Skip to content

Co oznacza komunikat „No Pirlo No Party” i do czego służy?

11 de luty de 2022

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad znaczeniem komunikatu „No Pirlo, No Party”? Musisz wiedzieć, że prawdopodobnie, jeśli zadałeś sobie trud przeszukiwania sieci, zobaczysz, że istnieje wiele rodzajów obrazów związanych z tą frazą. Prawda jest taka ’No Pirlo, No Party” był jednym z pierwszych memów który stał się sławny na całym świecie i chcemy pokazać Ci wszystkie ważne szczegóły na jego temat.

Pierwszą rzeczą do rozważenia w przypadku komunikatu „No Pirlo, No Party” jest to, że znajdujemy odniesienie do Włoska piłkarka Andrea Pirlo, jeden z najbardziej znanych w tym kraju w ostatnich latach.

Andrea Pirlo legenda

Legenda, Andrea Pirlo, charakteryzuje się jako niezwykle inteligentny gracz, z jednym z najwyższych osiągnięć gier na świecie. Wygenerowało to, że w tamtym czasie niektórzy zwolennicy tego sportu określali go jako niezbędny dla ich drużyn i samej piłki nożnej.

Na wielkim światowym festiwalu sportowym, takim jak Mistrzostwa Świata FIFA 2006 w Niemczech, Pirlo był jego duszą i wybrany najlepszym zawodnikiem wielkiego finałuprowadząc zespół Azzurri do zdobycia upragnionego czterokrotnego mistrzostwa.

Dodatkowo był: wicemistrzem Euro 2012, brązowym medalem na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach 2004, 2 Ligą Mistrzów UEFA (2003 i 2007) z ACMilán, 4 z rzędu mistrzostwami ligi włoskiej z Juventusem Turyn (2011 – 2015). Czyniąc go legendą.

Był nie tylko dobry w tworzeniu przestrzeni do tworzenia szans na zdobycie bramki, ale także w stanie zmienić wynik za rzuty wolne, niewątpliwie jeden z najlepszych w swoim pokoleniu.

Wpływ na innych graczy

Niektórzy z jego kolegów piłkarzy również go chwalili i potwierdziły zdanie „bez Pirlo, bez imprezy”mówiąc:

„Kiedy zobaczyłem, jak gra, pomyślałem: »Bóg istnieje«” – tak powiedział bramkarz włoskiej drużyny Gialuigi Buffon.

Były trener Włoch Marcello Lippi powiedział kiedyś: „Pirlo jest cichym liderem, sprawia, że ​​jego stopy przemawiają”.

Nawet Gennaro Gattuso, z którym dzielił szatnię w AC Milan, wątpił we własne umiejętności jako piłkarz, kiedy powiedział: „Kiedy byliśmy młodzi i oglądałem, co mogę zrobić z piłką podczas treningu, zastanawiałem się, czy naprawdę powinienem rozważyć jestem piłkarzem lub jeśli powinienem zmienić zdanie.praca”.

Jakie jest znaczenie komunikatu „Bez Pirlo, bez imprezy”?

Zasadniczo można powiedzieć, że komunikat „Nie Pirlo, nie ma imprezy” można przetłumaczyć jako „Bez Pirlo nie ma imprezy”, co odnosi się do znaczenia, jakie ma dla ich zespołów. Krótko mówiąc, do czego odnosi się przesłanie jak nieodzowne może być coś lub ktoś w jakiejś działalności.

Prawda jest taka, że ​​z biegiem miesięcy coraz więcej fanów Andrei Pirlo zaczęło nosić swoje koszulki „No Pirlo, No Party”, wielu z nich skorzystało z okazji, aby pokazać swoje zainteresowanie tym graczem, miłośnicy dobrej gry itp. Czasami sam zawodnik został sfotografowany w koszulce z tą wiadomością.

Chodzi o to, że szczyt, jaki osiągnęła ta ekspresja, był tak wielki, że obecnie przedmioty są przedmiotem handlutakich jak: ochraniacze na smartfony, koszulki, swetry, kubki do kawy, czapki, m.in. Poprzez platformy takie jak Amazon czy eBay.

kubek na kawę z napisem no pirlo no party

Utrwalenie i wykorzystanie przesłania „No Pirlo, No party”

To zdanie stało się jeszcze bardziej popularne, ponieważ zespół, w którym osiągnął najwyższy poziom, ACMilan, po twoim wyjeździema za sobą kilka sezonów na niższym poziomie rozgrywek, nie zdobywając nowych tytułów w swoich gablotach.

Do powyższego należy dodać, że Pirlo był częścią drużyny Juventusu z Turynu, która zdobyła 5 kolejnych tarcz. Wzmacnianie mitu i utrwalanie hasła „bez pirlo, bez imprezy”.

Obecnie emerytowany zawodnik pozostaje na boisku z technicznego kierunku Juventusu Turyn. Nie jest już duszą imprezy, teraz nią kieruje.

Czy jesteś wystarczająco dobry w jakiejś czynności i uważasz się za niezbędnego do jej wykonywania?

Więc idź do swojej szafy, wyjmij koszulkę z najlepszym zwrotem, który ma być niezbędny, zostań crackiem w najlepszym stylu Pirlo i pamiętaj, że ’Bez Pirlo, bez imprezy”.

dołącz do naszego kanału telegram