Skip to content

Najlepsze zwroty z okazji Dnia Lekarza

21 de maj de 2023

24 października obchodzony jest nowy Dzień Lekarza w Meksyku, skąd pochodzi wielu naszych czytelników, i właśnie dlatego nie chcieliśmy przerywać pisania artykułu z najlepszymi gratulacjami w tej sprawie. Poniżej znajdziesz zatem niektóre z najlepszych zwrotów z okazji Dnia Doktora, które musisz znać w takich sytuacjach.

Dobry, Jeśli szukasz zwrotów, aby pogratulować Dnia Doktora, to musisz wiedzieć, że trafiłeś do właściwego artykułu, ponieważ poniżej pokażemy Ci jedne z najlepszych, zarówno od wielkich myślicieli, jak i inne, które możemy znaleźć w serialach lub filmach związanych z medycyną. Niewątpliwie artykuł, o którym warto pamiętać w tego typu sytuacjach, oczywiście.

Gratulacje z okazji Dnia Lekarza

Działanie kilku osób nie może kwalifikować całej grupy. Są znakomici lekarze ze wszystkich punktów widzenia.

Juanjo Ojeda – Hiszpania

Dziękuję wszystkim lekarzom, którzy pracują zgodnie z zasadami etyki iz pełnym poszanowaniem przysięgi Hipokratesa.

Słowa nigdy nie wystarczą, aby wyrazić wdzięczność, jaką czuję dla mojego lekarza. Nigdy nie zapomnę wszystkiego, co dla mnie zrobił.

Pomoc, której mi udzielili jest nieoceniona, bez niej nie wiedziałabym co robić, była dla mnie jak latarnia morska w nocy, nigdy nie przestanę być wdzięczna. Szczęśliwego dnia lekarza!

Nie mam talentu pisarskiego, ale chcę spróbować napisać zdanie, nawet narażając się na niezrozumienie lub trywialne, które może wydawać się egoistyczne, społecznie obojętne na drugiego człowieka: Byłem praktycznie martwy, od chwili, gdy się obudziłem po operacji, na oddziale intensywnej terapii, czuję potrzebę podziękowania za poświęcenie lekarzy i pielęgniarek OIT.
Czasami naśmiewamy się z ludzi, którzy studiują, specjalizują się, szukają i biorą odpowiedzialność za troskę o nasze życie. Nie ma znaczenia, czy dzięki temu zawodowi niektórzy z nich mogą stać się bardzo bogaci, ponieważ ich uwaga, gdy działają, jest zwrócona na ludzkość, a ich ludzki majątek jest zawsze wyższy niż ich stan konta bankowego.
Dziękuję za moje pozytywne wrażenia.

Anonimowy

Nie wiem, jak wyrazić swoją wdzięczność. Mogę mu tylko życzyć sukcesów zawodowych, na jakie zasługuje jako lekarz.

Pablo Cardenas, -Meksyk

Pragnę serdecznie podziękować personelowi medycznemu i paramedycznemu Szpitala, a w szczególności Oddziałowi Intensywnej Rehabilitacji, za troskę i szacunek okazywany mojej Mamie, przemiłej dziewięćdziesięciodwuletniej Pani, której z miłością i profesjonalizmem towarzyszył w ostatnich etap ich życia. Życzę wszystkim spokojnego roku.

Jose Lara, -Meksyk

Badania nad chorobami posunęły się tak daleko, że coraz trudniej jest znaleźć kogoś, kto jest całkowicie zdrowy.

aldousa huxleya

Lekarz staje się przyjacielem i niezawodnym wsparciem. Dziękuję, moja wdzięczność jest ogromna za wszystko, co dla mnie zrobiłeś.

Lourdes Navarro, -Urugwaj

W ten sam sposób czcimy Boga i lekarza, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy na granicy bólu. Po powrocie do zdrowia zapłata jest równa: Bóg zostaje zapomniany, a lekarz zostaje.

Eurycio Cordio

Miałam szczęście wybrać ją na lekarza i jestem wdzięczna za każdą spędzoną chwilę. Mieć dobrego lekarza to jak mieć wielkiego anioła. Szczęśliwego Dnia Doktora!

Roberto Saez, -Argentyna

Dziękuję za przywrócenie mi uśmiechu, dziękuję za przywrócenie mi możliwości marzenia. Nigdy nie zapomnę jego pogodnej twarzy, jego spokojnego głosu i zręcznej ręki zdolnej przezwyciężyć zły stan, w jakim znajdowało się moje serce. Szczęśliwego Dnia Doktora!

Susana Aguilera, -Hiszpania

Brak wstrzemięźliwości pacjenta czyni lekarza okrutnym. Chory lekarz nie chce elokwentnego, ale żeby go uzdrowił. Lekarz nie może dobrze wyleczyć bez pamiętania o pacjencie.

Lucjusz Anneusz Seneka

Chciałbym podziękować za jasność i życzliwość Twoich słów. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak ty, świat byłby inny.

Lorena Pena, -Argentyna

Ja, który chcę być lekarzem, wolałbym raczej amputować nienawiść, bo… cóż z tego, że ludzie są zdrowi, jeśli się nienawidzą?

Anonimowy

Drogi Doktorze pragniemy podziękować za okazaną nam pomoc. Twoja opinia nas uspokoiła. Wierzymy w Was, jeszcze raz dziękujemy za wsparcie.

Esteban Escobar, -Wenezuela

Niestety mój ojciec odszedł, ale nadal będę powtarzać, że w smutnych dniach pobytu w szpitalu mój ojciec spotkał się z prawdziwymi profesjonalistami (lekarzami i pielęgniarkami), którzy byli z nim, pomogli mu przezwyciężyć strach (który był bardzo, bardzo przerażający ). Lekarze, którzy wykonują swój obowiązek nie tylko dla „pieniędzy”, ale także z pasji, to ludzie honoru.

Antonia Valles, -Meksyk

Ludzie kochają lekarzy, którzy kochają ludzi; Zanim zostaniesz dobrym lekarzem, bądź dobrym człowiekiem.

Anonimowy

Uratowałeś mi życie
Kiedy wybrałem drogę do raju.

Dzięki Tobie czuję spokój bez strachu i bólu

Bóg zesłał mi anioła, ciebie, i muszę być na zawsze wdzięczny.

Dziękuję Ci Panie Doktorze za wszystko co dla mnie zrobiłeś.
Dziękuję z całego serca.

Doktorze, co rozpala moją najgłębszą wdzięczność.

Dzięki niej teraz żyję w spokoju, dziękuję, jest aniołem.

Gerardo Olivera, Portoryko

Niektóre inne bardzo częste zapytania i wyszukiwania użytkowników dotyczące tego typu tematówMuszą one dotyczyć w szczególności: wiersza z okazji dnia lekarza, wiadomości z gratulacjami z okazji dnia lekarza, zwrotów życzeń z okazji dnia lekarza, zwrotów z okazji dnia lekarza, gratulacji z okazji dnia lekarza, wiadomości z okazji dnia lekarza, refleksji na dzień lekarza lub szczęśliwego dnia medycznego Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami, abyśmy oczywiście mogli Ci pomóc.

Czy pogratulowałeś już swojemu przyjacielowi lekarzowi?

dołącz do naszego kanału telegram