucjonizował świat humoru w Internecie. Dlatego coraz więcej osób chce wiedzieć, jak tworzyć własne memy, aby wywołać śmiech wśród swoich widzów, jednocześnie konsumując te zabawne obrazy i frazy.

Dlatego dla wielu osób niezbędna jest wiedza, jak tworzyć i edytować obrazy o tych motywach. Następnie przyniesiemy Ci to, co najlepsze śmieszne frazy na zimę wraz z obrazami i memami.

Powstało wiele nowych programów do poprawnej realizacji memów, takich jak Adobe Spark, od dziś jest to coś, co zostało stać się trendem w sieciach społecznościowych. Wszyscy internauci byli kiedykolwiek w obecności takich zabawnych memów i obrazów. Zwłaszcza na tak popularnych platformach jak WhatsApp i Facebook.

Duża część populacji świata będzie świadkiem tego przybycie najzimniejszej pory roku lub mokrego roku, a dziś o nich pomyśleliśmy. Z tego powodu przedstawiamy Ci kilka dobrych zdjęć, zabawnych zwrotów i memów na zimę, która jest coraz bliżej i jesteśmy pewni, że będziesz chciał podzielić się ze wszystkimi przyjaciółmi, rodziną i znajomymi.

Najlepsze śmieszne zwroty

będziesz świadkiem najlepsze frazy, których możesz użyć w dowolnym momencie, jeśli chcesz się pośmiać lub chcesz, aby pewna osoba trochę się zastanowiła tej zimy. Zwróć więc uwagę na frazę, która najbardziej identyfikuje moment, w którym się znajdujesz i cieszysz się, a mianowicie:

 • Problemem nie jest kąpiel, problemem jest to, że jest zimno.
 • Jest Ci zimno? Chodź, pożyczę ci moją «okładkę Thora»
 • Oni są zimni? Zawiń gazetą!
 • «Zamknij zimne drzwi, proszę»
 • Ten zimowy dzień jest gorący w słońcu. Ale zimno.
 • Skąd pochodzi zimno? Och strachu na wróble.
 • Więc jest ci zimno? Powiedz mi, jak to jest nie kupić kocyków od tego na targach
 • Są chłodne chwile, kiedy dusi się gołębie i ogrzewa się ich skrzydłami.
 • Moja przyjaciółka, moja słodka przyjaciółka, która mnie kochała, mówi mi, że przestała mnie kochać, nie pamiętam tak mroźnej zimy jak ta.

kobieta bawi się śniegiem

Refleksje do wykorzystania zimą

 • To, co trwałe, nieruchome, nie jest nam tak drogie: kamień szlachetny z zimnym ogniem, ciężka sztabka lśniącego złota; a te same dziwne gwiazdy, odległe, nie wydają się nam, istotom przemijającym, tym samym, ponieważ nie sięgają do głębi duszy.
 • A jednak czasami tak się dzieje, zdarza mi się prawie co noc, że budzę się i schodzę, aby się na nich zemścić po ciemku. Przestraszyć wszystkich na śmierć. nagle zabłysnąć jak szkielet w ich szybach, gdy zgasną światła. Albo żeby podłogi skrzypiały, a belki stropowe drżały i miewały koszmary. Albo żeby ich obudzić, zlanych zimnym potem…
 • Zatrzymują się w kiosku. Fascynują ją okładki magazynów; co do dzieci na zdjęciach. Jakie osły, jakie cycki! Teraz uczą wszystkiego. smaku, oczy się nie starzeją… Ale on też się wkurza. Czysty papier nie kłamie więcej! Rozgrzej się i nie dotykaj; Musisz być tak zimny jak Milanese, żeby to znieść!
 • Nie, tej nocy nie wrócę do lasu, cokolwiek się stało! Nie miałem siły, a droga była nieskończenie długa! Starałem się ułożyć jak najwygodniej, zdecydowany spędzić noc tam, gdzie byłem. Jeśli zrobi się zbyt zimno, mógłbym trochę pospacerować po ścianie kościoła; Nie miałem zamiaru więcej jeździć! Oparłem się o stos talerzy, zwinięty w kłębek. Hałas wokół mnie ucichł, sklepy zamknięto, kroki stały się rzadsze i powoli na wszystkie okna zapadła ciemność.

dołącz do naszego kanału telegram