Skip to content

15 zwrotów dotyczących raka piersi, aby z nim walczyć

17 de lipiec de 2023

Z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia, 19 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Chorych I jak zawsze w MiraCómoHacerlo, chcemy dać Ci naszą zachętę i siłę za pomocą najlepszych zwrotów przeciwko rakowi piersi.

Co ciekawe, jest coraz więcej metod, które kobiety mogą przeprowadzić samodzielnie w swoich domach w celu wykrycia jakiejkolwiek możliwości zachorowania na raka piersi. Najlepiej jest szukać informacji na specjalistycznych stronach, podczas gdy my zostawiamy Ci kilka najlepszych fraz dotyczących raka piersi, o których powinieneś pamiętać.

Zwroty przeciwko rakowi piersi

 1. „Jestem silniejszy, niż myślałem. Moje ulubione zdanie to „To minie”. Teraz rozumiem to bardzo dobrze”.

– Robin Roberts, prezenter wiadomości

 1. „Mój plan to… zmotywować jak najwięcej kobiet, które są, które wciąż się boją, które muszą jeszcze stoczyć tę walkę. Mogą to zrobić. Możesz przejść przez to krok po kroku.”

– Amy Robach, prezenterka wiadomości

 1. „Zawsze uważałem się za wojownika. Kiedy faktycznie toczysz bitwę, lepiej, gdy wiesz, z kim walczyć”.

– Carly Simon, piosenkarka i autorka tekstów, muzyk, pisarka.

 1. „Jedyną rzeczą, której musimy się bać, jest sam strach. Więc jedyną rzeczą, której powinieneś się bać, jest to, że nie dostaniesz mammografii”.

– Cynthia Nixon, aktorka

 1. „Nie czuję się mniej kobietą. Czuję się upoważniona do podjęcia ważnej decyzji, która w żaden sposób nie umniejsza mojej kobiecości”.

– Angelina Jolie, aktorka

 1. „Jedyną osobą, która może cię uratować, jesteś ty sam. To jedyna rzecz, która ukształtuje resztę mojego życia”.

– Sheryl Crow, muzyk

 1. „W każdej rundzie walczy z determinacją. I nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj”.

– Olivia Newton-John, aktorka, piosenkarka i autorka tekstów, w swojej piosence „Why Me” o jej walce z rakiem piersi.

 1. „Ostatecznie to tylko cycki, prawda? To znaczy kocham je, są moje, są piękne; Ale wiem, co jest ważniejsze. Wolę żyć i starzeć się z mężem”.

– Shannen Doherty, aktorka

 1. „Coś bardzo ważnego, co musisz wiedzieć, to to, że jesteś tą samą osobą. Bardziej lubię robić to, co zrobiłem. I chcę zrobić wszystko”.

–Kylie Minogue, piosenkarka i autorka tekstów

 1. „Chorowanie na raka sprawia, że ​​starasz się być lepszy we wszystkim, co robisz i cieszysz się każdą chwilą. Zmienia cię na zawsze. Ale może to być pozytywna zmiana.”

–Jaclyn Smith, aktorka

 1. „Kiedy wyleczyłam się z raka piersi, nie bałam się już niczego”.

–Melissa Etheridge, piosenkarka i autorka tekstów

 1. „Jeśli masz przyjaciela lub członka rodziny z rakiem piersi, staraj się nie patrzeć na nią smutnymi oczami; tylko spójrz, jak okazuje więcej miłości”.

– Hoda Kotb, prezenter wiadomości

 1. „Oczywiście to nie było dla mnie umrzeć na raka w wieku 40 lat. Każdego dnia moje życie mnie zaskakuje, tak jak zaskoczyła mnie moja diagnoza raka. Ale musisz to przeboleć. To jest zadanie nas, ludzi”.

–Edie Falco, aktorka

 1. „Odwaga nie zawsze ryczy. Czasami odwaga to cichy głos, który słyszysz pod koniec dnia i mówi ci, żebyś spróbował ponownie jutro.”

–Mary Anne Radmacher, pisarka

 1. „W szpitalu śmiałem się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, nabijając się ze wszystkich dziwnych rzeczy, które mi się przydarzają”.

– Christina Applegate, aktorka, o tym, jak humor pomógł jej w walce z rakiem piersi.

Kilka innych bardzo interesujących zapytań i wyszukiwań, które użytkownicy przeprowadzili w tym zakresieDotyczą one w szczególności: zwrotów skłaniających do refleksji na temat raka piersi, zwrotów zapobiegających rakowi piersi, przemyśleń na temat raka piersi, zwrotów zachęcających do walki z rakiem, zwrotów zachęcających do chorych na raka, refleksji do chorych na raka, cytatów o raku piersi lub piękne przesłanie przeciwko rakowi piersi. O wszystko, co musisz wiedzieć lub chcesz wiedzieć na ten temat, wystarczy zapytać nas.

Które z tych zwrotów przeciwko rakowi piersi najbardziej Ci się podobało?

dołącz do naszego kanału telegram