Skip to content

Najbardziej przerażające i zabawne zwroty na Halloween, które możesz udostępniać i wysyłać przez WhatsApp

12 de maj de 2023

Czy jesteś miłośnikiem tajemnic lub horroru? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie, ponieważ bez wątpienia ludzie, którzy są miłośnicy tajemnic i horrorów zwykle szukają tematów z nią związanych.

I na pewno jeden z twoje ulubione daty Jest Halloween, ponieważ w tych dniach większość ludzi mówi o objawieniach, paranormalnych historiach, przerażających historiach, obrazach, frazach, opowieściach o Halloween są udostępniane przez WhatsApp lub jakąkolwiek inną sieć społecznościową.

Oprócz tego, że zaczynają mówić o istotach, które intrygują nas wszystkich, takich jak prawdziwe wampiry, które widzieliśmy, czarownice, które porwały dzieci, elfy lub gobliny pojawiające się w mniej oczekiwanych miejscach, duchy schwytane w wideo itp

Wszyscy zaczynają mówić o swoich doświadczeniach i wielu z nas jest zaskoczonych wiedzieć o tym temacie.

A może należysz do grona miłośników horrorów, którzy uwielbiają straszne lub trzymające w napięciu gry i uwielbiasz czuć ten przypływ adrenaliny podczas grania, a jednocześnie czuć, że nie możesz uciec, czuć bicie serca, które dreszcze i jednocześnie to kochasz.

Nie ma znaczenia, jakim jesteś miłośnikiem horrorów, ale bez wątpienia w międzynarodowym kalendarzu wiemy, że Halloween jest jednym z najlepszych najważniejsze uroczystości które są realizowane na całym świecie, dlatego w Mira Como Hacerlo nie chcieliśmy przestać o tym mówić.

Co najlepsze, w tym przypadku podamy Ci jedne z najlepszych zwrotów na Halloween 2021 Twój status WhatsAppFacebooka czy Twittera.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć w tym sensie, jest to, że kiedy mówimy o tych zwrotach Halloween dla WhatsApp, jest ich wiele, od najzabawniejszych po te, które nas dostają Trochę strachu w ciele.

Jeśli chcesz miło spędzić czas ze wszystkimi znajomymi i przyjaciółmi, wierzymy, że najlepsze, co możesz zrobić, to czytaj dalej te zdania Halloween dla urządzeń mobilnych.

Najlepsze zwroty dla twoich stanów WhatsApp na Halloween

 1. Kiedy czarownice jadą konno, a czarne koty idą na spacer, księżyc się uśmiecha, bo zbliża się Halloween.
  (Anonimowy)
 2. Halloween to dzień, w którym przypominamy sobie, że żyjemy w małym zakątku światła otoczonym ciemnością nieznanego. Mała ucieczka od percepcji przyzwyczajonej do widzenia tylko określonej ścieżki, małe spojrzenie w ciemność.
  (Stephen King)
 3. Każdy człowiek jest jak Księżyc: ma ciemną twarz, której nikt nie pokazuje.
  (Marka Twaina)
 4. Nadeszła chwila czarownic tej nocy, kiedy cmentarze ziewają, a piekło tchnie zarazę w ten świat.
  (William Szekspir)
 5. To jest Halloween, to jest Halloween
  Dynie krzyczą w środku nocy.
  To jest Halloween, wszyscy robią sceny
  Cukierek albo psikus, aż sąsiedzi śmiertelnie się przestraszą
  To jest nasze miasto, wszyscy krzyczą
  W tym halloweenowym miasteczku.
  (Film „Koszmar przed świętami”)
 6. w Halloween
  latają czarownice
  przez niebo
  Sowy pytają: Kto? Kto? Kto?
  czarne koty miauczą
  Zielone duchy wyją
  „Strasznego Halloween!”
  (Nina Willis Walter)
 7. Na zewnątrz wiatr gnieździł się w drzewach, krążył po chodnikach śladami niewidzialnych stóp niewidzialnych kotów.
  Tom Skelton wzdrygnął się. Każdy mógł wiedzieć, że wiatr tej nocy był wyjątkowy i że w cieniach było coś szczególnego, ponieważ była to Wigilia Wszystkich Świętych, Noc Czarownic. Wszystko wydawało się być z miękkiego czarnego aksamitu, pomarańczowego lub złotego aksamitu. Dym unosił się z tysięcy kominów jak pióropusze z procesji pogrzebowych. Z kuchennych okien unosiły się dwa zapachy dyni: wydrążonych dyń i ciast z piekarnika.
  (Raya Bradbury’ego)
 8. Najstarszą i najbardziej intensywną emocją ludzkości jest strach, a najstarszym i najbardziej intensywnym z lęków jest strach przed nieznanym.
  (Howard Phillips Lovecraft)
 9. Mówisz, że Halloween nie jest hiszpańskie, ale czy jest coś bardziej hiszpańskiego niż zapisywanie się na wszystkie imprezy?
  (TweeterHits, Twitter)
 10. W Halloween przebiorę się za „Musimy porozmawiać”. Teraz to jest przerażające!
  (TweeterHits, Twitter)
 11. W Halloween przebiorę się za 20 nieodebranych połączeń od mamy, to straszne.
  (Minionki, Twitter)
 12. W Halloween przebierasz się za straszną osobę, aw Boże Narodzenie za osobę, którą wszyscy lubią
  (Supersarkazm_, Twitter)
 13. – Kochanie, pięć lat temu poznaliśmy się na imprezie Halloween, pamiętasz?
  – Tak, wciąż czekam, aż zdejmiesz maskę.
  (Supersarkazm_, Twitter)
 14. W normalnym świecie Halloween to czas, kiedy dzieci przebierają się i bawią cukierkami. W świecie dziewcząt Halloween to ta jedna noc w roku, kiedy dziewczyna może przebrać się za prostytutkę, a nikt inny zbytnio się tym nie przejmuje.
  (Lindsay Lohan w filmie „Wredne dziewczyny”)
 15. Są ludzie, którzy są lepiej ubrani w Halloween niż przez resztę roku.
  (Tomas Garcia TG)
 16. W Halloween przebiorę się za „Złe hasło”, żeby wszyscy dostali mini zawału serca.
  (Supersarkazm_, Twitter)
 17. To nie zazdrość, ale chciałbym mieć twoje oczy, twoją twarz, twoje ciało, bo wiesz? Nie mam kostiumu na halloween
  (żarty, Twitter)

żarty legendy mity horrory

Chcesz inne zwroty? Mamy dla Ciebie kilka różnych

 1. W Halloween nie ma nic śmiesznego. To święto sarkastyczne, odzwierciedlające raczej piekielne pragnienie zemsty dzieci na świecie dorosłych.
  (Jean Baudrillard)
 2. Święto Czarownic. udawanie Koty chodzące na palcach. Spryt i ostrożność. Ale dlaczego? Aby? Jak! Kto? Gdy! Od czego to się wszystko zaczęło?… – Nie wiesz, prawda? pyta Carapace Clavicle Moundshroud, wyłaniając się ze stosu liści pod Drzewem Wiedźmy. Naprawdę nie wiesz! „Cóż”, odpowiada Tom the Skeleton, „um… nie. To było… W Egipcie cztery tysiące lat temu, w rocznicę wielkiej śmierci słońca? A może milion lat temu, przy nocnych ogniskach jaskiniowców? A może w Druidzkiej Brytanii przy dźwiękach ssss-huku kosy Samhain? Albo wśród czarownic w całej Europie… rzesze harpii, czarodziejek, magów, demonów, diabłów? Albo na dachach Paryża, kiedy dziwne stworzenia zamieniły się w kamień i oświetliły gargulce Notre Dame? Albo w Meksyku, na cmentarzach przepełnionych zapalonymi świecami i cukierkowymi lalkami w Święto Zmarłych? Czy gdzie? Tysiące dyniowych uśmiechów spogląda z Drzewa Czarownic i dwa razy tysiąc złowrogich, zjadliwych spojrzeń mruga i mruga świeżo ściętymi spojrzeniami, gdy Moundshroud prowadzi ośmiu chłopców – nie, dziewięciu, ale gdzie jest Pipkin? – którzy wołają do wszystkich drzwi, mówiąc nagroda- lub-nagroda w podróży z wirującymi liśćmi, latawcami, wspinaczkami po ścianach, jazdą na miotle, aby odkryć sekret Halloween, Wigilię Wszystkich Świętych. I oni to rozumieją. „Cóż”, pyta Moundshroud pod koniec przejażdżki. Co to było: szata czy nagroda? – Nagroda i zobowiązanie – wszyscy się zgadzają. I ty też się zgodzisz
  (Raya Bradbury’ego)
 3. Halloween jest wyjątkowe, ponieważ ulice wyglądają jak cmentarze pełne żywych trupów. Wesołego Halloween!.
 4. Wesołego Halloween…! Czy chcesz iść ze mną na mojej miotle, kochanie?
 5. Bez względu na to, jak przerażający jest twój kostium, zawsze będziesz dla mnie najsłodszym potworem. Wesołego Halloween!.
 6. Musimy podróżować w kierunku naszego strachu.
  (John Berryman)

dołącz do naszego kanału telegram